Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 63
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w sześćdziesiątym trzecim numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


W Biuletynie nr 61/2014 Tutaj >>> zamieściłem krótką notkę "Wszyscy szukają Oleju z Wiesiołka". I to była najprawdziwsza prawda.
I co ciekawe ta tendencja trwa w dalszym ciągu, czyli nie chwilowe zainteresowanie, ale stały trend wskazujący na coraz większą świadomość roli jaką pełnią dla naszego Zdrowia naturalne oleje roślinne na zimno tłoczone.

Żeby nie być gołosłownym prezentuję co Trendy Google mówi o ilości zapytań o "olej lniany". Widać wyraźny wzrost zainteresowania od 2005 roku. Google prognozuje niewielki spadek w 2015, ale ja ośmielę się, choć specem od giełdowych prognoz nie jestem, myśleć, że zainteresowanie olejem lnianym i innymi olejami tłoczonymi na zimno nie spadnie.

Czym wspanialej rozwija się nasza służba zdrowia, tym więcej rozsądnych ludzi bierze się za prawdziwą profilaktykę. Jedną z dróg do Zdrowia i Urody są właśnie oleje na zimno tłoczone.

Niekwestionowanym Asem jest Olej Lniany i o nim dzisiaj słów kilka.
By był w 100% skuteczny musi być:
Na zimno tłoczony.
Nie filtrowany.
Sprzedawany z lodówki i przechowywany w lodówce.


Takie właśnie są oleje zdrowotne które oferujemy.

Kilka słów historii.

Naszą przygodę z naturalną medycyną zaczęliśmy właśnie od oleju lnianego. Początkowo powstała strona www.olej-lniany.net i dzięki niej propagowaliśmy i sprzedawali dobre zdrowe oleje.

Po uruchomieniu sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze i internetowego www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl strona "olejowa" w dalszym ciagu propagowała i sprzedawała oleje.

W tym roku nasz sklep-naturalna-medycyna.com.pl wprowadził dla stałych klientów rabaty i by wszyscy klienci mogli korzystać z rabatów strona www.olej-lniany.net samodzielnie nie przyjmuje zamówień, tylko proponuje przejście do sklepu.

Oczywiście w dalszym ciągu przyjmujemy telefoniczne i e-mailowe zamówienia na oleje i inne preparaty, ale nie mamy technicznych możliwości, by "na piechotę" uwzględniać rabaty. Wniosek:
lepiej zarejestrować się w sklep-naturalna-medycyna.com.pl i tam zamawiać produkty.


Wracam do Oleju Lnianego.
W trosce o klienta i jak najszersze zaspokojenie potrzeb rynku nasz producent systematycznie wprowadza nowe produkty.
Na dzień dzisiejszy mamy najważniejsze:
- Klasyczny Olej Lniany w butelkach 1 i 0,5 litra.
- Olej Lniany Złotolen to olej tłoczony z najwyższej jakości Lnu Złocistego (odmiana lnu). Olej Złotolen nie ma charakterystycznego lekkiego rybiego posmaku, tak jak zwykły olej lniany, tylko Złotolen ma bardziej orzechowo-sezamowy smak. Spróbuj tego orzechowo sezamowego smaku choć raz, a z pewnością stanie się Twoim ulubionym. Opakowania 1 i 0,5 litra.
- Olej Lniany Eko tłoczony na zimno. Wyprodukowany z lnu z gospodarstwa ekologicznego z zachowaniem wszystkich zasad uprawy i produkcji ekologicznej. Opakowanie 0,5 litra.

- Super specjalna propozycja. Nowość na olejowym rynku czyli Kapsalen - Olej lniany z kapsaicyną wyprodukowany na specjalne prośby wielu klientów, którzy w domowych warunkach sami usiłowali zrobić dobry olej z kapsaicyną. Jeżeli nie wiesz co to kapsaicyna wejdź na opis produktu Tutaj >>> i przeczytaj do samego końca. Kliknij również zamieszczone tam odnośniki i przestudiuj dokładnie.

O jakości i popularności oleju lnianego z kapsaicyną niech świadczy to, że na liście najlepszych naszych produktów Kapsalen jest na 2 miejscu.

Świadomość i wiedza wyraźnie rośnie. Popatrz:

Google Trends nie podaje prognozy na koniec 2014, ale myślę, że będziemy mieli następny poważny skok zainteresowania w górę.

Wiele rodzin wprowadziło Kapsalen na stałe do jadłospisu.

Kapsalen - Olej lniany z kapsaicyną jest szczególnie zalecany w celu uzupełnienia kwasów tłuszczowych omega -3 w diecie. KAPSAICYNA znajdująca się w ostrej papryce ma szerokie oddziaływanie prozdrowotne.

Olej lniany z KAPSAICYNĄ - Kapsalen jest wykorzystywany w kuracjach wspomagających redukcję masy ciała.

Olej lniany z KAPSAICYNĄ Kapsalen jest wykorzystywany przede wszystkim jako naturalny, wysokiej jakości produkt spożywczy. Olej lniany z KAPSAICYNĄ dodawany do wielu potraw podnosi ich walory zdrowotne i smakowe.

Sposób użycia: Kapsalen - Olej lniany z kapsaicyną stosować tylko na zimno, nie podgrzewać i nie smażyć na nim potraw. Jako produkt spożywczy olej lniany z kapsaicyną używać w niewielkiej ilości, ze względu na bardzo ostry smak do różnych potraw: kasz, ziemniaków, past serowych, past kanapkowych, sałatek, sałat, surówek, sosów, dresingów, majonezów domowych i innych potraw.

Polecam. Ostry jak najlepsze żyletki, ale Zaprzyjaźniony Dziadek co rano, na czczo łyka całą dużą łychę i bardzo sobie, ten środek na dokładne budzenie, chwali. Chcesz wiedzieć dlaczego? Poczytaj >>>

Nie będę tu wymieniał wszystkich zdrowych olejów w naszym sklepie, gdzie znajdziesz i wybierzesz odpowiedni dla siebie Tutaj >>>

Tylko jeszcze dwie uwagi.
Niektóre z proponowanych olejów mają w nazwie przymiotnik - budwigowy. Czym się różnią od niebudwigowych? - Nazwą. To zabieg marketingowy. Chyba niezbyt trafiony.

W naszej ofercie znajdziesz również oleje Olandia Tutaj >>>
o przedłużonym terminie ważności które nie są sprzedawane z lodówki.
Co to? Konserwanty?
Nie.
To są bardzo dokładnie filtrowane oleje pozbawione wszelkich czastek roślinnych i co tu dużo mówić - smaczne, ale słabsze w działaniu.

"Zimne" oleje to oleje nieoczyszczane które po produkcji i krótkim odstaniu zbiera się znad osadu i one mają w sobie wszystko co miały nasiona tyle że bardzo rozdrobnione, ale często w butelce zobaczysz osad. To dobry osad!Na dzisiaj Ewelina zaproponowała - "Dermesa" płyn na pękającą skórę stóp i rąk.

Sucha, pękająca skóra to utrapienie większości osób, zwłaszcza w okolicach pięt , dłoni, kolan i łokci. Zrogowaciały przesuszony naskórek nie ułatwia codziennego funkcjonowania.

Niezależnie od pory roku większość osób, których utrapieniem są pękające pięty i przesuszona skóra dłoni poszukuje skutecznego środka mogącego trwale zwalczyć tą uciążliwość.

Napakowane chemią, dostępne na drogeryjnych półkach kremy, mimo obiecujących reklam, nie są w stanie zaoferować skutecznej pomocy w walce z tego typu niedoskonałościami. Przez swoją formą są tłuste, ciężkie i ciężko się wchłaniają - powodując tylko chwilowe uczucie ulgi. Problem leży w ich składach. Takie kremy są w większości tłuste, działają jednorazowo, albo i nie działają wcale.

Skąd wziąć odpowiedni krem?
W tym miejscu może nam przyjść z pomocą płyn Dermesa, zawierający w swoim składzie ekstrakty ziołowe, które z uwagi na nietłustą i lekką konsystencję łatwo i szybko się wchłaniają, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.

Ogromnym plusem tego płynu jest fakt, że działa błyskawicznie. Dzieje się to dzięki naturalnym związkom roślinnym, mogącym szybciej niż inne środki wnikać w warstwy skóry.

Strategiczne miejsca możemy doprowadzić do zadowalającego stanu w czasie od 3 do 6 dni. Emulsja bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów i co najważniejsze działa długotrwale.

Produkt, co zdecydowanie działa na jego korzyść, nie ma sztucznych barwników, emulgatorów, barwników i aromatów. Charakteryzuje go delikatny, naturalny ziołowy zapach.

W zależności od stopnia przesuszenia naskórka, należy wcierać go dwa razy dziennie w problematyczne miejsca. W przypadku ekstremalnego przesuszenia naskórka należy płyn stosować rano i wieczorem, smarując skórę płynem cztery razy, aż do jego całkowitego wchłonięcia. Należy te czynności powtarzać aż do całkowitego zregenerowania naskórka, a po osiągnięciu zadowalającego efektu używać Dermesy dla jego podtrzymania.

Zastosowanie:
- pękająca skóra dłoni, łokci, kolan i pięt
- osoby, którzy mają częsty kontakt z chemią, mogącą niszczyć skórę
- stosować na oparzenia słoneczne
- delikatnie schładza skórę i zapobiega jej "schodzeniu".
Książkę
Dieta Dobrych Produktów
Kupisz tutaj

Dieta Dobrych ProduktowDieta ta nadaje się dla zdecydowanej większości osób, nawet dla tych po przeszczepach narządowych, dla tych w trakcie chemioterapii czy radioterapii, nadaje się w prowadzeniu osób z chorobą nowotworową jak i osób z każdą inną dolegliwością.

DDP działa poprzez mechanizm ochrony i uszczelniania błon komórkowych - zaczynając od przyjaznego wpływu na cały przewód pokarmowy.

Linus Pauling - dwukrotny laureat Nagrody Nobla (1901-1994) powiedział

"Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra."

Dla kogo ta książka?
Dla wszystkich którym Zdrowie miłe.
Dla Zuchwałych na Diecie Optymalnej.
Dla lekarzy, doktorów, profesorów i ministrów.

Komu najłatwiej będzie zastosować DDP i zerwać wieloletnimi z nawykami żywieniowymi?
Optymalnym i wszystkim na niskowęglowodanowych dietach.
Chorym na cukrzycę, którym znudziła się insulina.
Wszystkim, którzy myślą, że nie mają już wyjścia.
Wszystkim, którym długie i zdrowe Życie miłe.Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.
 


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Pozdrawiamy serdecznie

Ewelina Żelak
Rafał Kubaszewski


Wypisać się możesz w każdym momencie

Naturalna Henna
Naturalne farby do włosów
Henna