Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 57
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w pięćdziesiątym siódmym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


Słyszałeś o owocu życia?
To owoc granatu, istna bomba witaminowa! Znany był on już w starożytności jako cudowny środek odmładzający i witalizujący. Mało kto wie, że stosowała go nawet Kleopatra, która uważała, że to właśnie jemu zawdzięcza swoją urodę.

Dziś ten owoc przeżywa swój renesans. Jest jednym z najbardziej przebadanych owoców i okrzyknięty rewolucyjnym środkiem na współczesne dolegliwości. Według naukowców  owoce granatu redukują odkładanie się blaszek miażdżycowych w naczyniach, a także obniżają ciśnienie.

Owoc granatu podnosi libido
Czy wiesz, że owoce granatu świetnie wpływają na potencję? Mężczyźni pijący sok z owoców odczuwają znaczną poprawę swoich możliwości seksualnych. Podniosły się także ich doznania, ponieważ owoc granatu poprawia ukrwienie. Wiedz także, że granat bardzo pozytywnie wpływa na prostatę.

Na zdrowy i młody wygląd
Już wiesz, że granat był magicznym sekretem Kleopatry. Ma on bowiem silne właściwości antyoksydacyjne i dzięki temu niszczy wolne rodniki.

Pamiętaj, że codzienne spożywanie soku z granatów może znacznie spowolnić procesy starzenia, a przecież chcesz zachować zdrowy i młody wygląd jak najdłużej.

Dbaj o przyszłe dziecko
Jeśli jesteś w ciąży lub ją planujesz powinnaś wiedzieć, że picie soku z granatów w czasie ciąży może zmniejszyć ryzyko uszkodzeń mózgu Twojego dziecka. A jak wiadomo uszkodzenia mózgu u ludzkich płodów spowodowane ograniczonym transportem tlenu do tego organu są wciąż znaczącą przyczyną śmiertelności niemowląt.

Ty też się przekonaj jak działa ekstrakt soku z granatów.

Ekstrakt soku z granatów
Grawit

Ekstrakt soku z granatów pochodzących z plantacji bez sztucznych nawozów i pestycydów - to nowa nazwa popularnego kiedyś preparatu Biovit.

Jeszcze o granatach, bo o nich nigdy nie za wiele.

Owoc granatu Granatowiec właściwy (Punica granatum L.) – gatunek drzewa lub ciernistego krzewu należący do rodziny krwawnicowatych (Lythraceae). Występuje na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na wybrzeżu Morza Śródziemnego i w krajach Kaukazu. Jedna z najstarszych roślin hodowlanych Bliskiego Wschodu.

Najstarsze wzmianki o uprawie pochodzą z Sumeru sprzed ponad 3000 lat p.n.e.

Owoce granatu pokryte są twardą skórzastą łupiną barwy purpurowej, fioletowej, czasem brązowej albo białoczerwonawej, z kielichem pozostającym na wierzchołku popularnie zwanym koroną. Owoc granatu zawiera 400–700 nasion. Nasiona otoczone są osnówkami o kolorze najczęściej ciemnoczerwonym, ale również różowym i żółtym. Osnówki mają galaretowatą konsystencję, są niezwykle soczyste i stanowią część jadalną owocu. Z nich właśnie otrzymuje się Sok z granatów, a z tego soku skondensoway Grawit.

Czerwonofioletowy sok z granatu (plamy z soku z granatów są bardzo trudne do usunięcia), słodki i cierpki zarazem, dobrze gasi pragnienie. Dodaje się go do napojów i deserów. Z owoców odmian słodkich produkuje się wina. W kuchni perskiej sok używany jest często do przyrządzania potraw.

Powiedzmy sobie szczerze - jedzenie granatów to nie prosta sprawa.
Można wydłubywać po ziarenku, jak robią mieszkańcy Kaukazu mający bardzo dużo czasu.

Można próbować łyżeczką, ale wtedy trzeba założyć śliniaczek i liczyć się z poplamieniem wszystkiego wokół siebie.

Najprostsza metoda to pokroić granat na nieduże kawałki. Włożyć do naczynia z zimną wodą na 10 minut. Po dziesięciu minutach ziarna można bardzo łatwo wydobyć. Ziarna do wody. Odpady na bok. Odcedzamy i mamy soczyste ziarenka bez zachlapania całego domu.

Sprzedawany w sklepach sok z granatów spotykamy w dwóch wariantach: Klarowany i Naturalny. Naturalny ma dużo osadu i jest mętny, ale zawiera więcej cennych składników, choć w klarowanym jest również cienka warstwa osadu.

Uwaga:
Jeżeli spotkacie "tani, klarowany, naturalny sok z granatów", gdzie po kilku godzinach nie wytrąci się osad to w 100% jest to sok robiony z "naturalnych" proszków.

Najlepszym i o dziwo chyba najtańszym rozwiązaniem jest stosowanie Grawitu.

By otrzymać 1 litr Grawitu potrzeba 58 kilogramów granatów!
To znaczy w półlitrowej butelce mamy równoważnik 29 kilogramów granatów.
Cena - 81 zł + 11 zł przesyłka = 92/29= 3,17 zł za równoważnik kilograma granatów które dojrzewały na słońcu, w najlepszej jakości, z ekologicznych upraw.
CBDO czyli Co Było Do Udowodnienia :-)


Czysty koncentrat soku z owoców granatu (20ml) pijemy bez rozcieńczenia.
Najlepiej na czczo 40 minut przed pierwszym posiłkiem.

Ekstrakt soku z granatów
Granat

Owoc miłości.
Wspaniałe działanie owoców granatu dla mężczyzn (przeciwdziałanie zaburzeń erekcji), znane jest od tysięcy lat. Ale nie tylko dla mężczyzn. Granat podnosi doznania erotyczne u obu płci.

Nie mogło go zabraknąć na stołach Greków, ani cesarzy rzymskich.

Oprócz ochrony męskich przypadłości (prostaty), granat przeciwdziała chorobom serca, chroni naczynia krwionośne, redukuje cholesterol, obniża i reguluje ciśnienie krwi, poprawia samopoczucie, a także ogranicza procesy starzenia się.

To wszystko zadecydowało, do podniesienia wysoko rangi królewskiego owocu i nadania mu nazwy "skoncentrowanego życia" lub "królewskiego owocu miłości".

Ten symbol płodności, uwieńczony koroną, od wieków służy jako afrodyzjak wielu kultur.

Owoc granatuPodsumujmy właściwości Grawitu:
silny antyoksydant zwłaszcza dla układu sercowo-naczyniowego
zapobiega rozwijaniu się choroby prostaty u mężczyzn
likwiduje zaburzenia erekcji
obniża cholesterol
normalizuje ciśnienie tętnicze
dezynfekuje żołądek i jelita, niszcząc grzyby, bakterie, wirusy
zapobiega zakażeniom infekcyjnym i grzybiczym
zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych

Czy wiesz
że co drugi mężczyzna po pięćdziesiątce cierpi z powodu prostaty?

Czy wiesz że sok z owoców granatu to doskonała profilaktyka?

Ekstrakt soku z granatów
Granat

BioArp
Dla skóry - naturalnie.

Syberyjska Tajga, Półwysep Krymski, tereny jeziora Bajkał obfitują w organiczne składniki o znakomitych właściwościach pielęgnacyjnych.

Na całym świacie z dnia na dzień rośnie popularność naturalnych produktów których kosmetyczne właściwości są od wieków wykorzystywane przez ludność Rosji.

Przybliżenie kosmetycznych tradycji płynących ze Wschodu to cel zaproponowania Ci kosmetyków BioArp.

W naszej ofercie znajdują się kosmetyki z różnorodnych serii dając każdemu możliwość znalezienia specyfiku najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W kosmeceutykach BioArp odnajdziesz unikalne właściwości pielęgnacyjne składników takich jak żywokost, szungit, biszofit czy mumio. Serie Recepty Babci Agafii, Natura Siberica czy Baikal Herbals, oparte na tradycyjnych recepturach, dostarczają skórze i włosom tego co natura ukryła w ziołach. Kosmetyki BioArp składają się niemal wyłącznie z organicznych składników które doskonale wpasowują się idee Naturalnej Medycyny.

Szeroką gamę kosmetyków
BioArp
Kosmetyki BioArp


Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.

 
Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.facebook.com/sklepnaturalnamedycyna
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Pozdrawiam serdecznie

Rafał Kubaszewski


Wypisać się możesz w każdym momencie

Szeroką gamę kosmetyków
BioArp
Kosmetyki BioArp