HimalajeZastosowania soli himalajskiej.
Dlaczego tak ciągnie nas do oceanu? Nasza podświadomość instynktownie chce powrócić do oceanu z którego kiedyś się wyłoniliśmy. Jest to miejsce gdzie możemy naładować swoje baterie i zregenerować siły.

Dopiero dwieście pięćdziesiąt lat temu, wraz z nadejściem industrializacji, rozpoczęliśmy proces odłączania od przyrody i jej ścieżek więc nic dziwnego, że nie zdołało to przyćmić pamięci milionów lat która tkwi w komórkach.

Na szczęście, jesteśmy świadkami trendu wielkiego powrotu do naturalnych sposobów życia i troski o nasze ciało i wykorzystania zasobów soli w tym procesie. Ludzie wszędzie ponownie zastanawiają się na działaniam naturalnej soli krystalicznej. Możemy znaleźć ją w płynach do pielęgnacji skóry jak i solach do kąpieli, a nawet jest ona stosowana w inhalacji, oczyszczaniu układu oddechowego i wielu innych.

Krystaliczną solą himalajską można posypywać jedzenie lub dodawać bezpośrednio do wody, aby wspomóc nawadnianie organizmu.

Po różową sól himalajską
mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy do naszego sklepu
Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra

Wszystkich po różową sól himalajską zapraszamy tutaj
http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/44_pakistan

Himalajska sól krystaliczna jest wszechstronna i można jej używać także do przepłukiwania zatok, aby zapobiegać katarom, infekcjom nosa oraz infekcjom zatok, można jej używać jako kąpieli do oczu, aby przywrócić im nawilżenie. Może być stosowana do inhalacji. Może być wykorzystana do oczyszczających kąpieli dających taki sam efekt jak trzydniowa głodówka, oraz do maseczek kosmetycznych i okładów, w celu leczenia podrażnień skóry, uszkodzeń tkanki, problemów ze stawami, cellulitu oraz dla regeneracji i poprawy napięcia skóry.

Nasze domy są naładowane urządzeniami elektromagnetycznymi takimi jak telewizory, wieże stereo, komputery, kuchenki mikrofalowe i prąd biegnący w przewodach w ścianach. A jeśli nie jesteśmy w domu, to rozmawiamy w samochodzie lub na spacerze przez telefony komórkowe. Ten tak zwany elektrosmog powoduje nadmiar dodatnio naładowanych jonów, które zakłócają równowagę między dodatnimi i ujemnymi cząsteczkami. Co więcej, powoduje to powstanie nadmiar dodatnich ładunków w powietrzu.

Warto rozłożyć jak największa ilość kryształów różowej soli himalajskiej w całym domu, głównie w miejscach gdzie mamy najwięcej urządzeń elektrycznych. To spowoduje wyraźne obniżenie poziomu elektrosmogu.