Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 80
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w osiemdziesiątym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


Herbaty

Kończy się kolejny rok.
Przed nami kilka świątecznych dni kiedy będziemy mogli spokojnie spojrzeć za siebie i w głębi duszy podjąć kilka bohaterskich postanowień na nadchodzący 2015.

Co z nich wyniknie - zobaczymy.

Z całego serca życzę i Wam i sobie by w Nowym Roku wszystko się nam spełniło w 100%.

Do podsumowania starego roku i pięknych marzeń o Nowym potrzeba chwili spokoju, zadumy i filiżanki dobrej herbaty. Na przykład takiej jak na zdjęciu. Świątecznej o ciepłej nazwie - Szampańskie Bąbelki.

Skąd ją wziąć?

Zapraszam Cię do naszego sklepu w którym oprócz słynnych ziołowych herbat ajuwedryjskich, proponujemy duży wybór czarnej i zielonej herbaty prosto ze Sri Lanki - z Cejlonu.

Nie znajdziesz u nas rewelacyjnych marketowych torebkowych "herbat" za grosik, które położone na wilgotnej tkaninie zabarwiają ją na piękny herbaciany kolor, co jest znakiem, że oprócz zmiotków herbacianych w swoim składzie mają doskonałe farby i "zaparzą się" nawet w lodowatej wodzie.

Skąd herbaty spożywcze w Naturalnej Medycynie?

Znany zielarz zakonnik o. Jan Grande (1934-20013) w swoim "Opowiadaniu o sposobie żywienia i pielęgnowania organizmu ludzkiego" tak opowiadał o herbacie.

Byłem sybirakiem 7 lat. Mieszkałem na pograniczu mongolskich stepów i Kirgizji.
Tam, jak Polakowi podano szklankę herbaty, to tubylcy mieli święty spokój, bo język mu skołowaciał i 3 godziny nic nie mówił.

Na stole duży samowar, na samowarze duży imbryk i w tym imbryku wrze bez przerwy esencja herbaciana. I tym wcale się nie przejmują. A u nas Polaków, jak się herbata gotuje, to uważamy, że straciła wszystkie wartości. A ona dopiero zagotowana zaczyna być lekarstwem.

Wyparzają się z niej garbniki i witaminy. Wytwarza się puryna i rutyna, która uelastycznia naczynia krwionośne. Herbata posiada taką masę garbników, które zastępują na wschodzie jodynę.

Narody Azji nie znają wcale jodyny. Rany zalewają esencją herbacianą i owijają gałgankiem z płatkami herbacianymi i po 2 dniach obrzęku nie ma, a po tygodniu się goi.

Kobiece problemy jakiekolwiek by były ze śluzówkami - esencja herbaciana, przechowywana w srebrnym dzbanuszku (bo w srebrze nie rozwijają się żadne bakterie jednokomórkowe) i z niej robić płukanki, podmywania i nie ma żadnych problemów.

Esencja herbaciana działa 2 razy lepiej jak wywar z kory dębu - do przemywania ran, do pielęgnowania odleżyn, do różnego rodzaju kłopotów ze śluzowymi błonami.

Herbata zabezpiecza przed chorobami krążenia, serca, niewydolnością mózgu. Wszelkiego rodzaju kłopotami z zapaleniem śluzówki na tle ataku szczepów wirusowych. Pijący mocną herbatę nie chorują na grypy i są o wiele bardziej odporni na promieniowanie - nawet bomby atomowej. Stwierdzono to w Japonii i po wybuchu czarnobylskim.

Gotowana herbata jest bogata w witaminy B1 i B6, zapobiegające otyłości, w purynę i rutynę, która uelastycznia naczynia krwionośne.

Do gotowania esencji używamy osobnego, wyparzonego czajniczka, suchą herbatę zalewamy w nim wodą, doprowadzamy do wrzenia, gotujemy 2 minuty. Następnie odstawiamy na pół godziny, aby esencja dobrze naciągnęła.

Picie herbaty z cytryną, to kolejny błąd, który popełniamy. Dlaczego nie powinniśmy dodawać do herbaty cytryny? Ponieważ wytrąca ona minimalne ilości glinu (aluminium), zawartego w płatkach herbacianych, a pierwiastek ten jest szkodliwy dla organizmu.

Tyle o. Jan Grande.

Jeżeli chcesz spróbować prawdziwej cejlońskiej herbaty

duży wybór herbat
Herbaty

 


Rewelacyjna książka Jerzego Zięby pod tytułem "Ukryte Terapie" nosi bliski nam podtytuł "Czego Ci lekarz nie powie".

Jeżeli nie wiesz informujemy, że od 2011 roku nasz biuletyn wydajemy pod tytułem "Tego nie powie Ci lekarz".

Autor książki Ukryte Terapie Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.


Jeżeli ktoś przed przeczytaniem woli pooglądać filmy, wywiady, czy seminaria z udziałem Jerzego Zięby zapraszam Tutaj >>>
Jest tu bardzo dużo wspaniałego materiału do oglądania. Dosłownie na długie zimowe wieczory. Warto!

Ukryte terapie
Ukryte Terapie

Dzięki tej książce odkryłem kilka rewalacji o których nie miałem zielonego pojęcia, a o naturalnej medycynie wiem sporo.

Panu Jerzemu Dziękuję!Zestawy prezentowe to nowy dział w naszym sklepie. Niedługo Święta więc warto popatrzyć. Może coś wpadnie Ci w oko. Może zestaw kosmetyki w prezentowym opakowaniu, a może podarujesz sobie, lub najbliższym prawdziwą kapsułę Zdrowia.

Ovobiovita

Ovobiovita w nowym eleganckim opakowaniu. Jedna butelka normalnie kosztuje 199. Dwie prezentowe butelki 299. Stówa zostaje w kieszeni.

Ciekawa propozycja to Zestaw DuoLife Dzień i Noc - Kompleksowe Wspomaganie Organizmu. Pięknie opakowana prezentowa bomba ze Zdrowiem.

Prezenty
Nano One Forte


● Śmiali się gdy im opowiadałem o kapsaicynie ●

Na życzenie klientów powstał Olej Lniany z Kapsaicyną. Kapsalen.
Ostry. Smaczny. Zdrowy.
Ja łykam co rano.

Kapselen
Olej lniany z kapsaicyną
Kapsalen

Jednak dla wielu osób jest za ostry i trudny do przełknięcia.

I znów na społeczne zapotrzebowanie odpowiedziała inna polska firma i wyprodukowała, dla delikatnych :), najostrzejszy Olej lniany z Kapsaicyną w kapsułkach.
Czy domyśliłeś się kto to się śmiał z opowieści o kapsaicynie?
A czy domyślasz się Czego nie powie Ci lekarz?


100% czysta bawełna, a nie chemiczne wynalazki za grosik.

Ultracienkie Podpaski Dzienne - 10 szt. - 12 zł.
Ultracienkie Podpaski Nocne - 8 szt. - 12 zł.
Ultracienkie Wkładki Higieniczne - 30 szt. - 15 zł.
----------------------------------------------------------
Razem 39 zł i masz Zdrowie i Luksus w majtkach na cały miesiąc.
Jesteś tego warta?

Podpaski i wkładki higieniczne
Nano One Forte

Shuya stanie się Twoją ulubioną marką,
a Trudne Dni - łatwiejszymi.
Nie dziw się, że są droższe od kioskowo marketowych...
Jesteś tego warta!


Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.
 


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.koloidalne.biz
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Pozdrawiam serdecznie

Rafał Kubaszewski


Wypisać się możesz w każdym momencie


Witamina B12
to naturalny pogromca homocysteiny.

Przeczytaj koniecznie jeżeli Ci Zdrowie Miłe
Witamina B12 - naturalny pogromca homocysteinyJuż jesień, wkrótce zima, czyli sezon grypowo-zaziębieniowy, kiedy to przypomnisz sobie o Witaminie C.

Witamina C Matrix
i inne preparaty MSE

Witaminę B12 kupisz tutaj