Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu gdzie kupicie preparaty TP-1 i PT-2

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich zapraszamy do sklepu internetowego
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Preparaty dr Podbielskiego TP-1 i TP-2.

Mikroelementy zawarte w preparatach TP-1 i TP-2: kobalt (Co), żelazo (Fe), magnez (Mg), miedź (Cu) i cynk (Zn) - można określić jako "minerały życia" (określenie prof. Juliana Aleksandrowicza). Choć same nie są energetycznymi materiałami, jednak działając jako aktywatory lub inhibitory procesów enzymatycznych, warunkują stan zdrowia lub choroby.

Sposób stosowania TP-1 i TP-2 opracowany przez doktora Tadeusza Podbielskiego Tutaj >>>

Kobalt spełnia rolę niezwykle aktywnego biokatalizatora i jest aktywniejszy od enzymów oksydoredukcyjnych takich jak np. peroksydaza. Tym problemem zajął się w swoich badaniach, jako pierwszy w europie już na początku lat pięćdziesiątych, dr Tadeusz Podbielski.

Kobalt.
Sole kobaltu to TP-1.
Rola kobaltu związana jest z witaminą B 12 i jej analogami. W przeciwieństwie do witaminy B 12, która pobudza erytropoezę tylko w niedokrwistości złośliwej, wolny kobalt jonowy pobudza w ogóle erytropoezę zaburzoną i osłabioną w różnych stanach chorobowych. Stwierdzono również pobudzający wpływ kobaltu na hipoglikemiczne działanie insuliny, analogiczne do cynku. Mechanizm krwiotwórczego działania kobaltu polega na zahamowaniu oddychania wewnątrzkomórkowego, co wytwarza stan hipoksji i jako mechanizm wyrównawczy- czerwienicę.

Kobalt zwiększa syntezę kwasów nukleinowych, przyspiesza podziały komórkowe, wpływając ogólnie na procesy regeneracyjne ustroju.
Bierze udział w powstawaniu tymidyny i metioniny.

Szczególnie korzystne działanie kobaltu spostrzega się w:

  • niedokrwistościach zakaźnie toksycznych nowotworowych i towarzyszących chorobom nerek
  • niedokrwistościach pochodzenia białaczkowego
  • ziarnicy złośliwej
  • szpiczaku
  • a także w niedokrwistości aplastycznej.


TP-2 to zestaw łatwo przyswajalnych ważnych dla zdrowia mikroelementów.
żelazo (Fe), magnez (Mg), miedź (Cu) i cynk (Zn).

Mikroelementy zawarte w preparatach TP-1, TP-2 "wzmacniają siły obronne organizmu, poprawiają morfologię krwi, regulują przemianę materii w organizmie, działają na organizm stymulująco. W licznych przypadkach przynoszą chorym ulgę w sytuacjach, kiedy tradycyjna medycyna jest bezradna. Przyjmowanie mikroelementów w bardzo wielu przypadkach skraca okres leczenia, łagodzi bóle."

Decydująca jest nie tylko ilość składników mineralnych, lecz również i to, jak i w jakich proporcjach są przyjmowane. Przez szereg lat, na podstawie obserwacji i doświadczeń prowadzonych przez dr Tadeusza Podbielskiego, doskonalone były ich proporcje w preparatach TP-1 i TP-2.

Preparaty te nie są klasycznymi lekami gdyż nie działają na określoną jednostkę chorobową. Działają one na cały organizm, są biogennymi stymulatorami.

Sposób stosowania preparatów Dr Podbielskiego Tutaj >>>

Preparaty doktora Podbielskiego kupisz Tutaj >>>