Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 46
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w czterdziestym szóstym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.


Przekonaj jak działa ekstrakt soku z granatów.

Ekstrakt soku z granatów
Grawit

Grawit

Grawit - Ekstrakt soku z granatów pochodzących z plantacji bez sztucznych nawozów i pestycydów - to nowa nazwa popularnego kiedyś preparatu Biovit.


Dzień 4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem.

Wikipedia:
"Światowy Dzień Walki z Rakiem lub Światowy Dzień Raka (ang. World Cancer Day) – święto ustanowione na Światowym Szczycie Walki z Rakiem zorganizowanym pod egidą prezydenta Francji i dyrektora generalnego UNESCO w lutym 2000 roku w Paryżu. Na spotkaniu przyjęto Kartę Paryską, w myśl której rządy krajów świata, które ją podpisały, zobowiązały się do stworzenia programów zapobiegających i metod leczenia chorób nowotworowych.

Od 2005 roku Dzień Walki z Rakiem jest organizowany pod egidą Międzynarodowej Unii do Walki z Rakiem (International Union Against Cancer - UICC) - organizacji pozarządowej z siedzibą w Genewie. Corocznie na całym świecie Światowy Dzień Walki z Rakiem obchodzony jest 4 lutego."

Mamy bogate programy.
Mamy krzykliwe walki z rakiem.

Mamy coraz więcej raka.

Kilka portali za PAPem powtórzyło wiadomość:
"Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega, że nadciąga "tsunami" zachorowań na nowotwory. W 2025 r. liczba przypadków tej choroby wzrośnie z 14 mln do 19 mln rocznie, w 2030 - do 22 mln, a w 2035 - aż do 24 mln - prognozuje "World Cancer Report 2014". Dyrektor agendy WHO, Międzynarodowej Agencji Badań nad Nowotworami (International Agency for Research on Cancer, IARC) dr Chris Wild uważa, że głównym powodem "nowotworowego tsunami" jest wzrost liczby ludności oraz starzenie się społeczeństw. - Niepokojące jest, że gwałtownie rosną również koszty leczenia chorób nowotworowych, które nawet w krajach najbogatszych wymykają się spod kontroli - dodaje. Zdaniem dra Wilda w tej sytuacji kluczowe znacznie ma profilaktyka, która pozwala zapobiec co drugiemu przypadkowi raka. Niestety, w ocenie ekspertów działania w tym zakresie są wciąż niewystarczające, wręcz zaniedbywane." I tak dalej. I tak dalej.

Wygląda na to, że rak nie boi się Dnia Walki, Światowego Szczytu, ani nawet Karty Paryskiej i Międzynarodowej Unii do Walki z Rakiem.

Cóż my maluczcy na to?

Powiadają że:

Wszyscy boją się raka
Rak boi się DDP
Grawit


Wszyscy boją się raka
Rak boi się kapsaicyny
Grawit


Wszyscy boja się raka
Rak boi się B-17
Grawit


Wszyscy boją się raka
Rak boi się potasu
Grawit


Wszyscy boją się raka
Rak boi się Essiaca
Grawit

(nawet się rymnęło)

Wszyscy boją się raka
Rak boi się ALV
Grawit

Można by tak ciągnąć - na przykład vilcacory, gravioli, ganodermy,TP-1, TP-2 itd.

W wielu przypadkach słowo Rak można zastąpić słowem Cukrzyca i tak by to wyglądało:

Wszyscy boją się cukrzycy
Cukrzyca boi się DDP
Grawit

Nie wymyśliliśmy tego. Ukradliśmy... Nie - Podkradliśmy i troszkę zmienili stare egipskie przysłowie - "Ludzie boją się czasu, czas boi się piramid".

To tyle na dzisiaj.
Czytaj!
Pomyśl!!
Działaj!!!


Profesor Stanisław Tołpa (1901-1996) Akademii Rolniczej we Wrocławiu, opracował m. in. preparat torfowy nazywany jego nazwiskiem. Po przejściu na emeryturę, w 1971, nadal pracował nad swoim preparatem w specjalnie utworzonej dla niego Pracowni Biologii i Biochemii Torfu Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Działanie przeciwnowotworowe preparatu nigdy nie zostało potwierdzone. Patent na wytwarzanie preparatu przekazał uczelni.

Wiele jego prac znalazło dzisiaj zastosowanie w kosmetyce i produkcji suplementów.

Preparaty fimy Tołpa
GrawitUlegliśmy modzie i prośbom naszych klientów.
Powiększyliśmy asortyment o ekstrakt z ziaren zielonej Odchudzającej Kawy.
Na kawę zapraszamy Tutaj >>>Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie zajmujemy się tematem - Jak leczyć?
Nasz temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>