Logo Naturalna Medycyna
Biuletyn nr 7
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Szanowni Państwo!
Witamy w siódmym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie będziemy zajmować się tematem - Jak leczyć?
Nasz Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.


Niedługo zawita lato! Cała masa kobiet myśli już o nowych odważnych kostiumach kąpielowych, ale wielokrotnie na przeszkodzie w wybraniu wymarzonego modelu stają drobne, lub większe niedoskonałości biustu.

Zdeterminowane panie często wybierają operację.
Mądre szukają innego rozwiązania i dla nich mamy rewelacyjną propozycję Elevation Plus czyli Piękne piersi bez operacji.

Elevation Plus to jedyny taki produkt na rynku skomponowany w 100% z naturalnych składników roślinnych. Elevation Plus skutecznie ujędrnia biust i wzmacnia strukturę skóry. Preparat uzupełnia również niedobory ważnych składników odżywczych w diecie, działając kompleksowo na cały organizm.

Elevation Plus marki Ayurveda-Line został nagrodzony tytułem Najlepszego Nutrikosmetyku przez polskich specjalistów z zakresu farmakologii, kosmetologii oraz medycyny.

Elevation Plus zalecany jest przy: utracie jędrności biustu, po dietach odchudzających, po karmieniu piersią, utracie jędrności skóry, suchej i zmęczonej skórze.

Preparat Elevation Plus Wycofany z naszego sklepu!


Regularne noszenie biustonosza ogranicza przepływ limfy i może w znacznym stopniu przyczyniać się do rozwoju raka piersi.
David Moth przeprowadził eksperyment, w którym zbadał ciśnienie wywierane przez biustonosz na znajdujące się bezpośrednio pod nim naczynia limfatyczne. Stwierdza: "Wyniki sugerują, że nawet najmniej uciskające biustonosze wywierają nacisk na naczynia limfatyczne".
Kilka innych badań potwierdziło związek pomiędzy noszeniem staników, a rakiem piersi.

W 1991 roku Hsieh CC i Trichopoulos D badali jaki związek ma rozmiar piersi i prawo lub leworęczność z rozwojem raka piersi. Zanotowali w wynikach, że kobiety w okresie przed menopauzalnym, które nie nosiły biustonoszy miały o połowę mniejsze ryzyko niż te, które je nosiły.
Wyniki tego badania zostały opublikowane w European Journal of Cancer,1991;27(2):13 1-5.


Inne, nieco świeższe badanie (2002) opublikowane w Chronobiology International (czasopismo odnośnie badań nad rytmami biologicznymi i medycznymi), odkryło, że noszenie biustonoszy ogranicza wydzielanie melatoniny i podnosi temperaturę wewnętrzną ciała. Melatonina jest niezwykle silnym przeciwutleniaczem i hormonem, który zapewnia nam prawidłowy sen, ogranicza starzenie się, poprawia stan układu odpornościowego i spowalnia rozwój pewnych rodzajów raka, włączając w to raka piersi.

Najbardziej dokładne badania na ten temat zostały przeprowadzone przez małżeństwo antropologów medycznych, Sydneya Rossa Singera i Somę Grismaijer. Singer i Grismaijer odkryli, że Maorysi, autochtoniczne plemię w Nowej Zelandii, którzy zostali zintegrowani z kulturą zachodnią, mieli taki sam odsetek występowania raka jak ich zachodni odpowiednicy. Natomiast żyjący w odosobnieniu autochtoni Australii nie cierpieli praktycznie na tę chorobę. Tak samo stało się z Japonkami i mieszkankami Fiji, kiedy zaczęły żyć na sposób zachodni, to znaczy zaczęły nosić biustonosze. Od razu podniosły się statystyki przypadków pojawiania się raka piersi.

We wczesnych latach 90-tych Singer i Grismaijer przestudiowali zwyczaje noszenia biustonoszy wśród 4 500 kobiet w 5 miastach w USA. Odkryli, że 3 na 4 kobiety, które nosiły biustonosze 24 godziny na dobę miały raka piersi. Pośród tych, które nosiły je przez ponad 12 godzin dziennie, ale nie wtedy kiedy szły spać, 1 na 7 rozwinęła raka piersi. Jest to nieco wyższy wskaźnik niż ogólny 1 do 8.

Dla porównania jedynie 1 na 152 kobiety, które nosiły biustonosze przez mniej niż 12 godzin dziennie, miały raka piersi, a jedynie 1 na 168 wśród tych, które nosiły je rzadko lub wcale.

Innymi słowy, kobiety, które noszą biustonosze przez 24 godziny na dobę mają 125 razy większe ryzyko rozwinięcia się u nich raka piersi niż te, które noszą je rzadko lub wcale.

Zadziwiające jest też to, że kobiety, które zdecydowały się nie używać biustonoszy miały taki sam odsetek występowania raka piersi jak mężczyźni.
Żródło: Andreas Moritz "Rak nie jest chorobą"

Media i lekarze gorąco namawiają do badania USG lub Mammografii zamiast zacząć od prostej rady - wyrzuć stanik.


Od zawsze towarzyszy człowiekowi ziemskie pole magnetyczne, które jest źródłem energii stabilizującej funkcje życiowe organizmu.

Od niedawna człowiek robi wszystko co może, żeby te stabilizujące pole, które nas przenika, maksymalnie zdestabilizować. Linie energetyczne, transformatory, mieszkania nafaszerowane elektroniką, kuchenki mikrofalowe i wszechobecna telefonia komórkowa wprowadza nasze organizmy w szok elektromagnetyczny, zakłócając wpływ naturalnego ziemskiego pola magnetycznego.

Z drugiej strony powoli, ale wyraźnie, maleje magnetyzm ziemski.

To wszystko razem w dużym stopniu jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych, określanych mianem schorzeń cywilizacyjnych.

Nasz organizm ma potężne narzędzia do obrony i regeneracji tylko nie trzeba mu w tym przeszkadzać. Trzeba mu pomóc. W dzisiejszych elektromagnetycznych czasach trzeba mu, choćby miejscowo, dać "pooddychać" spokojnym polem magnetycznym.

Oczywiście nie odkrywamy Ameryki. Są gabinety magnetoterapii, ale zabiegi to odświętna sprawa. Pójdziesz raz na tydzień lub raz na rok.

My proponujemy - miej taki "gabinet magnetoterapii" stale ze sobą.

Osobisty Miniaturowy Impulsator Magnetyczny MIM-2 jest niewielkim elektronicznym zespołem generatorów, który wytwarza pole magnetyczne o specyficznym kształcie impulsu zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych.

Podobnie jak pole magnetyczne Ziemi – impulsowe pole magnetyczne z MIM-2 przenika organizm bez przeszkód, dociera do wszystkich obszarów zmienionych energetycznie (odczuwany dyskomfort), wyrównuje zaburzenia energii – przywracając tym samym równowagę w organizmie – przez co czujemy się zrelaksowani.

MIM-2 ma dwa zakresy pracy:
Zakres 1 - 4 Hz używany w miejscach gdzie odczuwamy dyskomfort.
Zakres 2 - ok 10 Hz który jest odpowiednikiem wolnozmiennego pola magnetycznego Ziemi, daje wspomaganie geomagnetyczne.


Dzięki niewielkim gabarytom i małej wadze impulsator umożliwia nam pełną mobilność. Wystarczy włączyć impulsator, włożyć do kieszonki, spiąć rzepy na właściwą sobie długość i poddać się dobroczynnemu działaniu pola magnetycznego – w czasie spaceru, jazdy samochodem, rowerem, w pracy, na działce, w domu, wszędzie gdzie zaistnieje taka potrzeba, aby uzupełnić niski poziom energii komórkowej - charakteryzujący się zmęczeniem, znużeniem lub dyskomfortem np. przy kontuzjach – przydatny dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu.

Na rynku można znaleźć podobne impulsatory, ale:
Wiele z nich generuje impulsy o kształcie prostokątnym.
MIM-2 daje sygnał taki jaki lubią komórki. Taki jaki generuje Ziemia.

MIM-2 jest absolutnie najtańszym urządzeniem tego typu i ma 5 lat gwarancji.

MIM-2 kupisz w naszym sklepie Naturalna Medycyna Tutaj >>>


" Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo,
ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba,
odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

Idą ostre dyskusje o elektrowni atomowej dla Polski. Różne mądrale udawadniają jakie to zyski będą z tej inwestycji, i nawet mają trochę racji, jeżeli decyzje podejmuje się na zasadzie Po nas choćby potop. Zarobimy gruby szmal, a przyszłe pokolenia niech martwią się co zrobić z odpadami.

Tylko Jeden Kraj na świecie odpowiedzialnie podszedł do tego tematu - Finlandia.

Finowie budują składowisko na wyspie Olkiluoto. Onkalo to po fińsku schowek. To również nazwa pierwszego podziemnego składu odpadów atomowych. Kompleks zostanie zamknięty i zabezpieczony, zaraz po zapełnieniu. Onkalo ma przetrwać około 100 tysięcy lat - mniej więcej tyle czasu odpady będą stanowić zagrożenie dla ludzi i środowiska.

Ci ludzie pomyśleli o przyszłych pokoleniach o czym niech świadczy piękny cytat z filmu Jądro Wieczności: "Podejmując się takiego projektu, trzeba wyliczyć to, co jest wiadome, to o czym wiadomo, że jest niewiadome oraz to, o czym niewiadomo, że jest niewiadome."

Czy ktoś coś słyszał co Polska zrobi z odpadami?
Czy ktoś coś słyszał co świat zrobi z odpadami??
Obecnie, na świecie jest ich około 250 tysięcy ton.
Każde z państw powinno zbudować na swoim terytorium takie ostateczne składowisko odpadów nuklearnych, które zapewni bezpieczne składowanie przez... drobnostka - 100 000 lat!!! A to jest dużo, dużo droższe od elektrowni, więc wszystkie państwa udają, że nie ma problemu.

I dalej chcecie twierdzić że rządy, uczeni, biznesmeni to odpowiedzialni ludzie? Że wiedzą co robią?
Facet, który w Czernobylu bawił się systemem chłodzenia reaktora też był odpowiedzialny i też wiedział co robi.

Co to ma wspólnego z naturalną medycyną? Bardzo dużo.
W imię gigantycznych pieniędzy igra się ze zdrowiem i życiem współczesnych, a już w ogóle nie myśli się o przyszłych pokoleniach.
Po nas choćby potop!

Jeżeli kiedykolwiek ktoś Cię zapyta o elektrownię atomową w Polsce powiedz NIE!

Jeżeli nie zapyta - Też powiemy NIE!W Zielonej Górze kompleksowe badania całego organizmu możesz wykonać w gabinecie biorezonansu i homeopatii www.biorezonans.zgora.pl

Umysł człowieka jest jak spadochron.
Spełnia swoją rolę kiedy go otwierasz.

Sir James Dewar.

Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Redakcja biuletynu
Naturalna Medycyna


Wypisać się możesz w każdym momencie.