Logo Naturalna Medycyna

Dziękujemy za zrobienie zakupów w naszym sklepie.
Zakupili Państwo Para Farm
preparat przeciw pasożytom.

Tą drogą chcemy poinformować Państwa
Co Dalej.

Jeżeli nie stosowałeś jeszcze Para Farm
przeciw pasożytom kupisz go Tutaj >>>


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronch, e-mailach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Nasz Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.

Szanowni Państwo!
Pasożyty i grzybice czyhają na nas wszędzie. I w najbrudniejszej budzie i najelegantszym najczystszym domu. Wytępienie wszystkiego jest praktycznie niemożliwe. W związku z tym by zachować zdrowie przy zachowaniu umiaru i zdrowego rozsadku powinniśmy:
1/ Naprawić szkody, które pasożyty wyrządziły.
2/ Nie pozwolić na rozwój nowych.

Na szczęście znamy proste bezlekowe sposoby na opanowanie nieograniczonego rozwoju grzybów i pasożytów.

Jeżeli nam wierzycie test burakowy można pominąć.
Jeżeli ktoś nam nie wierzy niech sprawdzi.

Test buraczkowy.
W celu przeprowadzenia testu należy wypić 50 - 100 ml. świeżego soku z czerwonego buraka (ale nie butelkowanego soczku ze sklepu) nie prędzej niż dwie, trzy godziny po posiłku i po czterech godzinach sprawdzić kolor moczu. Wynik pozytywny testu, tj. mocz zabarwiony na czerwono, świadczy o istnieniu tysięcy nadżerek rozszczelniających błonę śluzową przewodu pokarmowego. Potocznie taki stan rzeczy nazywamy nieszczelnością jelit, co odpowiada rzeczywistości i daje wyobrażenie o tym, co jeszcze, prócz barwnika buraków, przedostaje się tą drogą do naszego organizmu.
Autor: Józef Słonecki

Jak zakleić i wygoić te nadżerki?
Dosyć prosto załatwiając po drodze jeszcze jeden ważny problem zdrowotny, czyli dostarczając organizmowi Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, których dramatycznie brakuje we współczesnym pożywieniu.

Polecamy taką kompleksową mieszankę.
Najlepiej na czczo.

Potem w ciągu dnia używamy olej lniany na zimno tłoczony do sałatek itp.
U wielu osób które mają duże niedobory NNKT pojawia się apetyt na potrawy z olejem. Instynkt zawiadamia nas wyraźnie - potrzebuję takiego oleju.
Więc nie żałuj sobie. Oleju nie przedawkujesz.

Proponowany skład mieszanki:
1 łyżka stołowa oleju lnianego 10 - STOPNIOWEGO (ok. 10 gramów),
1 mała łyżeczka (ok. 4-5 gramów) oleju makowego 10 - STOPNIOWEGO
1 mała łyżeczka od herbaty oleju z wiesiołka 10 - STOPNIOWEGO
1 - 2 łyżki soku z cytryny, albo po prostu sok z połowy niedużej cytryny.
łyżka aloesu w płynie (ok. 10 gramów).

Zdrowie na długie lata i 0 (słownie ZERO) wydatków na lekarstwa.
Warto???

Po wprowadzeniu do produkcji nowych olejów niektórzy użytkownicy modyfikują ten schemat.
Zamiast oleju lnianego stosują Olej Lniany z Kapsaicyną.
Wymiennie z Olejem Makowym stosują Olej z Pestek Dyni który blokuje rozwój pasożytów.
Wymiennie z Olejem z Wiesiołka stosują Olej z Ostropestu lub rewelacyjny Olej z Czarnuszki.
Smakosze zamiast zwykłego Oleju Lnianego używają Olej Lniany Złotolen.

Wszystkie wymienione oleje kupisz Tutaj >>>

Natomiast cytujemy i proponujemy
zastosować zalecenia p. Słoneckiego odnośnie stosowania Aloesu.
Sok z aloesu rozcieńczamy wodą w stosunku 1:1, czyli do półlitrowej butelki z ciemnego szkła wlewamy 1/4 litra soku z aloesu i 1/4 litra wody. Wodę wcześniej należy przegotować i schłodzić do temperatury pokojowej.
Sok z Aloesu kupisz Tutaj >>>

Wymiennie stosujemy zalecany przez p. Słoneckiego:
Alocit z soku z pestek grejpfruta wykonujemy w ten sposób, że półlitrową butelkę z ciemnego szkła napełniamy wodą i dodajemy 35 kropli Citroseptu. (Do kupienia w każdej aptece) Wodę wcześniej należy przegotować i schłodzić do temperatury pokojowej.

Po półrocznej kuracji roztworem soku z aloesu na początku, należy co trzy miesiące zmieniać rodzaj środka gojącego (na ekstrakt z grejpfruta i odwrotnie). Te zmiany uzasadnione są faktem, że po pewnym czasie organizm „przyzwyczaja się” do każdego środka gojącego i przestaje na niego reagować. Teoretycznie można byłoby stosować tylko jeden z środków gojących i robić przerwy, ale nie jest to dobre wyjście, ponieważ nasze środowisko zatruwane jest nieprzerwanie, więc nawet krótka przerwa w profilaktyce może spowodować niepowetowane szkody w zdrowiu.

Uwagi Słoneckiego:
1. Citrosept jako preparat ekstraktu z grejpfruta polecam tylko dlatego, że dobrze go wypróbowałem. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować inne preparaty owego ekstraktu.
2. Sok z aloesu należy rozcieńczać wodą z tego powodu, że, jak wynika z praktyki, nierozcieńczony na początku działa zbyt gwałtownie, za to później organizm się niejako przyzwyczaja, gdyż po dwóch miesiącach w ogóle przestaje nań reagować.
3. Do wykonania alocitu nie nadają się tzw. żele aloesowe, czyli soki zagęszczone przez dodanie do nich błonnika, np. miąższu aloesowego albo pektyny, która jest po prostu wytłoczynami jabłek, czyli w istocie odpadem po wyciśnięciu z nich soku.
4. Spośród wielu dostępnych na rynku czystych soków z aloesu, najlepiej sprawdzają się soki dwóch producentów: Natura-Styl i Laboratoria Natury.

Jak długo stosować Miksturę oczyszczającą.
Propaganda medyczna wmawia społeczeństwu, że choroba jest statystyczną niespodzianką przydarzającą się pechowcom, a na jej wystąpienie wpływ mają jakieś fikcyjne czynniki – patogeny, postęp cywilizacyjny, uwarunkowania genetyczne, niedobór w organizmie leków, brak badań okresowych. Mamy po prostu łatwowiernie przyjąć do wiadomości, że sami wpływu na nasze zdrowie nie mamy, więc pozostaje jedynie zawierzyć medycynie – poddawać się badaniom kontrolnym mającym na celu jak najwcześniejsze wykrycie choroby. Następnie diagnoza, no i leki mające zablokować objawy chorobowe, a ich ustąpienie rzekomo ma być równoznaczne z wyleczeniem, czyli zakończeniem kuracji. I to jest wszystko - już o zdrowie nie trzeba dbać - medycyna zrobiła swoje.

Mikstura oczyszczająca jest dla tych, którym propagowane przez medycynę podejście do zdrowia wydaje się być postawione na głowie. Rozsądek podpowiada, że lepiej jest postawić na zdrowie, gdyż tylko ono gwarantuje uniknięcie chorób, oraz dożycie późnych lat starości w doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej. Ale dbanie o zdrowie nie jest chwilową kuracją stosowaną w chorobie, gdyż o ten najcenniejszy ludzki skarb należy dbać przez całe życie. Nie warto się łudzić, że po wyzdrowieniu stajemy się odporni na choroby. Jasno z tego wynika, że Miksturę oczyszczającą należy stosować nieprzerwanie – od wczesnego dzieciństwa do końca życia.
J. Słonecki


Serdecznie pozdrawiamy

Zespół
Naturalna-medycyna.com.pl

Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się można Tutaj >>>