Plastry oczyszczające organizm kupisz w naszym sklepie

Naturalna Medycyna
Plac Powstańców Wielkopolskich 3/1
65-075 Zielona Góra

Plastry oczyszczające organizm kupisz w naszym sklepie internetowym Tutaj >>>

Z działaniem plastrów oczyszczających organizm proponujemy zapoznać się na przykładzie plastrów oczyszczających Kinoki Detox Gold Bio-Formuła.

Plastry oczyszczające Kinoki Detox Gold Bio-Formuła działają miejscowo na skórę.

Już po pierwszym zastosowaniu plastra to oczyszczanie staje się oczywiste.

Jeśli założysz je na noc, rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemno-brązowe lub czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu. Składniki zawarte w plastrach
Kinoki Detox Gold Bio-Formuła rozgrzewają skórę, powodując rozszerzenie porów, w efekcie nagromadzone toksyny i zanieczyszczenia pod wpływem ciśnienia osmotycznego są "wyciągane" na zewnątrz ciała.

Kinoki Detox Gold Bio-Formuła - skład

Turmalin: minerał (kamień półszlachetny), źródło jonów ujemnych. Powoduje emisję promieniowania podczerwonego, co wpływa bardzo korzystnie na krążenie krwi ludzkiego ciała i wzmacnia system immunologiczny. Neutralizuje szkodliwe działanie  toksyn w organizmie. Rozszerza pory w skórze stopy uwalniając toksyny.


Ocet bambusowy: Przetworzone w sposób naturalny składniki drzewa bambusowego mają zdumiewającą zdolność pochłaniania toksyn przez skórę.Chitosan: wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany. Posiada również doskonałe właściwości żelujące, tworzy błonę, która chroni skórę.Witamina C: pochodzenia naturalnego, to antyokdysant i konserwant.
Ocet drzewny: oczyszcza, detoksykuje oraz wchłania i redukuje toksyny. Może poprawić nasze krążenie krwi, co zaś może przynieść ulgę w znużeniach, bólach głowy, podwójnym widzeniu, ciśnieniu krwi, artretyzmie.Liść loquat - szeroko stosowany w medycynie orientalnej. Działa przeciwzapalnie, stosowany jest w leczeniu m.in. egzemy i czyraków skóry. Ma silne działanie odtruwające.
Dokudami - Roślina używana od czasów starożytnych w Azji znana jako "król medycyny ludowej". Dzięki obecności wielu związków aktywnych biologicznie posiada m.in. zdolność neutralizowania wolnych rodników, które są szkodliwe dla organizmu. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.Sposób użycia plastrów oczyszczających:

Plaster oczyszczający należy przyklejać na noc ok. 6-10 godzin na obie stopy.

Na początek zaleca się stosowanie codziennie przez 2 tygodnie do 2 miesięcy z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie, czasu trwania choroby i stopnia jej zaawansowania.

Okłady należy stosować do czasu zniknięcia z nich zanieczyszczenia i wilgoci (po całonocnym użyciu okładu). Następnie należy kontynuować kurację, stosując okład waz na tydzień w celu osiągnięcia trwałego efektu dobrego samopoczucia.

Plastry oczyszczające można również stosować bezpośrednio na bolące miejsce, np. w obrzękach pourazowych, stłuczeniach, bólach głowy, bólach krzyża. W takim przypadku plaster może być umieszczony na bolącym miejscu nawet przez 24 godziny. W zastosowaniach doraźnych z reguły wystarcza jedno lub co najwyżej kilkukrotne przyłożenie okładu.

Plastry oczyszczające same "poinformują" nas swoim wyglądem o ilości toksyn w organizmie. Plaster pełny toksyn będzie nabrzmiały, ciężki i ciemnoszary, brązowy lub czarny.

W miarę kuracji da się zauważyć, że z organizmu schodzi coraz mniej toksyn, aż w końcu kolejny plaster staje się czysty.

Plastry oczyszczające przeznaczone są do użytku zewnętrznego - wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

Po jednorazowym użyciu Plaster oczyszczający należy odkleić i wyrzucić do śmieci.