Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 84
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w osiemdziesiątym czwartym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


Dzisiaj jeszcze raz, choć nie ostatni, opowiem o starych, starych sposobach zdrowienia, które coraz częściej przybierają nowoczesną formę.

Srebro to znany od tysięcy lat antybiotyk.

Siarczki to często najlepszy kosmetyk.


Zaczynamy od antybiotyków.
Prawie codziennie spotykamy artykuły, filmy, czy audycje z których jednoznacznie wynika, że era antybiotyków ma się ku końcowi. Już dzisiaj w wielu przypadkach Nie Działają.

Nagminne bezmyślne stosowanie doprowadziło do tego, że mnóstwo różnych bakterii uodporniło się na antybiotyki. Wina to mody, lekarzy i
pacjentów, którzy wymuszają zapisywnie antybiotyków przy byle okazji i bez okazji. W związku z tym, że świat stał się malutki, nie jest ważne gdzie pojawiły się odporne bakterie.

Antybiotykowe szaleństwo w Indiach. Podobno właśnie tam używa się antybiotyki bez opamietania, a wynik:
"Duża część bakterii w ściekach i wodzie pitnej indyjskiej stolicy - New Delhi - jest oporna na działanie większości nowoczesnych antybiotyków" - informuje New Scientist. Chcesz wiedzieć więcej - Przeczytaj >>>

Za kilka miesięcy, lub jutro, te odporne na wszystko bakterie mogą przywędrować do Europy, Polski, czy jakieś maleńkiej wioski. Wiele z nich już tu jest.

Co z tym fantem zrobić?

Farmacja dumnie zapewnia - jutro wyprodukujemy antybiotyk na wszystko.

Zdrowy rozsądek powiada - bakterie żyją już miliony lat i zawsze dają sobie radę, więc jutro będzie trochę więcej odpornych bakterii.

To co?
Indie podpowiadają naukowcom
Srebro - nawet nie koloidalne, tylko zwykłe metaliczne jest bakteriobójcze i to jest wiedza znana ludzkości od kilku tysięcy lat.
Srebro koloidalne zabija bakterie w kilka sekund i bakterie nie mają czasu by się uodpornić.

Srebro koloidalne ma ogromną wadę - jest tanie.
Na badania srebra koloidalnego nikt nie przyzna milionowych budżetów, a na antybiotyki tak.

Powiedzmy sobie filozoficznie - Era srebra koloidalnego w medycynie jeszcze nie nadeszła.

Pytanie.
Czy w przypadku bakterii odpornych na wszystko bada się na chorych działanie srebra. Obawiam się, że Nie ponieważ to by było niezgodne z "poprawnością".

Tymczasem od lat Hindusi chorzy, trędowaci, zagrypieni i zdrowi, tysiącami wchodzą do Świętej Rzeki Ganges, pływają, myją się i popijają tę wodę.

"Od dawna wiadomo, że srebro ma działanie odkażające, zabija zarazki, niszczy lub nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni. Koronnym przykładem jest święta rzeka Hindusów, Ganges niosąca związki srebra. Codziennie kąpią się w niej setki pielgrzymów, codziennie wrzucane są dziesiątki nadpalonych szczątków ciał zmarłych. I nigdy nie było tam żadnej epidemii ani masowych zachorowań na jakąkolwiek wirusową chorobę. Stwierdzono w badaniach, że woda w tej rzece zabija zarazki cholery do 3 godzin. Grzyby i pleśnie jeszcze szybciej."

Wymarzony hinduski pogrzeb to spalenie ciała nad Gangesem i wrzucenie popiołów do wody.
To wiedzą wszyscy. Ale wielu z nas nie wie, że w przypadkach takich jak: śmierć świętego męża shadu, kobiet w ciąży, dzieci poniżej trzynastego roku życia, chorych na trąd czy ukąszonych przez kobrę królewską, którzy uważani są za wolnych od grzechów, ich ciała zabierane są łodzią na środek rzeki, obciążane kamieniami i wrzucane do wody. Bez palenia!

"Najpopularniejszym miejscem pielgrzymek jest otoczone kultem miasto Waranasi. Tylko tam każdego dnia płonie niemal 400 stosów ze zmarłymi, a 60 tys. ludzi zażywa w rzece rytualnej kąpieli…"

Z drugiej strony przemysłowa działalność człowieka na znanej zasadzie "Po nas choćby Potop" wykończy Ganges i srebro nie pomoże.

"...największym zagrożeniem dla Gangesu nie są ani zwłoki, ani zanieczyszczenia rozsiewane przez zwierzęta, lecz ścieki. Kilkaset tysięcy litrów toksycznych odpadów, które każdego dnia są wpompowywane do rzeki przez fabryki papieru, gorzelnie i garbarnie, w niewyobrażalny sposób degraduje środowisko.

Nad Gangesem leży 116 miast, wśród których 29 liczy ponad 100 tys. mieszkańców. W samym Kanpurze (miasto w prowincji Uttar Pradeś) funkcjonuje 400 garbarni, które zatrudniają ponad pół miliona mieszkańców.

Bieda sprawia, że ludziom nie przeszkadza pozbywanie się ścieków do rzeki, bo bardziej zależy im na pracy. Rząd z kolei od lat próbuje walczyć z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Nakłada kary albo zamyka małe firmy, które jak grzyby po deszczu wyrastają pod zmienionymi nazwami. Istniejących regulacji nikt nie przestrzega. Projekt wybudowania oczyszczalni ścieków władze też już przerabiały. Inwestowano setki milionów dolarów w oczyszczalnie, ale zabrakło pieniędzy na ich utrzymanie."

"Fakt, Ganges ma niespotykaną właściwość – bakterie giną w nim trzy razy szybciej niż w innych rzekach. Wszystko za sprawą drobin minerałów i srebra w mule rzeki. Poza tym poziom tlenu jest tu 25 razy wyższy niż w innych rzekach. W żaden sposób nie zmienia to jednak obecnej sytuacji. Bakteriobójcze zdolności sprawiały, że przez wiele lat Ganges sam radził sobie z intruzami. Obecnie, przy populacji Indii liczącej sporo ponad miliard, rzece najzwyczajniej brakuje mocy przerobowych."

Srebro koloidalne
Złoto koloidalne
Platynę koloidalną
Miedź koloidalną


Metale koloidalne

Chcesz więcej dowiedzieć się o srebrze koloidalnym Czytaj Tutaj >>>


Łuszczyca to jeden z bardziej popularnych problemów skórnych.
Dr Duda proponuje taki zestaw:

Pielęgnacja skóry łuszczycowej w 4 krokach DR DUDA
„Program czterech kroków w pielęgnacji skóry łuszczycowej”, w którym poszczególne kosmetyki uzdrowiskowe marki „Dr Duda” mają delikatne właściwości złuszczające, wpływają bardzo korzystnie na sprężystość skóry, wygładzają ją i nawilżają. Działają więc keratolitycznie (usuwają martwe komórki naskórka), keratoplastycznie (modelują odnowę naskórka), natłuszczająco, zmiękczająco i głęboko nawilżająco, dzięki czemu zapobiegają zbyt częstym nawrotom łuszczycy.

Czytaj o pielegnacji skóry łuszczcowej

Wszystkie preperaty dr Dudy


Rewelacyjna książka Jerzego Zięby pod tytułem "Ukryte Terapie" nosi bliski nam podtytuł "Czego Ci lekarz nie powie".

Jeżeli nie wiesz informujemy, że od 2011 roku nasz biuletyn wydajemy pod tytułem "Tego nie powie Ci lekarz".

Autor książki Ukryte Terapie Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.


Jeżeli ktoś przed przeczytaniem woli pooglądać filmy, wywiady, czy seminaria z udziałem Jerzego Zięby zapraszam Tutaj >>>
Jest tu bardzo dużo wspaniałego materiału do oglądania. Dosłownie na długie zimowe wieczory. Warto!

Ukryte terapie
Ukryte Terapie

Dzięki tej książce odkryłem kilka rewalacji o których nie miałem zielonego pojęcia, a o naturalnej medycynie wiem sporo.

Panu Jerzemu Dziękuję!Zestawy prezentowe to nowy dział w naszym sklepie. Niedługo Święta więc warto popatrzyć. Może coś wpadnie Ci w oko. Może zestaw kosmetyki w prezentowym opakowaniu, a może podarujesz sobie, lub najbliższym prawdziwą kapsułę Zdrowia.

Ovobiovita

Ovobiovita w nowym eleganckim opakowaniu. Jedna butelka normalnie kosztuje 199. Dwie prezentowe butelki 299. Stówa zostaje w kieszeni.

Ciekawa propozycja to Zestaw DuoLife Dzień i Noc - Kompleksowe Wspomaganie Organizmu. Pięknie opakowana prezentowa bomba ze Zdrowiem.

Prezenty
Nano One Forte


● Śmiali się gdy im opowiadałem o kapsaicynie ●

Na życzenie klientów powstał Olej Lniany z Kapsaicyną. Kapsalen.
Ostry. Smaczny. Zdrowy.
Ja łykam co rano.

Kapselen
Olej lniany z kapsaicyną
Kapsalen

Jednak dla wielu osób jest za ostry i trudny do przełknięcia.

I znów na społeczne zapotrzebowanie odpowiedziała inna polska firma i wyprodukowała, dla delikatnych :), najostrzejszy Olej lniany z Kapsaicyną w kapsułkach.

Habro-Lin
Habro-Lin

Czy domyśliłeś się kto to się śmiał z opowieści o kapsaicynie?
A czy domyślasz się Czego nie powie Ci lekarz?


100% czysta bawełna, a nie chemiczne wynalazki za grosik.

Ultracienkie Podpaski Dzienne - 10 szt. - 12 zł.
Ultracienkie Podpaski Nocne - 8 szt. - 12 zł.
Ultracienkie Wkładki Higieniczne - 30 szt. - 15 zł.
----------------------------------------------------------
Razem 39 zł i masz Zdrowie i Luksus w majtkach na cały miesiąc.
Jesteś tego warta?

Podpaski i wkładki higieniczne
Nano One Forte

Shuya stanie się Twoją ulubioną marką,
a Trudne Dni - łatwiejszymi.
Nie dziw się, że są droższe od kioskowo marketowych...
Jesteś tego warta!


Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.
 


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.koloidalne.biz
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Pozdrawiam serdecznie

Rafał Kubaszewski


Wypisać się możesz w każdym momencie


Witamina B12
to naturalny pogromca homocysteiny.

Przeczytaj koniecznie jeżeli Ci Zdrowie Miłe
Witamina B12 - naturalny pogromca homocysteinyJuż jesień, wkrótce zima, czyli sezon grypowo-zaziębieniowy, kiedy to przypomnisz sobie o Witaminie C.

Witamina C Matrix
i inne preparaty MSE

Witaminę B12 kupisz tutaj