Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 2
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Szanowni Państwo!

Witamy w drugim numerze biuletynu którego głównym tematem jest Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę
:

Pomagamy tylko tym,
którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się można Tutaj >>>


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronch i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie będziemy zajmować się tematem - Jak leczyć?
Nasz Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.


Tego nie powie Ci lekarz!

Wróg numer 1.

Pasożyty.
Żyją w człowieku - głównie w przewodzie pokarmowym, żywią się razem z nami, wydalają, robią nadżerki, czy wręcz dziury i zatruwają cały organizm.

W poprzednim numerze pisalismy o teście burakowym.
Jeżeli ktoś skasował to Biuletyn Nr 1 znajduje się Tutaj>>>

Jeżeli test wyszedł pozytywnie - mocz zabarwiony różowo czy czerwono nie pozostaje nic innego zabrać się za wygojenie przewodu pokarmowego.

Jest na to kilka sposobów, ale my zastosowaliśmy i polecamy najlepszy, czyli modyfikację mikstury oczyszczającej Józefa Słoneckiego.

Dlaczego najlepszy?
Nasz zestaw załatwia dwie podstawowe dla organizmu sprawy,
czyli modne Dwa w Jednym:
1/ Goi układ pokarmowy.
2/ Dostarcza organizmowi doskonałe NNKT.
Zapewnia Zdrowie na długie lata i 0 (słownie ZERO) wydatków na lekarstwa.
Warto???

Dokładny opis mikstury czytaj Tutaj >>>

W dzisiejszych czasach wszyscy dbający o zdrowie powinni zadbać o dostarczenie swojemu organizmowi NNKT - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, których ludzki organizm nie potrafi sam wyprodukować.

Zwróćmy uwagę na fakty.
Mamy dwa podstawowe nieszczęścia dla naszego Zdrowia.

1/ W dzisiejszym pożywieniu bardzo rzadko występują kwasy tłuszczowe z grupy n-3 potocznie zwane omega -3. Związane jest to ze zmianą karmienia zwierząt, co ma wpływ na spożywane jaja i mięso.

2/ Technologia produkcji olejów i wyrobów mleczarskich z użyciem wysokich temperatur, co powoduje degenerację (zepsucie, utlenienie) już i tak małych ilości Omega -3.

Omega - 6 występuje w pożywieniu częściej, nawet bardzo często ale niestety uszkodzone w procesie rafinacji.

Komórka człowieka a dokładniej błona komórkowa potrzebuje codziennie niewielkiej ilości kwasów tłuszczowych z grupy n- 3 i 9 (ALA) i n- 6 ( LA). Jeżeli nie dostarczymy organizmowi świeżych, dobrych tłuszczów z tych grup należących przecież do NNKT to organizm zmuszony jest wbudować w błony komórkowe te zdegenerowane tłuszcze, które są mu dostępne z pożywienia wysokoprzetworzonego, co w rezultacie oprowadza do powstania wielu chorób degeneracyjnych człowieka związanych ze stanami zapalnymi w jego organizmie kończąc na niedotlenieniu komórki. Już w 1920 r. niemiecki profesor Otto Warburg (laureat Nagrody Nobla) odkrył, że ludzkie komórki rakowacieją z jednej prostej przyczyny - gdy zabraknie im tlenu. Wyliczył, że już 30% niedotlenienie komórki powoduje jej degenerację kończąca się choroba nowotworową.

Sprawa jest na tyle ważna, że warto jeszcze raz powtórzyć:
Gdy komórce brakuje dobrych tłuszczów ALA i LA, wtedy buduje swą błonę z gorszych gatunków, ale za to dostępnych, często uszkodzonych. W połowie ta błona składa się z białka i w połowie ze specyficznych rodzajów tłuszczów, z których część działa jak miniaturowe magnesy, przyciągające tlen. Te tłuszcze (kwasy tłuszczowe) nazywają się LA, ALA. Problem w tym, że ALA i LA zużywają się w komórce i muszą być często wymieniane na nowe.

Współcześni naukowcy badający niewydolność krążenia wzięli pod lupy to "coś", co zatyka arterie w ludzkim organizmie. Odkryli, że nie są to żadne złogi cholesterolu ani słoniny, smalcu, masła czy jajka, jak nas straszono, lecz... uszkodzony kwas tłuszczowy LA. Zatem dwie największe zmory ludzkości: rak i zapchane arterie krwionośne mają jedną wspólną przyczynę. Spożywanie uszkodzonych tłuszczów zamiast dobrych. Rozwiązaniem jest spożywanie ich formie jak najświeżej w postaci produktów wytwarzanych naturalnie np. odpowiednich olejów zimnotłoczonych z zachowaniem właściwej dystrybucji w niskich temperaturach (sprzedaży z lodówek).

Chodzi o tajemnicze i zarazem cudowne dwa oleje zawierające ALA i LA - twierdzi amerykański badacz Brian Peskin. Nasi dziadowie spożywali je codziennie. My zostaliśmy ich pozbawieni. Wiedząc jednak o co chodzi możemy je z powrotem przywrócić do naszej diety. Już po 20 minutach od ich spożycia zaczynają rewelacyjnie działać

Tak więc za Peskinsem polecamy w programie minimum:
Olej Lniany - Omega -3.
Olej Makowy - Omega -6.
A najlepiej codziennie łyknąć olejową miksturę.
Dokładny opis mikstury czytaj Tutaj >>>
Na 100 % Nie Polecamy zachwalanego w oszukańczych reklamach rafinownego oleju rzepakowego. Przeczytaj dokładnie i do końca o oleju rzepakowym Tutaj>>>

Niedawno słynny Danon producent Actimela i beknął 21 milionów dolarów.

"Firma Dannon zgodziła się wypłacić 21 mln dol. tytułem odszkodowania za wprowadzające konsumentów w błąd reklamy jej produktów - jogurtu Activia i napoju DanActive. Odszkodowanie jest elementem ugody pozasądowej zawartej z władzami stanowymi i federalnymi.

Firma jest częścią francuskiego koncernu spożywczego Danone. Produkuje głównie produkty mleczne. W USA działa pod nazwą Dannon.

W swoich reklamach firma głosiła, że bakterie zawarte w jogurtach Activia wspomagają regularne funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a napój DanActive podnosi odporność organizmu. Informacje te były także zamieszczane na opakowaniach produktów."
Źródło:
Wiadomości Gazeta Wyborcza Tutaj >>>

Inny kwiatek z ostaniej chwili.
"Helena Christensen, Nicole Scherzinger, Edyta Herbuś – te gwiazdy pomagały firmie Reebok przekonać kobiety, że buty z linii Easytone wysmuklają nogi i pośladki. Za reklamę Reebok zapłaci 25 mln dolarów odszkodowania."
Źródło:
Forbes.pl - czytaj Tutaj >>>

Czekamy kiedy ktoś się weźmie za oszukańczą reklamę rafinowanego oleju rzepakowego.

Innym nieszczęściem współczesności są wszechobecne detergenty.
Do prania, zmywania, mycia itd. itd.
Nie będziemy opowiadać jakie to powoduje szkody w skali całego globu.
Nie będziemy też nawoływać do prania z kijanką w ręku nad potoczkiem - jak to dawniej bywało.
Ale jak mówią - Bliższa koszula ciału... Czyli zatroszczmy się o nasze Zdrowie.

Automatyczna pralka wymusza kilkakrotne płukanie, ale i tak nigdy do końca detergentów z koszuli nie wypłucze i włożymy je sobie na grzbiet, a potem problemy.

Pranie ręczne to jeszcze gorsza sprawa. Nie dość, że moczymy w tym ręce, to nigdy nie wystarczy nam cierpliwości na uczciwe wypłukanie.

Zmywarka zachowuje się podobnie.
Dużo środków tak zwanej czystości - mało płukania - szkoda wody.
A potem jemy zdrowotną zupkę z detergentami.

Popatrzcie jak zmywacie.
Najpierw jeden specyfik na tłuszcze, potem drugi środek na połysk.
Wszystko pięknie błyszczy wśród efektownej piany.
A na zakończenie jedna sekunda pod bieżąca wodą, by przypadkiem blask i chemiczna czystość się nie spłukała.
A potem zapraszamy gości do spróbowania doskonałej zdrowej zielonej herbaty ozdobnej Art-Tea kupionej w naszym sklepie Tutaj >>>
Herbata w super wypucowanej szklance wygląda bardzo efektownie. Smakuje również wybornie. Zachowuje wszystkie zdrowotne właściwości zielonej herbaty z jednym maleńkim ale...

Do niedawna wyglądało że "do zawsze" będziemy skazani na super niezdrową super czystość i tylko od świadomości poszczególnych ludzi będzie zależała ilość trucizn aplikowanych wszystkim w rodzinie - od niemowlaka do pradziadka.

Szanowni Państwo!
Naturalna Medycyna to nie tylko tradycyjne ziółka, ale również najnowsze wynalazki godne XXI wieku pracowicie upychane pod dywan przez przebogatą chemię, jeszcze bogatszą farmację i wszechwładną oficjalną medycynę.

Dzisiaj proponujemy - kupuj w ciemno.
Sprawdziliśmy.
Rewelacja!


Producent uzasadnia że to się bardzo opłaca ze względu na cenę.
Za proszki na 3 lata - 1375 zł.
Za kulę na 3 lata - 40 zł.

Ale w tym przypadku to drobiazg.
Ile kosztuje zdrowie niemowlaka ubieranego w detergentowe koszulki???

Sprawdziliśmy.
Jeżeli ubrania są niezbyt brudne - rewelacja.
Jeżeli bardzo brudne - takie prosto z budowy - można dodać łyżkę byle jakiego proszku do prania. Wynik - rewelacja.

Zaprzyjaźniony dziadek tak się zapalił do próbowania, że wyprał wystko i ma czystych koszul, swetrów i spodni na rok. Prał w małej pralce wirnikowej używając tańszych 2 saszetek. Do prania bardzo brudnych rzeczy dodał troszkę mydła dla dzieci - innego zreszto nie używa.

Kulę za 33 zł. kupisz w naszym sklepie Tutaj >>>
Dwie saszetki za 16 zł. kupisz Tutaj >>>

Saszetki doskonale nadają się do użycia w zmywarkach automatycznych.

Dziadek zaś, jako że nie ma zmywarki, do zlewozmywaka nalał gorącej wody. Pobawił się w niej 3 minuty saszetkami. I umył na próbę tłuste naczynia.
I wiecie co?
Po spłukaniu okazalo się że są Czyste!
Bez detergentów!

Pomagamy tylko tym,
którzy sami chcą sobie pomóc.

Jeżeli masz małe dziecko zdecyduj za nie.
Pomóż mu!


W następnym biuletynie
O zabronionych ziołach i roślinach, które szkodzą farmacji.
O rewelacyjnych produktach z siary (wiesz co to siara?)

czyli powrót do natury i dalekiej przeszłości.
O laserowej naturalnej medycynie.

Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im ten biuletyn.
Zapisać się można Tutaj >>>Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Nasza nowa koleżanka Dorota Kołodko wniosła świeży powiew do prozdrowotnej działalności firmy Fagot zakładając na Facebooku stronę - Naturalna Medycyna na którą serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych.
https://www.facebook.com/Naturalna.Medycyna/


Redakcja biuletynu
Naturalna Medycyna.


W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.