Twój ulubiony Biuletyn

Tego nie powie Ci lekarz.
Biuletyn nr 266

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie!
To już dwieście sześćdziesiąty szósty numer biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Lato, więc tym bardziej Dziękuję Ci, że po pracy i uroczych spacerach znalazłeś czas na czytanie mojego Biuletynu.
Proszę! Czytaj do końca :)

Przy okazji zapraszam!
Przeczytaj najnowszą bajkę na mojej stronie
❤ Bajka o aloesie

Karolina Kamińska
www.ksiezniczka-zdrowia.pl

Plazmowana woda

Teraz zaproponuję Ci szczęście i zdrowie
Zgoda?

Zasiądź wygodnie i zapraszam do lektury...

Dzisiaj karmimy mózg. Będzie naukowo
Są wakacje więc od szkoły odpoczywają uczniowie i ich rodzice. Szczególnie od tych obowiązkowych lektur, które albo są nudne, albo długie, albo jedno i drugie, Na hasło lektura niektórzy reagują...

To nie jest szkolna lektura
ale od wiedzy nie odpoczywamy. Mądry człowiek uczy się całe życie, a wiedza i nauka to pokarm dla naszego mózgu dlatego musisz dostarczać go regularnie. Musisz karmić i mobilizować do pracy swój mózg, tak jak zmuszasz do fizycznego wysilku swoje ciało i karmisz je mądrym odżywianiem.

Nie głodź mózgu. Czytaj i bądź Szczęśliwy
Wstęp o potrzebie zdobywania wiedzy nie jest bez przyczyny, im więcej czytamy to zdajemy sobie sprawę jak mało jeszcze wiemy i ile jest przed nami. Zdobywana wiedza nie tylko nas odmładza, ale pozwala na inne, nowe, lepsze, ciekawsze i Zdrowsze spojrzenie na siebie i cały współczesny świat.

Zdobywanie wiedzy, poznawanie pobudza w mózgu ośrodek nagrody i prowadzi do uwalniania dopaminy, która aktywuje neurony produkujące endogenne opioidy naturalne peptydy działające podobnie do narkotyków. To oznacza, że jest nam przyjemnie - czujemy się szczęśliwsi. Ale czytanie i nauka wpływa również między innymi na regulację ciśnienia tętniczego krwi, regulację napięcia mięśniowego, pracę gruczołów endokrynnych, czy odczuwanie emocji. Dopamina pełni w naszym organizmie wiele funkcji, ale teraz nie o tym. Przeprowadzono wiele badań, które potwierdzają, że osoby czytające rzadziej zapadają na choroby neurodegeneracyjne i otępienne. Czytaj więc...

Woda znaczy życie
Wszyscy wiemy, że bez wody życie zamiera.
Chyba wszyscy już wiemy, że woda zbija się w niewidoczne wielkie klastry (jak na przykład bryły węgla) i Twój organizm ma poważny problem z jej wykorzystaniem. Ciągnąc węglowy przykład - rozpal i spal 5 kilową bryłę.
Ile to będzie trawało i ile energii do tego potrzeba?
I powiedzmy szczerze.
Strukturalna woda, zdeklastrowana domowymi sposobami, jest o wiele lepsza od butelkowej, czy kranowej wody, ale po kilku godzinach ogromne "bryły" tworzą się od nowa i znów mamy kranówkę. To był 20 wiek.

A teraz wchodzimy w XXI wiek.
Wiek nanotechnologii, plazmy i...
Nie będę się wymądrzać.
Nie wiem dokładnie jak działa komputer, czy smartfon, ale wystarczy mi, że pięknie działa, więc go używam. Więc bez super dokładnych naukowych wyjaśnień chcę Ci zaproponować rewelacyjny polski wynalazek, którego twórcy nie bawili się mozolne rozdrabnianie klastrów wody, tylko, jak to mówią żużlowcy "poszli po bandzie", zastosowali nanotechnologię i plazmę - czwarty stan skupienia materii, a dokładniej Plazma – zjonizowana materia o stanie skupienia przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie. Mimo że plazma zawiera swobodne cząstki naładowane, to w skali makroskopowej jest elektrycznie obojętna.
Więc powtarzam - Zastosowali plazmę i nanotechnoligię, prowadzili kilka lat próby i badania i wreszcie wyprodukowali sprawdzoną, rewelacyjną Nanowodę. Na bazie tej Nanowody o wspaniałych właściwościach Zdrowotnych wyprodukowali

Napój z ekstraktem
zielonej herbaty

Nanowoda nie jest cudem, fenomenalnym lekiem, szarlatanerią czy idealnym panaceum na wszystkie choroby. Nanowoda jest owocem nauki.

Woda więzień nauki. Klatki i topniejące lody.
Nanowoda jest tzw. wodą zdeklasterowaną, to znaczy wodą, w której zastosowana plazma zmienia makrostrukturę zwykłej wody. Dzięki obecności w takiej wodzie powietrza, tlenu i/lub soli mineralnych ze zdeklasterowanych fragmentów wody buduje się nowa struktura, tzw. struktura klatratowa.

Klatraty (swoiste maleńkie klatki) zbudowane z cząsteczek wody są stabilizowane przez zawarte w plazmowanej wodzie składniki. Struktura takiej wody przypomina strukturę wody powstającej z topiącego się lodu, ale w odróżnieniu od tej ostatniej jest ona trwała przez miesiące, wytrzymuje ogrzewanie do wrzenia nawet w piecykach mikrofalowych. Bez obawy o rozkład można w niej rozpuszczać alkalia, sole mineralne i detergenty.

Po co nam Nanowoda?
W ostatnich latach efekty prac nad nanwodą zostały poddane weryfikacji na kilku uczelniach wyższych i w ośrodkach badawczych. Wyniki tych badań potwierdzają ogromne możliwości wykorzystania Nanowody Nantes w medycynie, kosmetologii, rolnictwie, przemyśle czy w innych dziedzinach życia, jednak jest ona w zależności od celu różnie przekształcana.

Dosyć nauki przejdźmy do korzyści.
Przekształcając "złą wodę" w "dobrą wodę" stymulujemy organizm do samodzielnego regulowania swoich naturalnych procesów i powrotu do wewnętrznej harmonii. Działanie Nanowody wody polega na tym, że po sklatratowaniu przenika ona o wiele szybciej przez błony komórkowe docierając głębiej w tkanki i organy. Równocześnie transportuje do nich zamknięte w klatratach cząsteczki, atomy lub jony.

Woda w tej postaci ma zdolność oczyszczania komórek, które zaczynają inaczej, lepiej funkcjonować powodując, że nasz organizm wykazuje niesamowite zdolności do samoleczenia.

Reasumując stosując Napój oparty na bazie zdeklastrowanej plazmowanej wody

• oczyszcza organizm
• obumierają komórki nowotworowe.
• rośliny rosną szybciej,
• zwierzęta mniej chorują, polepsza się ich kondycja zdrowotna,

Wchodzisz w XXI wiek?
Na pierwszy rzut nic specjalnego, a działa.

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty oparty na bazie zdeklastrowanej plazmowanej wody. Polska super nowość. Polska produkcja.

Napój z ekstraktem
z zielonej herbaty

Ja już od miesiąca codziennie na czczo
wypijam 200 ml. tej czarodziejskiej wody.
Pięknie Działa! Czuję się wspaniale.
Jak zapewnia producent - nie trzeba pić wiecej.
200 ml. czyli niepełna szklanka na dobę wystarcza.

Ps:
Zaprzyjaźniony Dziadek
80 latek
który, jak wiesz wszystko lubi testować na sobie, miesiąc temu mial jakiś stan zapalny i opad 31 przy normie <20. Po 3 dniach od zastosowania napoju poszedł do laboratorium by sprawdzić co będzie po miesiącu stosowania wody Nantes. Popatrzył na wyniki i OB = 18.
To po 3 dniach.
Co będzie za miesiąc - zobaczymy i tym napiszę w artykule na mojej stronie.

Oczywiście w Biuletynie jeszcze nie raz przeczytasz o tej Czarodziejskiej Wodzie, ponieważ producent zapowiada nowe rewelacje.

My od gorąca nie odpoczywamy.
Dzisiaj u nas gorące promocje!
Latem zdecydowanie częściej mamy podrażnioną skórę. Swędzi, piecze, trądzik i stany alergiczne skóry się nasilają. Dotyk konopii ukoi, zmniejszy stany zapalne, zminimalizuje trądzik. Zadbaj o skórę naturalnie i skutecznie.

Bez sztucznych składników i konserwantów
na bazie ekologicznego oleju z konopi siewnej
Kosmetyki HemptouchEssiac

Na wspak z chorobą
Idzie rak nieborak jak uszczypnie będzie znak
takich raków nie lubimy
ziołem go unicestwimy
niech on znika wnet w szuwary bo nie straszny nam rak stary
wszak indiańska moc w nas drzemie, więc ognisko rozpalimy
ziołem w mig go przegonimy

Taki to sobie powiedzmy limeryk stworzyłam, bo w życiu czasem trzeba humorystycznie, a na poważnie brać trzeba ZDROWIE.

Wigwam i indiańskie dymy - czyli jak to się zaczęło
Rene Caisse kanadyjska pielęgniarka w latach dwudziestych XX wieku poznała kobietę, która opowiedziała jej, że dzięki mieszance ziołowej, którą otrzymała od Indian z plemienia Ojibwa została wyleczona z nowotworu piersi.

Już w XVIII wieku kanadyjscy Indianie z powodzeniem wykorzystywali tę mieszankę, aby przetrwać plagę chorób, które sprowadzili europejscy osadnicy.

Pani wspak i represje
Tragiczna i pełna gorzkiej ironii jest opowieść o ESSIAC®. Początkowo - zwykła, ziołowa mieszanka, której tajemnicą Indianin podzielił się, rozumiejąc, że dobrodziejstwo Stwórcy należy do wszystkich; w rękach bardziej wyrafinowanych i rzekomo bardziej "cywilizowanych" healerów stał się celem obrzydliwej walki o posiadanie i władzę. Być może lekarstwo na raka leży gdzieś w przeszłości, w zapomnianej przez nas pokorze, niewinności i miłości do Boga i ludzi.

Wspomniana Rene Caisse postanowiła rozpowszechniać indiańską ziołową mieszankę leczniczą, którą nazwała Essiac czyli czytane wspak jej nazwisko. Caisse wspak to Essiac.

Pielęgniarka sama zbierała zioła i sama je parzyła dla pacjentów, którzy licznie ją odwiedzali szukając dla siebie ratunku. W tym czasie współpracowała z wieloma lekarzami.

W 1933 roku otworzyła klinikę, w której leczyła chorych na raka pacjentów. Stosowała w leczeniu napar z ziół, a w szczególnych przypadkach także iniekcje podskórne.

Niestety setki wyleczonych pacjentów stanowiły zagrożenie dla koncernów farmaceutycznych i rządu, stąd na wszelkie sposoby próbowano złamać pielęgniarkę.

W 1938 roku oskarżono Rene o rozpowszechnianie mieszanki jako lekarstwa bez licencji. W wyniku ciągłych represji jakie stosowano wobec Rene 55 tys. osób którym pomogła, ich rodziny, lekarze i przyjaciele podpisało petycję w 1938 roku żądając aby Rene Caisse otrzymała pozwolenie na kontynuację swojej pracy z ESSIAC.

R. Caisse starannie chroniła recepturę nie ujawniając jej medycznym autorytetom, ani innym osobom ze świata nauki czy biznesu.

Oczekiwała na oficjalne uznania przez rząd zasług ESSIAC. Nalegała także na zagwarantowanie, że ESSIAC będzie wciąż dostępny dla ludzi i nie zniknie w zamkniętych laboratoriach, testowany na zwierzętach, jak zdarzało się to w przypadku innych nietoksycznych środków leczniczych.

Tajne przez poufne
Receptura herbaty Essiac chroniona była przez autorkę przez ok 55 lat.
W październiku 1977 r., niecały rok przed swoją śmiercią, Rene ostatecznie przekazała wyłączne prawa do ziołowego preparatu oraz nazwy „ESSIAC®”, kanadyjskiej spółce Resperin Corporation, ze względu na ich zaangażowanie i zobowiązanie się do zalegalizowania, opatentowania i oficjalnego udostępnienia ESSIAC® chorym ludziom.

Przez te wiele lat otrzymywała mnóstwo intratnych finansowo propozycji udostępnienia receptury, lecz nikomu nie udało się jej skusić.

Prawa do ESSIAC® "sprzedała" za Jednego symbolicznego Dolara :)
spółce Resperin Corporation i powiedzmy otwarcie - firma Resperin Corporation nie zawiodła, nie oszukała, nie schowała herbatki przed ludźmi.

Lekarski podziw
Rene Caisse prowadziła klinikę pod nadzorem wielu lekarzy. Ośmiu spośród tych lekarzy podpisało petycję do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w Ottawie z prośbą Rene Caisse, by umożliwili jej dalsze wykonywanie badań. Petycja sporządzona w 1926 r brzmi następująco:
"My, niżej podpisani, uważamy, że Leczenie raka podjęte przez pielęgniarkę R.M. Caisse nie może wyrządzić żadnej szkody i że łagodzi ból, zmniejsza powiększanie raka i przedłuża życie w beznadziejnych przypadkach. Biorąc pod uwagę przypadek leczenia, dopóki wszystko w medycynie i chirurgii nie zostanie przeprowadzone bezskutecznie, a nawet wtedy była w stanie wykazać niezwykle korzystne wyniki w tych przypadkach na tak późnym etapie.

"Bylibyśmy zainteresowani, gdyby dano jej szansę na udowodnienie wyników jej pracy w jak największym stopniu. Według naszej najlepszej wiedzy, potraktowała wszystkie sprawy bez jakiejkolwiek opłaty i wykonuje te prace przez ostatnie dwa lata."

W czym tkwi fenomen?
Tylko w ziołach ktoś powie? Właśnie tak, Ziołolecznictwo to nauka, która wymaga wiedzy, doświadczenia. Odpowiednio dobrane składniki (synergia - współdziałanie) decydują o skuteczności oddziaływania na ludzki organizm
4 zioła: Korzeń łopianu, kora wiązu czerwonego, korzeń rzewienia (rabarbar indiański), szczaw polny – dobrane w odpowiednich proporcjachi to nasi bohaterowie.

Jestem beznadziejny. Nie tylko rak
Wielu chorych, wielu z nas słyszy, diagnozę - Przypadek albo beznadziejny, albo nie do uleczenia, albo rokowania nie są dobre, choroba niewyleczalna. Stosuje się tylko leki zachowawcze podobno poprawiające jakość życia czyli nie wiedzą co z tobą zrobić bo im się nie chce, lub wymaga to szczegółowych badań etc. Lepiej powiedzieć, że nieuleczalne bo tak łatwiej. No szczęściarze ci, którzy wydają się być "interesującym" przypadkiem do tego podatnym na eksperymenty, wtedy mogą liczyć na wszelką diagnostykę i miliony recept, lub udział w badaniach klinicznych. Wyleczenie jednak wątpliwe.

Nasze zdrowie jest w naszych rękach
Essiac zdobył uznanie głównie w leczeniu choroby nowotworowej, ale ma zdecydowanie szerszy zakres działania. Sprawdza się także w likwidacji chorób autoimmunologicznych kiedy to nasz organizm sam siebie atakuje i nie broni nas przed ingerencją patogenów z zewnątrz.

Mieszanka Essiac® to naturalny bioimmunostymulator, który wzmacnia organizm,
wspomaga jego samoregenerację i samooczyszczanie, który działa antybakteryjnie, grzybobójczo, jak i wirusobójczo.

Co Essiac® powoduje ? Dzisiaj przedstawię jego działanie hasłowo.
 Działa przeciwzapalnie,
 Reguluje przemianę materii,
 Stymuluje prawidłowe funkcje przewodu pokarmowego,
 Odtruwa organizm ,
 Stymuluje pracę wątroby, nerek, płuc,
 Poprawia funkcję wszystkich tkanek i narządów ,
 Zapobiega tworzeniu się złogów mineralnych,
 Wzmacnia kości, poprawia elastyczność ścięgien i więzadeł,
 Reguluje gospodarkę hormonalną,
 Usprawnia gospodarkę mineralną,
 Ma właściwości mukolityczne,
 Stymuluje układ immunologiczny - zwiększa produkcję przeciwciał, przyspiesza
tworzenie się limfocytów T w grasicy, poprawia ogólnie odporność organizmu

Na ziołowym rauszu
Nie wszyscy mają możliwości, czy chęć parzenia sypkich, sproszkowanych ziół aby
otrzymać herbatkę. Sam proces parzenia nie jest skomplikowany, ale wymaga czasu i uwagi dlatego wyprodukowano Essiac w postaci płynu. Ekstrakt ziołowy jest wytwarzany z proszku w drodze ekstrakcji molekularnej z użyciem 15% alkoholu zbożowego.

Dla tych, którzy takiego ekstraktu pić nie mogą lub po prostu nie chcą, lub nie są zwolennikami ziołowych płynów zarówno w postaci parzonych herbat, lub ekstraktu został wyprodukowany Essiac w postaci kapsułek. ESSIAC® KAPSUŁKI jest najnowszą postacią (formą) ESSIAC®, która powstaje z ekstraktu poprzez odparowanie wody i alkoholu. Aktywny składnik (proszek) jest umieszczony w kapsułkach roślinnych.

Każda postać ESSIAC® - puder, ekstrakt, kapsułki - jest produkowana w Kanadzie zgodnie z normami Good Manufacturing Practices (GMP) i jest wolna od metali ciężkich, bakterii, pleśni, GMO i glutenu.

Essiac


Znak zastrzeżenia, świadczący o fakcie, że formuła ESSIAC® nigdy nie była ujawniona nikomu innemu poza Resperin Corporation. Dyrektorzy Resperin Corporation przez wiele lat blisko współpracowali z Rene. Cztery rośliny wchodzące w skład ESSIAC® zostały ujawnione, ale ich proporcje w Essiac® do dnia dzisiejszego nie są znane.
Powstało wiele publikacji w tym książkowych o Essiac®. W wielu krajach przeprowadzono szereg badań, które potwierdzają skuteczność herbaty Essiac® jako znakomitego uzupełnienia leczenia podstawowego przy chorobach nowotworowych jak i profilaktyki. Okazał się on bardzo pomocnym chorym między innymi na AIDS.

Oryginalny
z gwarancją pochodzenia

Essiac

Lecznicze oszustwo. Pod pręgierz z oszustami
Niestety wielu współczesnych cwaniaków "doradców" oświeconych internetowo jak i producentów wypuszcza na rynek herbaty pod nazwą essiac (o różnym zapisie literowym) lub herbaty indian Ojibwa i oszukuje ludzi. Zamieszczają oni informację dotyczące oryginalnego produktu w celu uwiarygodnienia swojej oferty.

Do mieszanki trafiają albo zioła z terenów skażonych, lub w niewłaściwych proporcjach, które nie będą skutecznie oddziaływać lecz mogą nawet szkodzić.

Wiele takich mieszanek zawiera niewłaściwe zioła jak i ich proporcje, Produkty te najczęściej nie mają oznaczeń informujących o pochodzeniu surowców. Często, a nawet bardzo często, pochodzą takie produkty z nielegalnego importu, tak zwanego "walizkowego". To wszystko razem wzięte NIE DAJE GWARANCJI
BEZPIECZEŃSTWA dla stosującego taki produkt.
Nie daj się nabrać na lewą herbatkę!


Kosmetyki Bartos

Bezglutenowe piękno ukryte w słoiku

Chorobowy przewrót
Coraz więcej osób choruje na nietolerancję glutenu, celiakię, ma uczulenie na pszenicę. Coraz więcej chorób autoimmunologicznych w tym choroba Hashimoto, choroby jelit, zapalenie stawów, choroba Parkinsona, bielactwo, stwardnienie rozsiane i wiele innych, zmusza do przewrotu dietetycznego opierającego się na wykluczeniu z diety pszenicy i glutenu, który według wielu badań stanowi czynnik chorobotwórczy. Coraz więcej osób drogę leczenia zaczyna od radykalnej zmiany żywienia polegającej na eliminacji glutenu i pszenicy z diety.

Skóra na diecie
Publikacji dotyczących diet w przebiegu chorób jest coraz więcej. Wielu autorów opisuje jak dzięki zmianie sposobu odżywiania udało im się zminimalizować, lub wyleczyć chorobę. Niestety nie wszystkim, pomimo zastosowania dietetycznego jedzenia, to się udaje. Przyczyny są różne. Powszechnie mówi się, że nie wystarczy tylko zastosowanie diet, ale również potrzebne jest zminimalizowanie używania chemicznych kosmetyków i środków gospodarstwa domowego na rzecz naturalnych.

Skóra
największy narząd naszego ciała, stanowi swego rodzaju gąbkę, która wszystko wchłonie.


Zlizywana pomadka, błyszczyk, lakiery do włosów, kosmetyki na powieki, ręce i pięty również trafiają do naszego organizmu. Odświeżacze powietrza, płyny w aerozolu do czyszczenia mebli rozpylane nad głową są przez nas wdychane. Niestety jest tego sporo.

Do krwiobiegu i układu limfatycznego przenika wszystko to co zawarte jest w kosmetykach, środkach czyszczących np. płynie do naczyń.

Chcesz być zdrowy? Zamieszkaj w sklepie!
Czasami używamy kosmetyków naturalnych a nasze ciało źle reaguje na taki kosmetyk. Niewiele mówi się o tym, że używanie kosmetyków z glutenem, czy pszenicą również negatywnie wpływa na nasz organizm pomimo, że zawarte w nich składniki są pochodzenia naturalnego.

Ilość kosmetyków, które mogą zawierać gluten jest całkiem spora. Trudno czytać i
sprawdzać całą listę składników. Na takie zakupy trzeba by było wybierać się z przenośnym krzesłem, lub leżanką. Kilka godzin czytania na stojąco to prawie niemożliwe. Dlatego wszystkie kosmetyki powinny być wyraźnie odpowiednio oznakowane, czyli dopasowane do współczesnych potrzeb informacyjnych.

Kremowe bzdury i szaleństwo
Tak! Wiem, że niektórzy miłośnicy chemii powiedzą no... wariatka, opętana pokazuje kremy, które mają tylko naturalne składniki a tyle kosztują.
Co w nich takiego, że pokonują zmarszczki i leczą popękane naczynka?
No właśnie. Są naturalne i bezpieczne, a to dzisiaj jest trudno dostępne.

Naturalne składniki . Decyduje sposób ich pozyskania
i przetworzenia dla uzyskania wystrzałowego efektu końcowego. Prawdziwe składniki z ich wysoką, a nie symboliczną zawartością.

Dobre bo Polskie
Renata Bartos Magister Chemii, absolwentka Wydziału Chemii na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała chemię także na Uniwersytecie w Alcali (Hiszpania). Od 4 lat zajmuje się kosmetykami naturalnymi, analizuje składy, prowadzi wykłady z czytania składów, oraz warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. W życiu zawodowym zajmowała się kontrolą jakości więc dbałość o szczegóły ma we krwi.

Dlatego receptury kosmetyków, które tworzy, dopracowuje do perfekcji, dbając aby każdy zawierał bogactwo składników aktywnych i skutecznie rozwiązywał problemy skórne i zdrowotne.

Nie tylko dla królowej Apple Queen
Komórki macierzyste w walce ze zmarszczkami.
Krem odmładzający o działaniu serum polecany dla skóry suchej i normalnej, także dla cer dojrzałych i wymagających, oraz dla osób z Hashimoto bądź z nietolerancją glutenu.

Malus Domestics Leaf Cell Extract to unikatowe spreparowane liposomy komórek macierzystych pozyskanych z jabłoni Malus Domestica (jabłoń domowa). Dzięki zawartym roślinnym komórkom macierzystym z jabłoni domowej, odnawia skórę na poziomie komórkowym. Ekstrakt z czerwonej koniczyny działa przeciwstarzeniowo i poprawia elastyczność skóry. Kwas hialuronowy głęboko nawilża. Duża zawartość soku z liści aloesu koi i goi podrażnienia. Ponadto krem odmładzajacy zawiera m.in. witaminy B5, B3 i E oraz olej arganowy, avocado, monoi, masło waniliowe, aby w pełni zadbać o wszystkie potrzeby Twojej skóry.

Kosmetyk bez perfum i olejków eterycznych, dlatego stosujemy go również jako krem pod oczy.

Czerwone wino na naczynka - Ruby Vine
Bogaty krem wzmacniający i rozjaśniający, oraz poprawiający kondycję cery naczyniowej, normalnej i z tendencją do przetłuszczania, oraz skłonnej do alergii. Odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu.

Zawiera bogaty koktajl ekstraktów z liści czerwonego wina, kocanki piaskowej i lukrecji, a także wzmacniającą olejową witaminę C oraz kwas hialuronowy.
Krem na bazie soku z aloesu, z olejami arganowym, monoi, masłem waniliowym i woskiem z oliwek, aby kompleksowo zadbać o potrzeby twojej skóry. Dzięki temu działa też jak serum.

Naturalny kopsmetyk bez perfum i olejków eterycznych, dlatego możemy spokojnie stosować go również jako krem pod oczy.

Bławatek dla czystości - Blue Velvet
Hydrolat to najprościej ujmując woda kwiatowa.

Hydrolat z bławatka ma wyjątkowe właściwości kojące i odświeżające, świetnie sprawdza się w pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu oraz powiek. Stąd jego zastosowanie w demakijażu, także oczu. Dzięki jego właściwościom przeciwutleniającym i przeciwzapalnym chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zaś właściwości łagodzące, przeciwobrzękowe i zmiękczające dają uczucie komfortu. Dzięki właściwościom tonizującym sprawia, że skóra odpoczywa po całym dniu i jest przygotowana do wieczornej pielęgnacji.

Blue Velvet to wielozadaniowy płyn micelarny i tonik w jednym, doskonały dla każdego typu cery. Skutecznie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Jednocześnie poprawia elastyczność i wygładza skórę. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie oraz zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Zawarte ekstrakty z liści czerwonego wina, bawełny i rumianku dotleniają i stymulują odnowę komórek, koją i regenerują skórę pozostawiając ją z komfortowym uczuciem nawilżenia.

Płyn nie podrażnia i nie przesusza skóry zasadowym pH, ponieważ ma pH 5,5 optymalne dla skóry. Dzięki temu po zastosowaniu płynu Blue Velvet nie stosujemy toniku.

Produkt nie zawiera dodatku perfum i innych związków alergennych.
Można stosować do demakijażu oczu.

Kosmetyki Bartos

Epilog
Mogłabym wyrazić swoją opinię o doświadczeniach z kosmetykami, ale czy to Ciebie przekona? Czy moja opinia będzie dla Ciebie wyznacznikiem? Czy możesz zaufać komuś kto zawodowo dzieli się swoimi wrażeniami?
Możesz. Spróbuj.
Za taki kredyt zaufania dziękuję. Raty spłacam solidnie.

Kilka lat temu moja skóra była w zdecydowanie gorszym stanie niż teraz.
Kiedyś tanie kremy z drogerii, dzisiaj naturalne kosmetyki.

Zabawne.
5 lat temu miałam więcej zmarszczek niż dzisiaj.

Skóra to nasz najbardziej prywatny ciuch, coś co z nami jest zawsze, cały czas, jest kapryśne i wymagające, ale również delikatne, niewymienne dlatego dbałość o nią powinna być priorytetem.

Odpuśćmy sobie czasami kalkulację, a pomyślmy o przyszłości nie z perspektywy próżności, lecz z dbałości jak o książkę mającą mądrą treść i piękną okładkę.

Kosmetyki mgr Renaty Bartos

UWAGA!

Osoby zainteresowane preparatami dr Podbielskiego
TP-1 i TP-2
prosimy o kontakt telefoniczny

Telefon: +48 68 453 48 88
Komórka: +48 603 137 893


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Karolina Kamińska
www.ksiezniczka-zdrowia.pl

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]