Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


Sklep Naturalna Medycyna
proponuje współpracę na zasadzie franczyzy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Tel. +48 509-113-519
E-mail: tw@fagot.pl

 

 


Nasz sklep internetowy Zaprasza!

www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Witamy na stronie
Naturalna-Medycyna.com.pl
poświęconej propagowaniu ludzi, produktów i metod Medycyny Naturalnej.

Chcemy ta drogą spopularyzować produkty firm i ludzi którzy codzienną pracą, czy  świątecznym hobby przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce bez narażania Ministerstwa od Zdrowia, Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia, Budżetu i wielu, wielu innych instytucji na niepotrzebne wydatki pompowane w koncerny od maskowania objawów, aplikowania antybiotyków i znieczuleń i leczenia, leczenia, leczenia tychże objawów, aż do ... powiedzmy utraty klienta.
Ale dla farmacji to nie problem.
Trute i ogłupiane przez media i reklamy społeczeństwo zaraz na to miejsce przyśle kilku chętnych do tytułu Dożywotniego Chorego.

By choć trochę zmniejszyć nabór Dożywotnich Klientów Farmacji będziemy w tym serwisie propagować zdrowe naturalne produkty, o których na 100% wiemy że pomogą w prawdziwym rozwiązaniu wielu problemów zdrowotnych bez uciekania się do chemii.

Zaczynamy od Naturalnej Kosmetyki Leczniczej
opartej na wiedzy i recepturach wywodzących się z medycyny naturalnej, medycyny ludowej, doświadczeń zielarni i oczywiście współczesnej wiedzy i technologii. Są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale także wspomagające mechanizmy obronne organizmu, procesy leczenia, uśmierzające ból czy niwelujące uczucie dyskomfortu.

Zabłockie Sole Termalne to inna grupa kosmetyków która jest w stanie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych bez lekarza i farmaceutycznej chemii. Mamy przecież w Polsce doskonałe złoże solanki w Dębowcu na Śląsku Cieszyńskim.  Solanka ta jest wyjątkowym i unikatowym bogactwem naszej Polskiej ziemi i charakteryzuje się wyjątkowo bogatą mineralizacją. Zawartość w niej takich minerałów jak: jod, brom, wapń, magnez, krzem czy selen należy do absolutnie najwyższych na świecie.

Na naszej stronie propagujemy również inne niedoceniane przez oficjalną medycynę Polskie Złoto
Nieoczyszczone Złotopolskie Oleje 10 stopniowe tłoczone na zimno. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

Produkcja oleju arganowegoNawiązaliśmy współpracę z dwoma firmami importującymi z Maroko unikalne preparaty z olejem arganowym.
Czy wiecie, że przyroda podarowała marokańskiej ziemi wyjątkowy dar - drzewo arganowe, które rośnie i owocuje tylko w Maroku!
Aby przybliżyć polskim klientom te niespotykane w żadnym innym miejscu na świecie rośliny poświęcamy tu słów kilka na temat: Maroko, drzewo arganowe, olej i olejek arganowy.


Obszerny artykuł na temat Olej Arganowy znajdziesz Tutaj >>>

Spożywczy
Olej arganowy


Olej arganowy i produkty z olejem arganowym

Miód Manuka kupisz

Wikipedia o Maroko
Maroko, Królestwo Marokańskie (arab. Al-Mamlaka al-Maghribijja) – państwo położone w północno-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym. Graniczy z Algierią (na wschodzie), Saharą Zachodnią (na południu) i hiszpańskimi eksklawami w Afryce: Ceutą i Melillą (na północy). Należy do państw Maghrebu.

Ustrój: dziedziczna monarchia konstytucyjna.

Głowa państwa: król Muhammad VI (od 23 lipca 1999) (arab. Muhammad as-Sādis ibn al-Hasan, fr. Mohammed VI, ur. 21 sierpnia 1963 w Rabacie) – król i faktyczny przywódca Maroka.


Od 2005 następcą tronu jest syn Muhammada Mulaj Hassan.Herb Królestwa Maroko
W 2007 królowi urodziła się córka – księżna Lalla Chadidża.

Wykształcenie króla
Muhammad VI:
1985 Licencjat z prawa, Uniwersytet w Rabacie
1987 Magisterium nauk politycznych, Uniwersytet w Rabacie
1988 Doktorat z prawa, Uniwersytet w Rabacie
1993 Doktorat z prawa, Université de Nice - Sophia Antipolis

21 marca 2002 król poślubił Salmę Bennani, będacą z wykształcenia inżynierem-informatykiem, która otrzymała tytuł księżniczki – najwyższy, jaki kiedykolwiek nosiła żona władcy Maroka.

Języki:
arabski (urzędowy),
dialekty berberyjskie (wg projektu nowej konstytucji, berberyjski ma uzyskać status drugiego urzędowego języka państwowego),
francuski (głównie w turystyce, biznesie i dyplomacji).

Ciekawe linki
Olej arganowy Tutaj >>>
Argania żelazna Tutaj >>>

Spożywczy
Olej arganowy


Obszerny artykuł na temat
Olej Arganowy
znajdziesz Tutaj >>>

Olej arganowy i produkty z olejem arganowym

Miód Manuka kupisz

Olej arganowy
Tradycyjna produkcja oleju arganowego

Produkcja oleju arganowego

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.