Proszę - Włącz pokazywanie obrazków.  Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 28
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w dwudziestym ósmym biuletynie, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.


Wyprzedaż!

Pełnowartościowe produkty
po zniżonej cenie
Kupisz tutajLato. Upały.
Słońce. Woda. Plaża.

Dla wielu to impuls do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Zaczynamy gorączkowo poszukiwać złotego ekspresowego środka na odchudzanie i znajdujemy!

Preparat 1. Preparat 2. Preparat 3 itd. itd.

Jeden gwarantuje 15 kilogramów w 8 dni. Inny 8 kg w 15 dni. Oczywiście bez JoJo.

Co wybrać?
Czytać opisy i dawać się nachalnej reklamie.

Oprócz chemicznych hiper spalaczy "wagi" i super odwadniających, których rozumny człowiek w ogóle nie bierze pod uwagę, znajdziesz kilka propozycji, które nie tylko obiecują rozsądne schudnięcie, ale przede wszystkim proponują Ci zrobienie generalnego sprzątania w przewodzie pokarmowym. I to jest droga. Nie tylko dla puszystych.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Aby schudnąć, oczyścić przewód pokarmowy, nie nabawić się hemoroidów i innych przykrych przypadłości, Zadbaj o błonnik w pożywieniu.

Współczesne wysoko przetworzone "jedzenie" ma go bardzo mało.

Francuski lekarz Jean-Marc Dupuis nawołuje - Spożywaj pokarmy bogate w błonnik!
"Uwaga, błonnik (włókno pokarmowe) nie ma nic wspólnego z tym, co nazywamy "włóknem" w języku potocznym. To że pokarm jest miękki, łatwy do połknięcia, czytaj płynny, to nie oznacza, że nie zawiera błonnika. Błonnik to nie tylko otręby.

Przykładowo, sok gruszkowy jest w niego wyjątkowo bogaty.

Ziarna lnu, które trzeba zmielić przy pomocy młynka do kawy przed spożyciem, bo w przeciwnym wypadku przedostaną się w całości do Twojego systemu trawiennego, są również bardzo dobrym źródłem błonnika.

Istnieją wreszcie ziarna, które są naturalnym środkiem samym w sobie:
Plantago psyllium (babka płesznik). Była ona używana już 10 wieków p.n.e. przez medyków Górnego Egiptu – i jest ona tak samo skuteczna po dziś dzień. Wybieraj ekologiczną babkę. Na początku bądź ostrożny, jeśli Twój organizm nie jest przyzwyczajony do błonnika."

Wikipedia między innymi podaje:
"Najlepszy środek przeczyszczający dla niemowląt i małych dzieci. Podany doustnie niestrawiony przechodzi do dalszych odcinków jelita, powodując silne pęcznienie treści i pobudzając perystaltykę. Podaje się do picia całe nasiona w ilości 5-15g (1-2 łyżeczki wg wieku), namoczone w przegotowanej wodzie, mleku, herbacie lub kompocie. Dla niemowląt przygotowuje się kleik z podanej ilości surowca w naparach z rumianku. Kleik stosuje się rano i wieczorem. Surowiec polecany jest także kobietom w ciąży (w większych dawkach), gdyż skutecznie zastępuje inne, nieraz gwałtownie i silnie działające, środki przeczyszczające. Działanie następuje po 12-24 godzinach lub nawet później."

Reasumując.
Poszukując złotego środka na odchudzanie, trafiamy głównie na Babkę Płesznik, czyli jak w słynnej mruczance Zaprzyjaźnionego Dziadka:
Mamy jeszcze, mamy jeszcze Kupe do Zrobienia.

Chcąc być Zdrowym co najmniej raz dziennie zaśpiewaj sobie tę piękną piosenkę.

Jeżeli nie bardzo Ci idzie Śpiewanie - włącz wspomaganie.

Rekomendujemy nowy preparat prosto z USA.
Tradycyjny. Skuteczny. Bez żadnych wynalazków.
Reklamowany jako odchudzający, ale jego wartość, oprócz doskonałego oczyszczenia jelit, to dostarczenie organizmowi wielu naturalnych elementów wspierających metabolizm.

Autorem rewolucyjnej formuły NOPALINY jest pochodzący z Argentyny doktor Hector Pablo Oliva. Już po emigracji z rodzinnego Buenos Aires do Chicago doktor Oliva zajął się akupunkturą oraz medycyną naturalną. To wówczas zaczął poszukiwania formuły, która pomogłaby jego pacjentom w walce z nadwagą, otyłością oraz problemami trawiennymi. Szybko doszedł do wniosku, że zbawienne działanie w profilaktyce i leczeniu otyłości może mieć kanadyjskie siemię lniane oraz pochodzący z Meksyku kaktus z rodziny Opuntia.

Szukając składników zwróciłem uwagę, że ludzie sięgają po czysty len, który pomaga w trawieniu i odchudzaniu – wyjaśnia doktor Oliva. - Ale to nie było wystarczające. Szukałem formuły bogatej w błonnik. Zauważyłem, że główną przyczyną zaparć jest nadmierne spożycie białej mąki i mięsa. Zaparcia z kolei prowadzą do otyłości, kumulowania tłuszczu i toksyn, jak również wywołują zgagę i łuszczycę. Potrzebny był naturalny produkt, który wyeliminuje wszystkie te dolegliwości.

Specjalną odmianę siemienia lnianego, bogatą w kwasy Omega 3, 6, 9, doktor Oliva sprowadził z Kanady. Do formuły dodał meksykański kaktus z gatunku Opuntia, wspierający metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Oczywiście wprowadził do preparatu łuski nasion Babki Jajowatej (Plantago ovata).
Łuski nasion babki jajowatej łagodnie stymulują pracę jelit, dzięki czemu ułatwiają regularne wypróżnianie, redukują zaparcia, doskonale oczyszczają jelita oraz poprawiają trawienie. Posiadają także doskonałą zdolność absorpcji toksyn, wpływając pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach.

Formułę wypełnił bogatymi w błonnik otrębami owsianymi i pszennymi oraz wyciągami z owoców jabłka, pomarańczy, grejpfruta i ananasa.

Pozytywne efekty zdrowotne stosowania rewolucyjnej formuły przeszły najśmielsze oczekiwania doktora Olivy.

NOPALINĘ wprowadzono na rynek jako środek na odchudzanie. Rezultaty działania suplementu widoczne były już po dwóch tygodniach.

Jednak po krótkim czasie od wprowadzenia na rynek osoby regularnie zażywające NOPALINĘ dostrzegły dodatkowe, pozytywne jej działanie.

Niektórzy twierdzili, że Nopalina uregulowała im poziom cukru, inni, że obniżyła cholesterol - wspomina doktor Oliva – To naturalne. Nopalina wspomaga bowiem metabolizm i oczyszcza organizm, redukując poziom tłuszczu i cukru. Przez to poprawia się u pacjentów przepływ krwi, a także redukuje poziom cholesterolu.

NOPALINA podbiła rynek całych Stanów Zjednoczonych. Rewolucyjna formuła doktora Olivy trafiła na półki największej amerykańskiej sieci aptek Walgreens oraz hipermarketów Walmart. Kolejnym krokiem stała się ekspansja zagraniczna produktu. Nopalinę z powodzeniem wprowadzono na rynki Meksyku, Hondurasu, Argentyny, Dominikany oraz Hiszpanii. Teraz rewolucyjna formuła doktora Olivy dostępna jest również w Polsce.

Nopalinę

Na jednym z forów znalazłam:
Anesia90 napisała:
Nopalina jest 100 % naturalnym preparatem na odchudzanie. Usuwa przyczynę nadwagi.

D-Rut dowcipnie odpowiedział:
Aha, czyli usuwa nam sprzed nosa okoliczne McDonald'sy, KFC, wymiata z kuchni olej rafinowany, zabiera ziemniaki i nie pozwala na zakup słodyczy? Sprytne!!!

A na innych forach - już na poważnie:

Mxmx34 na forum www.kafeteria.pl
Odchudzałam się z Nopaliną. Jadłam regularnie, ćwiczyłam pięć dni w tygodniu i do tego dwa razy dziennie stosowałam Nopalinę. To nic innego, jak naturalne ziarna, które hamują apetyt (trzeba dużo pić!), oczyszczają organizm z toksyn i regulują przemianę materii. Dziś mój metabolizm działa jak w zegarku. Czuję się lekko, jem wszystko w umiarkowanych ilościach i nie tyję. Dla mnie to najlepszy sposób na schudnięcie.

Magram w serwisie www.gazeta.pl
Odchudzanie powinno być nierozerwalnie związane z zastosowaniem zbilansowanejj diety lub, jak kto woli, ze zrównoważonymi nawykami żywieniowymi. Oczyszczenie organizmu z toksyn to dobry początek. Ważna jest również uregulowana przemiana materii. Do tego polecam Nopalinę. Jest naturalna, bez żadnych cudownych dodatków. Naprawdę super reguluje metabolizm.

Volatti w serwisie www.amazon.com
Gorąco polecam ten produkt. Od zawsze cierpiałem na chroniczne zaparcia. Ilekroć szedłem do toalety, dzień wcześniej musiałem zażyć cztery tabletki przeczyszczające. W przeciwnym przypadku miałem problem przez + / - 10 dni. To było okropne. Nopalina spisała się bajecznie! W końcu zniknęły problemy z zaparciami! Biorę 2 łyżki ze szklanką soku pomarańczowego na noc. Świetny produkt!

Karola422 w serwisie tematycznym e-mama portalu www.gazeta.pl
Polecam Nopalinę, stosowałam po ciąży, schudłam szybko i bez efektu jojo (oczywiście nie objadałam się przesadnie). Co dla mnie bardzo ważne, produkt jest w 100% naturalny. Wcześniej próbowałam innych cudownych tabletek, ale bez najmniejszego efektu.

Jolik25, forum internetowe www.kafeteria.pl
Jeśli chcecie schudnąć do końca roku 20 kg to prócz zrównoważonej diety i ćwiczeń stosujcie Nopalinę. Nopalina pomoże wam uregulować przemianę materii, oczyścić organizm z toksyn, no i schudnąć bez efektu jojo. Ja w dwa miesiące schudłam 15 kg! Gdyby nie Nopalina, pewnie po dziś dzień próbowałabym tysiąca diet i cudownych specyfików. Pamiętajcie tylko, by dużo pić, bo Nopalina to organiczne ziarna, które pęcznieją w żołądku.

Samantha, forum sklepu internetowego www.amazon.com
Nopalina odmieniła mi życie. Zrzuciłam 16 kilogramów i czuję się rewelacyjnie!
Jeszcze parę miesięcy temu byłam tłustą, sfrustrowaną babą, teraz stałam się pewną siebie, atrakcyjną kobietą. Moim problemem był nadmierny apetyt, wieczne podjadanie, problemy z zaparciami. Próbowałam tysiąca diet i nic nie działało. Dopiero Nopalina uregulowała mi przemianę materii i spowodowała, że nie czułam się cały czas głodna. To niesamowite uczucie sytości po spożyciu ledwie łyżki proszku jest wręcz niewiarygodne.

Nopalinę

Bądź realistyczna!
W przypadku, gdy Twoim celem jest utrata wagi, najbezpieczniejszym założeniem jest utrata 1 - 2 kilogramów tygodniowo w pierwszych czterech tygodniach kuracji z Nopaliną oraz 1 kilograma tygodniowo w kolejnych tygodniach. W przypadku gdy uda Ci się zrealizować cel szybciej, tym większa będzie satysfakcja.

Pamiętaj, że utrata wagi w bardzo szybkim tempie, choć całkowicie możliwa i w pełni realna, w dłuższej perspektywie wiąże się z ogromnym prawdopodobieństwem wystąpienia efektu jojo oraz niebezpiecznych dla organizmu i trudnych do przewidzenia powikłań zdrowotnych.

Miej również na uwadze, że w przypadku odchudzania z Nopaliną utrata wagi w pierwszych tygodniach stosowania będzie zdecydowanie szybsza, niż w dalszym okresie. Wiąże się to z procesem intensywnego oczyszczania jelit oraz usuwania z organizmu nadmiaru wody.

Szybsza utrata wagi w pierwszych tygodniach, prócz oczywistych korzyści w postaci usunięcia z organizmu nadmiaru toksyn, ma niebagatelne znaczenie psychologiczne. Nic tak nie zachęca do kontynuowania planu odchudzania jak spektakularne wyniki. Nie zniechęcaj się wolniejszą utratą wagi w okresie późniejszym. To w pełni naturalny proces!

Zadbaj o grupę wsparcia. Poinformuj domowników, znajomych i przyjaciół o zamiarze zgubienia zbędnych kilogramów, a zwłaszcza o planie wdrożenia nowych nawyków żywieniowych. Pozbądź się z pola widzenia: słodkich napojów gazowanych, słodyczy, białej mąki, białego chleba. Ogranicz do minimum posiłki w fast foodach.

Nawet jeżeli nie masz żadnych problemów z nadwagą to warto profilaktycznie dokładnie oczyszczać organizm.

Ja zastosowałam Nopalinę. Jedna płaska łyżka dziennie i po problemach.

NopalinęWszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie zajmuję się tematem - Jak leczyć?
Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.


Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Zapraszam na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.hipokratesa.pl
www.olej-lniany.net
www.koloidalne.biz
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.


Pozdrawiam z uśmiechem
Arleta