Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 55
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w pięćdziesiątym piątym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


Nanokoloidy

Już ponad rok minęło od nawiązania ścisłej współpracy z firmą Nano Koloid, produkujacą na amerykańskiej licencji doskonałe płatkowe Niejonowe Koloidy Złota, Srebra, Platyny i Miedzi.

Platyna, złoto, srebro i miedź budzą w wielu z nas instynkty hazardowo giełdowe. Oczyma duszy widzimy sztaby złota, worki platynowych pierścionków, czy osiągające na światowych aukcjach astronomiczne ceny, przepiękne srebra Faberge. Miedź w finansowych marzeniach o bogactwie widzimy trochę skromniej - po prostu kilka pociągów.

Wszystko to fantastyczne, dalekie i nieosiągalne, tak jak marzenia o wiecznym zdrowiu. Tymczasem za kilka złotych możesz mieć w domu platynę, złoto, srebro, miedź, zdrowie i urodę, co prawda nie na wieki, ale na długie, długie lata. I to jest właśnie nasza misja! Chcemy dostarczyć Wam maksimum wiedzy i informacji o działaniu preparatów koloidalnych, a w szczególności o niejonowych nanokoloidach srebra, złota, platyny i miedzi.

Dzisiaj o złocie.

Żeby nie było, że bez umiaru reklamujemy wspaniałe właściwości złota koloidalnego, poniżej przedruk z www.kafeteria.pl

Starożytni znali cudowną moc uzdrawiania i terapeutyczne właściwości złota. W Egipcie było ono używane w celach medycznych. Niektórzy uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii pili płynne złoto trzy razy dziennie lub rano na czczo. Miało przywrócić im młodość, wigor i uleczyć wszelkie choroby.

Lecznicze właściwości złota opiewali Arystoteles i Paracelsus. Ten drugi zalecał stosowanie preparatów złota do terapii chorób wenerycznych, trądu, trudno gojących się ran, a nawet padaczki.

Między VII a XIX wiekiem sole złota wykorzystywano do leczenia kiły, chorób zakaźnych i pasożytniczych, serca, a nawet gruźlicy. Awicenna, tadżycki lekarz, filozof i przyrodnik, który żył na przełomie X i XI wieku, sądził, że złoto usuwało nieprzyjemny zapach z ust.

Do celów leczniczych wykorzystywano cienkie płatki złota, sproszkowane złoto, złotą nalewkę lub roztwory złota. Ludwik XI kurował się nalewką. Powszechna była chryzoterapia, czyli leczenie solami złota. Izabela Bawarska zamawiała u znajomego aptekarza specjalnie sprowadzane powidła z solami złota na otyłość. Angelo Sala, wenecki filozof, alchemik, który żył na przełomie XVI i XVII wieku, stosował sole złota przeciw odrze i puchlinie wodnej. Maria Medycejska używała ich przeciw bólom zębów.

Niezwykłe właściwości złota promował w swoich pracach amerykański mistyk Edgar Cayce działający w pierwszej połowie XX wieku. Według niego równowaga metali w organizmie człowieka zachwiana była głównie z powodu niedoboru złota. Uważał, że złoto konieczne jest do prawidłowej pracy wielu gruczołów produkujących hormony. Twierdził, że kuracja złotem jest niezwykle pomocna przy leczeniu: nowotworów, reumatyzmu, zapalenia naczyń i węzłów chłonnych, stwardnienia rozsianego, niedoczynności tarczycy, bielactwa, choroby Alzheimera i Parkinsona, alkoholizmu, głuchoty i chorób psychicznych. Wspomaga łagodzenie objawów menopauzy, niepłodność, jest dobre na szum w uszach, zanik mięśni i paraliż.

Złoto było stosowane w lecznictwie od czasów pradawnych, w szczególności w starożytnej Persji, Arabii, Indiach i Chinach. Arabowie do dziś uważają, że złoty metal wzmacnia serce, zwalcza palpitacje i drżenie kończyn, a także pomaga w stanach melancholii.

Przez wiele wieków Chińczycy gotowali ryż wraz ze złotą monetą w celu uzupełnienia złota w organizmie. W niektórych przypadkach złoto rzeczywiście jest skutecznym medykamentem. Metaloterapia stosowana jest w leczeniu chorób wenerycznych, raka mózgu i infekcji ran.

W XX wieku wprowadzono złoto koloidalne, które wykorzystywane jest w leczeniu białaczek i niektórych innych nowotworów. Koloidalny roztwór złota, inaczej zawiesina mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej, regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie.

Złoto ma korzystny wpływ na układ pokarmowy i krążenie krwi. Koloidalne złoto jest czystym i naturalnym środkiem uzupełniającym dietę. Jest bioprzyswajalne, nietoksyczne, nie ma smaku ani zapachu. Wzmaga euforyczne uczucie dobrego samopoczucia, stymuluje funkcje organizmu, poprawia naturalną obronność i żywotność, ma dobroczynny wpływ na zrównoważenie rytmu serca i poprawę krążenia krwi. Preparaty ze złotem nie powodują podrażnień i uzależnień, są nieinwazyjne. Koloidalne złoto ma wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i na zdrowie emocjonalne.

Terapia złotem stabilizuje poziom kolagenu, hamuje lub uwalnia aktywność niektórych enzymów. Odmładza ospałe organy wewnętrzne, a w szczególności mózg, wspomaga układ pokarmowy, a także podnosi witalność i reguluje temperaturę ciała.

Koloidalne złoto ma właściwości usprawniające gruczoły i stymulujące nerwy. Współcześnie zaleca się stosowanie preparatów ze złotem w razie chorób zakaźnych, wenerycznych, reumatycznych, w tym artretyzmu, łuszczycy, bielactwa, cukrzycy, kolagenozy, dusznicy, padaczki, zapalenia narządów płciowych i nowotworów.

Terapia złotem jest pomocna podczas wypadania włosów, w leczeniu ropni, liszajów, kataru, stanów zapalnych oczu i wątroby. Złoto, podobnie jak srebro, miedź czy cynk działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Hamuje wirusowe i bakteryjne infekcje. Niszczy pierwotniaki i roztocza, działa także hamująco na rozwój wirusów. Spowalnia opad krwinek OB, hamuje autoagresję. Likwiduje objawy przewlekłych chorób alergicznych. Preparaty złota działają przeciwtrądzikowo.

Złoto wspomaga leczenie: alkoholizmu, narkomanii, otyłości, zaburzeń trawienia, nadczynności gruczołów, nerwicy, depresji, stanów lękowych. Wspomaga prawidłowe funkcje mózgu. Ułatwia gojenie oparzeń i ran, likwiduje bóle mięśni i nadmierne pocenie się, a także gwałtowne uderzenia gorąca i zimne dreszcze.

UWAGA:
Złoto koloidalne nie jest lekarstwem i w Polsce, ze względów prawnych, sprzedawane jest jako kosmetyk. Wszelkie informacje zawarte w tym opisie mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Złoto koloidalne
Złoto koloidalne

www.KobietaWieLepiej.pl
Złoto koloidalne regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie. Złoto koloidalne stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki.

A to tylko drobna część z tego, co potrafi złoto koloidalne!

Czym jest złoto koloidalne? Złoto koloidalne jest czystym, całkowicie naturalnym środkiem. To zawiesina najdrobniejszych, mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej.

Złoto koloidalne zawarte w kosmetykach jest całkowicie nietoksyczne i bezpieczne dla organizmu. Badania wykazały wysoką skuteczność kosmetyków zawierających złoto w pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Dzięki obecności złota opóźniony zostaje proces powstawania zmarszczek, a zmarszczki już istniejące ulegają znacznemu spłyceniu. Nanocząsteczki złota są w stanie dotrzeć do warstwy podstawnej naskórka, uruchamiając tym samym mechanizmy związane z systemem jego nawilżania.

Wysokie stężenie złota w preparacie powoduje zwężenie porów oraz tworzy cenny film na skórze, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Złoto wykazuje także silne właściwości antybakteryjne dzięki czemu zapobiega infekcjom skórnym. Złoto jest również bardzo dobrym nośnikiem dla innych czynnych składników, przyspiesza ich migrację w głąb skóry. Dlatego często w jego towarzystwie pojawiają się inne cenne substancje.

Złoto koloidalne. - jak działa na skórę?
Działa silnie antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Łagodzi podrażnienia.
Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry.
Stymuluję syntezę kolagenu.
Stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną.
Nawilża i odżywia dojrzałą cerę.
Opóźnia proces powstawania zmarszczek.
Wytwarza na skórze film ochronny.

Złoto koloidalne w kosmetyce. Wiele marek kosmetycznych wykorzystuje złoto koloidalne w swoich kosmetykach: kremach, balsamach, mleczkach, bazach pod makijaż. Złoto koloidalne występuje także w maskach kosmetycznych na twarz i ciało, w koncentratach i ampułkach.

Podsumowując wnioski z tych dwóch przedruków powiemy banalną prawdę
.

Złoto jest dobre na wszystko!
Złoto koloidalne
Złoto koloidalne


Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html

Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszamy na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl


Pozdrawiam serdecznie

Rafał Kubaszewski


Wypisać się możesz w każdym momenciePs:
Źródło: Książka "Naturalne leczenie boreliozy" Wolf- Dieter Storl.
Czystek (Cistus Incanus): niewielki, żywiczny krzew obszaru śródziemnomorskiego uchodzi za cudowny lek w grupach skupiających chorych na boreliozę. Zawarte w tej roślinie polifenole podobno neutralizują wolne rodniki i wzmacniają siły odpornościowe organizmu. Czystek, przyrządzony i stosowany jako napar lub wywar, ma również zapobiegać ukąszeniom przez kleszcze i komary.

Źródło: www.poradnikzielarski.pl
Zioła polecane przy boreliozie:
Czystek (Cistus Incanus) - stosowany przy boreliozie i w profilaktyce przeciw chorobom odkleszczowym. Chroni przed ukąszeniami komarów. Wzmacnia system immunologiczny, rozkłada też zbędne w naszym ciele mikroorganizmy. Posiada właściwości antybiotyczne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze. Można pić go jak herbatę.

Czystek suszony
Czystek suszony