Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzika Ochla
Dzika Ochla

Naturalna Medycyna to nie tylko witaminy, zioła, suplementy, oleje zdrowotne itd., ale przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu, czyli aktywny wypoczynek. Bez ruchu i wypoczynku nie może być mowy o profilaktyce.

Jeżeli trudno Ci było ruszyć się. Jeżeli nie miałeś gdzie aktywnie odpocząć, to kilka dni temu P.H.U. „Fagot”, firma która prowadzi Sklep Naturalna Medycyna, uruchomiła dla Ciebie Park Rekreacyjno-Rozrywkowy Dzika Ochla. Tu znajdziesz wszystko dla całej rodziny. Dla pradziadków i niemowlaków.

Park linowy dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, statek piracki, dzikie kule i rowery wodne.
Nie spotykane w Polsce AquaSkippery - rekreacyjne pływadełko, które pozwala na unoszenie się nad wodą.

Dzika Ochla oferuje ciekawe imprezy i pokazy. Jednym z najciekawszych z punktu widzenia Naturalnej Medycyny jest pokaz i nauka chodzenia po rozrzażonych węglach by  skutecznie  aktywizować niesamowity wzrost odporności. Czy to bezpieczne? W 100%.

W tym dziale pokażemy przykłady działania tego nowego i ciekawego ośrodka.
Lokalizacja koło Zielonej Góry.
www.DzikaOchla.pl

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich zapraszamy do sklepu internetowego
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.