Twój ulubiony Biuletyn

Tego nie powie Ci lekarz.
Biuletyn nr 265

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie!
To już dwieście sześćdziesiąty piąty numer biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Lato, więc tym bardziej Dziękuję Ci, że po pracy i uroczych spacerach znalazłeś czas na czytanie mojego Biuletynu.
Proszę! Czytaj do końca :)

Przy okazji zapraszam!
Przeczytaj najnowszą bajkę na mojej stronie
❤ Bajka o aloesie

Karolina Kamińska
www.ksiezniczka-zdrowia.pl

"Jeśli ludzie pozwolą rządowi decydować o tym, co jedzą i jakie przyjmują leki, ich ciała wkrótce będą w stanie zmartwienia, tak jak dusze żyjące w tyranii". Parafraza Thomasa Jeffersona z Notatki o Virginii.


Essiac

Na wspak z chorobą
Idzie rak nieborak jak uszczypnie będzie znak
takich raków nie lubimy
ziołem go unicestwimy
niech on znika wnet w szuwary bo nie straszny nam rak stary
wszak indiańska moc w nas drzemie, więc ognisko rozpalimy
ziołem w mig go przegonimy

Taki to sobie powiedzmy limeryk stworzyłam, bo w życiu czasem trzeba humorystycznie, a na poważnie brać trzeba ZDROWIE.

Wigwam i indiańskie dymy - czyli jak to się zaczęło
Rene Caisse kanadyjska pielęgniarka w latach dwudziestych XX wieku poznała kobietę, która opowiedziała jej, że dzięki mieszance ziołowej, którą otrzymała od Indian z plemienia Ojibwa została wyleczona z nowotworu piersi.

Już w XVIII wieku kanadyjscy Indianie z powodzeniem wykorzystywali tę mieszankę, aby przetrwać plagę chorób, które sprowadzili europejscy osadnicy.

Pani wspak i represje
Tragiczna i pełna gorzkiej ironii jest opowieść o ESSIAC®. Początkowo - zwykła, ziołowa mieszanka, której tajemnicą Indianin podzielił się, rozumiejąc, że dobrodziejstwo Stwórcy należy do wszystkich; w rękach bardziej wyrafinowanych i rzekomo bardziej "cywilizowanych" healerów stał się celem obrzydliwej walki o posiadanie i władzę. Być może lekarstwo na raka leży gdzieś w przeszłości, w zapomnianej przez nas pokorze, niewinności i miłości do Boga i ludzi.

Wspomniana Rene Caisse postanowiła rozpowszechniać indiańską ziołową mieszankę leczniczą, którą nazwała Essiac czyli czytane wspak jej nazwisko. Caisse wspak to Essiac.

Pielęgniarka sama zbierała zioła i sama je parzyła dla pacjentów, którzy licznie ją odwiedzali szukając dla siebie ratunku. W tym czasie współpracowała z wieloma lekarzami.

W 1933 roku otworzyła klinikę, w której leczyła chorych na raka pacjentów. Stosowała w leczeniu napar z ziół, a w szczególnych przypadkach także iniekcje podskórne.

Niestety setki wyleczonych pacjentów stanowiły zagrożenie dla koncernów farmaceutycznych i rządu, stąd na wszelkie sposoby próbowano złamać pielęgniarkę.

W 1938 roku oskarżono Rene o rozpowszechnianie mieszanki jako lekarstwa bez licencji. W wyniku ciągłych represji jakie stosowano wobec Rene 55 tys. osób którym pomogła, ich rodziny, lekarze i przyjaciele podpisało petycję w 1938 roku żądając aby Rene Caisse otrzymała pozwolenie na kontynuację swojej pracy z ESSIAC.

R. Caisse starannie chroniła recepturę nie ujawniając jej medycznym autorytetom, ani innym osobom ze świata nauki czy biznesu.

Oczekiwała na oficjalne uznania przez rząd zasług ESSIAC. Nalegała także na zagwarantowanie, że ESSIAC będzie wciąż dostępny dla ludzi i nie zniknie w zamkniętych laboratoriach, testowany na zwierzętach, jak zdarzało się to w przypadku innych nietoksycznych środków leczniczych.

Tajne przez poufne
Receptura herbaty Essiac chroniona była przez autorkę przez ok 55 lat.
W październiku 1977 r., niecały rok przed swoją śmiercią, Rene ostatecznie przekazała wyłączne prawa do ziołowego preparatu oraz nazwy „ESSIAC®”, kanadyjskiej spółce Resperin Corporation, ze względu na ich zaangażowanie i zobowiązanie się do zalegalizowania, opatentowania i oficjalnego udostępnienia ESSIAC® chorym ludziom.

Przez te wiele lat otrzymywała mnóstwo intratnych finansowo propozycji udostępnienia receptury, lecz nikomu nie udało się jej skusić.

Prawa do ESSIAC® "sprzedała" za Jednego symbolicznego Dolara :)
spółce Resperin Corporation i powiedzmy otwarcie - firma Resperin Corporation nie zawiodła, nie oszukała, nie schowała herbatki przed ludźmi.

Lekarski podziw
Rene Caisse prowadziła klinikę pod nadzorem wielu lekarzy. Ośmiu spośród tych lekarzy podpisało petycję do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w Ottawie z prośbą Rene Caisse, by umożliwili jej dalsze wykonywanie badań. Petycja sporządzona w 1926 r brzmi następująco:
"My, niżej podpisani, uważamy, że Leczenie raka podjęte przez pielęgniarkę R.M. Caisse nie może wyrządzić żadnej szkody i że łagodzi ból, zmniejsza powiększanie raka i przedłuża życie w beznadziejnych przypadkach. Biorąc pod uwagę przypadek leczenia, dopóki wszystko w medycynie i chirurgii nie zostanie przeprowadzone bezskutecznie, a nawet wtedy była w stanie wykazać niezwykle korzystne wyniki w tych przypadkach na tak późnym etapie.

"Bylibyśmy zainteresowani, gdyby dano jej szansę na udowodnienie wyników jej pracy w jak największym stopniu. Według naszej najlepszej wiedzy, potraktowała wszystkie sprawy bez jakiejkolwiek opłaty i wykonuje te prace przez ostatnie dwa lata."

W czym tkwi fenomen?
Tylko w ziołach ktoś powie? Właśnie tak, Ziołolecznictwo to nauka, która wymaga wiedzy, doświadczenia. Odpowiednio dobrane składniki (synergia - współdziałanie) decydują o skuteczności oddziaływania na ludzki organizm
4 zioła: Korzeń łopianu, kora wiązu czerwonego, korzeń rzewienia (rabarbar indiański), szczaw polny – dobrane w odpowiednich proporcjachi to nasi bohaterowie.

Jestem beznadziejny. Nie tylko rak
Wielu chorych, wielu z nas słyszy, diagnozę - Przypadek albo beznadziejny, albo nie do uleczenia, albo rokowania nie są dobre, choroba niewyleczalna. Stosuje się tylko leki zachowawcze podobno poprawiające jakość życia czyli nie wiedzą co z tobą zrobić bo im się nie chce, lub wymaga to szczegółowych badań etc. Lepiej powiedzieć, że nieuleczalne bo tak łatwiej. No szczęściarze ci, którzy wydają się być "interesującym" przypadkiem do tego podatnym na eksperymenty, wtedy mogą liczyć na wszelką diagnostykę i miliony recept, lub udział w badaniach klinicznych. Wyleczenie jednak wątpliwe.

Nasze zdrowie jest w naszych rękach
Essiac zdobył uznanie głównie w leczeniu choroby nowotworowej, ale ma zdecydowanie szerszy zakres działania. Sprawdza się także w likwidacji chorób autoimmunologicznych kiedy to nasz organizm sam siebie atakuje i nie broni nas przed ingerencją patogenów z zewnątrz.

Mieszanka Essiac® to naturalny bioimmunostymulator, który wzmacnia organizm,
wspomaga jego samoregenerację i samooczyszczanie, który działa antybakteryjnie, grzybobójczo, jak i wirusobójczo.

Co Essiac® powoduje ? Dzisiaj przedstawię jego działanie hasłowo.
 Działa przeciwzapalnie,
 Reguluje przemianę materii,
 Stymuluje prawidłowe funkcje przewodu pokarmowego,
 Odtruwa organizm ,
 Stymuluje pracę wątroby, nerek, płuc,
 Poprawia funkcję wszystkich tkanek i narządów ,
 Zapobiega tworzeniu się złogów mineralnych,
 Wzmacnia kości, poprawia elastyczność ścięgien i więzadeł,
 Reguluje gospodarkę hormonalną,
 Usprawnia gospodarkę mineralną,
 Ma właściwości mukolityczne,
 Stymuluje układ immunologiczny - zwiększa produkcję przeciwciał, przyspiesza
tworzenie się limfocytów T w grasicy, poprawia ogólnie odporność organizmu

Na ziołowym rauszu
Nie wszyscy mają możliwości, czy chęć parzenia sypkich, sproszkowanych ziół aby
otrzymać herbatkę. Sam proces parzenia nie jest skomplikowany, ale wymaga czasu i uwagi dlatego wyprodukowano Essiac w postaci płynu. Ekstrakt ziołowy jest wytwarzany z proszku w drodze ekstrakcji molekularnej z użyciem 15% alkoholu zbożowego.

Dla tych, którzy takiego ekstraktu pić nie mogą lub po prostu nie chcą, lub nie są zwolennikami ziołowych płynów zarówno w postaci parzonych herbat, lub ekstraktu został wyprodukowany Essiac w postaci kapsułek. ESSIAC® KAPSUŁKI jest najnowszą postacią (formą) ESSIAC®, która powstaje z ekstraktu poprzez odparowanie wody i alkoholu. Aktywny składnik (proszek) jest umieszczony w kapsułkach roślinnych.

Każda postać ESSIAC® - puder, ekstrakt, kapsułki - jest produkowana w Kanadzie zgodnie z normami Good Manufacturing Practices (GMP) i jest wolna od metali ciężkich, bakterii, pleśni, GMO i glutenu.

Essiac


Znak zastrzeżenia, świadczący o fakcie, że formuła ESSIAC® nigdy nie była ujawniona nikomu innemu poza Resperin Corporation. Dyrektorzy Resperin Corporation przez wiele lat blisko współpracowali z Rene. Cztery rośliny wchodzące w skład ESSIAC® zostały ujawnione, ale ich proporcje w Essiac® do dnia dzisiejszego nie są znane.
Powstało wiele publikacji w tym książkowych o Essiac®. W wielu krajach przeprowadzono szereg badań, które potwierdzają skuteczność herbaty Essiac® jako znakomitego uzupełnienia leczenia podstawowego przy chorobach nowotworowych jak i profilaktyki. Okazał się on bardzo pomocnym chorym między innymi na AIDS.

Oryginalny
z gwarancją pochodzenia

Essiac

Lecznicze oszustwo. Pod pręgierz z oszustami
Niestety wielu współczesnych cwaniaków "doradców" oświeconych internetowo jak i producentów wypuszcza na rynek herbaty pod nazwą essiac (o różnym zapisie literowym) lub herbaty indian Ojibwa i oszukuje ludzi. Zamieszczają oni informację dotyczące oryginalnego produktu w celu uwiarygodnienia swojej oferty.

Do mieszanki trafiają albo zioła z terenów skażonych, lub w niewłaściwych proporcjach, które nie będą skutecznie oddziaływać lecz mogą nawet szkodzić.

Wiele takich mieszanek zawiera niewłaściwe zioła jak i ich proporcje, Produkty te najczęściej nie mają oznaczeń informujących o pochodzeniu surowców. Często, a nawet bardzo często, pochodzą takie produkty z nielegalnego importu, tak zwanego "walizkowego". To wszystko razem wzięte NIE DAJE GWARANCJI
BEZPIECZEŃSTWA dla stosującego taki produkt.
Nie daj się nabrać na lewą herbatkę!

Plazmowana woda

A teraz wchodzimy w XXI wiek.
Na pierwszy rzut nic specjalnego, a działa.

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty oparty na bazie zdeklastrowanej plazmowanej wody. Polska super nowość. Polska produkcja. Więcej o tej wspaniałej Wodzie (przez duże W) opowiem za tydzień.

Napój z ekstraktem
z zielonej herbaty

Ja już od miesiąca codziennie na czczo
wypijam 200 ml. tej czarodziejskiej wody.
Pięknie działa.

Po tym najnowocześniejszy przerywniku z uporem wracam do indian, czarowników i szamanów, którzy wieki temu umieli z pomocą przyrody zadbać o ludzkie zdrowie.

Skarb inków w kosmosie

Bądź szamanem swojego zdrowia
Współczesność ma nam ułatwiać życie,ma poprawiać jego jakość. Czyżby? Jesteśmy dumni z osiągnięć naukowych. Mamy tyle urządzeń, sprzętu, mediów a w starożytności i tak byli mądrzejsi?
Może ludzkość urodziła się mądra, a potem stopniowo z lenistwa traciła rozum po to, żeby znowu do niej powrócić? Taka zależność w przyrodzie głupiejemy, żeby zmądrzeć, najpierw sobie szkodzimy, a potem szukamy ratunku tyle, że zawsze są jakieś konsekwencje?!

Zaklinam Cię
ZDRÓW się na zdrowie
Wypowiedzieć zaklęcie i jest.
Niestety, ze zdrowiem się tak nie da.
Choć w różnych kulturach sądzono i wierzono w czarodziejskie słowo. Wypowiedziana magiczna formułka zdrowia nam nie zapewni ale dbanie o siebie. Czyli rytuał zdrowia czas zacząć, można przy tym tańczyć, śpiewać przy ognisku, grać na bębnach, flecikach, tamburynie.

Złoto Inków ty też możesz mieć
Kto z nas nie oglądał filmów o indianach? Prawie każdy. Kultura indiańska jest niezwykle ciekawa i wielobarwna, ich zwyczaje i wierzenia są po prostu niezwykłe.
Kultura indiańska to przede wszystkim dbałość o zdrowie i naturalne sposoby leczenia chorób. Dla nich zioła i bogactwa naturalne były żywnością, lekiem, panaceum na choroby, rany odniesione podczas walk, ale stanowiły również broń. Wymagało to zdobywania wiedzy, i poszukiwań, w zakresie działania, stosowania i ilości jaką należy użyć. Swoją drogę zastanawiam się jak pozyskiwano grupę badawczą. Zgłaszali się na ochotnika, czy byli to wzięci do niewoli wrogowie?

Dobry zwyczaj zapożyczaj
Oby nie się. Całe szczęście, że kultura europejska zapożyczyła wiele z kultury indiańskiej i że współcześnie możemy z tego korzystać tak jak np. macy.

Miła zdrowa rodzinka
Maca (Lepidium meyenii) pochodzi z rodzin kapustowatych. Najbliżsi krewniacy to rzepak gorczyca i kapusta czyli znana ekipa ze swojego zdrowia. Maca występuje pod różnymi nazwami: peruwiański żeń-szeń, trawa pieprzowa, pieprzowe ziele.
Zawiera większość niezbędnych dla człowieka aminokwasów, kwasów tłuszczowych, witaminy w tym tiaminę, wit. B2, witaminę C, niacynę, minerały, sterole, glukozynolany.

Dodatkowo korzeń Maca, tak samo jak żeń-szeń, jest adaptogenem. Adaptogeny są to substancje, wspomagające odporność organizmu na stresy i przeżycia traumatyczne, stosowane w stanach wyczerpania, niepokoju i zmęczenia. Spożywanie macy prowadzi do zwiększenia energii, wytrzymałości, ale również do trzeźwej oceny sytuacji i odporności na stres.

Kolorowe hipoktyle. Trio Maca.
Bo we troje lepiej niż samemu.
Wiemy już, czym maca jest. Maca występuje w różnych odmianach i to właśnie kolor je wyróżnia.

Najlepsze kolory macy dla zdrowia:
czarny, fioletowy, żółty.

Ale najpierw zajmijmy się ogólnymi właściwościami wspólnymi dla wszystkich barw.

Na stresy i brak siły
Maca działa przede wszystkim wzmacniająco, czyli jak brakuje nam energii do walki z codziennością, zwiększa wytrzymałość fizyczną, wspomaga walkę z anemią, działa nas ożywczo i odżywczo, zmniejsza również ryzyko powstania raka, spowalnia procesy starzenia.

Maca nie zmienia poziomu hormonów we krwi, ale stanowi siłę napędową poprzez swoje odżywcze działanie dla systemu endokrynnego, umożliwiając produkcję hormonów w ilościach zaspokajających aktualne potrzeby organizmu. Maca polecana jest również osobom zmagającym się depresją.

Najlepsze kolory dla zdrowia: czarny, fioletowy i żółty.
A gdyby tak połączyć w jedność to dopiero siła.
Połączenie trzech rodzajów macy sproszkowane w kapsułkach to kompleksowa siła. Wszystkie zalety macy w jednym to dobre połączenie wszystkich jej rodzajów.

MacaPro®

Dobra strona alkoholu
Społecznie alkohol postrzegamy jako używkę, ale większość wie, że ma szczególnie w ziołolecznictwie właściwości zdrowotne bo pozwala na "wyciągnięcie" z roślin tego co w nich najlepsze i nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji.

Procentowe Trio to najlepsze połączenie
Maca w ekstrakcie alkoholowym lepiej się przyswaja i mocniej działa na cały organizm.

Maca Czarna
energetyzuje, ułatwia przyswajanie wiedzy, poprawia pamięć i jakość męskiego nasienia. Zawiera więcej jodu niż jej jaśniejsze odmiany, stąd poleca się ją bardziej mężczyznom w celu regulacji układu hormonalnego. Poprawia funkcje seksualne obu płci. Poprawia płodność, zmniejsza ryzyko poronień. Szczególnie dedykowana jest mężczyznom z przerostem gruczołu krokowego i osobom chorym na osteoporozę. Zawiera też więcej białek, sodu, witaminy B2 i żelaza.

Maca Fioletowa
u nas określana jako czerwona dla kobiet ponieważ korzystnie wpływa na układ hormonalny szczególnie w okresie menopauzy, zmniejszając jej nieprzyjemne dolegliwości, ale co ważne poprawia funkcje seksualne obu płci. Poprawia płodność, zmniejsza ryzyko poronień.

Maca żółta
działa najłagodniej ze wszystkich rodzajów macy. Pozytywnie wpływa na nastrój i łagodnie dodaje energii, pomaga wyregulować wydzielanie hormonów. Polecana osobą nie wymagającym silnego wspomagania jakie daje maca czarna i fioletowa.

Maca Żółta określana jest również jako Złota.
Stworzony świat tak funkcjonuje, że samemu wiele nie zdziałamy.
Kolor jak zwykle ma znaczenie.

A to ci niespodzianka.
Co tu robi ten przemiły pan? Kto to?

NASA wpisała Macę (Lepidium meyenii Walp.) na listę żywności dla kosmonautów. Amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) włączyła Macę w skład energizującej żywności przeznaczonej dla astronautów.

Właśnie ten pan - Carlos Noriega - astronauta, którego przodkowie pochodzą z Peru zaproponował Macę jako jeden z elementów super żywności dla astronautów. Noriega brał udział w kilku misjach kosmicznych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS.

Wiedział, że w czasie trwania misji niezbędna jest jasność umysłu i refleks. Dlatego postanowił zainteresować NASA wynikami badań nad Macą, którą sam zażywał regularnie od wielu lat. Naukowcy NASA nie kryli zaskoczenia, dowiadując się, że Maca ma tak wielki wpływ na utrzymanie świetnej kondycji fizycznej i umysłowej. Po dokładnym przebadaniu entuzjastycznie włączyli ją do diety astronautów.

Obecnie wszyscy astronauci na ISS regularnie zażywają Macę!

MacaPro®

Oszukać grawitację

Postanowienie na dziś - zostać oszustem
Nie zamierzam zostać kryminalistką, ale małe oszustwo bez szkody dla innych... czemu nie?

Choć oszustwo to oszustwo można zrobić to paradoksalnie uczciwie. Wiem, że czasu i praw fizyki oszukać się nie da, ale można w sposób naturalny te procesy spowolnić, albo je ukierunkować z korzyścią dla siebie.

Garb rośnie i opada
Kobiety lekko nie mają, dźwigać ciężar z przodu (taki garb), jedne kobiety większy, drugie mniejszy. Życie też ciężko doświadcza kobiece piersi, ciąża, nawał pokarmu, szybkie przybieranie na wadze, a potem szybkie chudnięcie, nieodpowiednio dobrana bielizna, nieodpowiednia dieta, starzenie się organizmu. No i jeszcze fizyka, niby z wiekiem wszystko słabnie, a tu masz przyciąganie ziemskie - grawitacja (w zakresie biustu) wręcz wzrasta. Jakby magnes był gdzieś przyczepiony, który ciągnie biust do ziemi.
Żeby tak pieniądze dały się przyciągać.

Golonka nie jest trendy
Współczesny trend jest raczej pro-wegetariański. Wiele osób robi to z osobistych przekonań, cierpienie zwierząt, współczucie. Inni bo moda, bo niby się chudnie, bo zdrowe żywienie. Rezygnują z mięsa, ryb i często również jajek. Rezygnujemy z kolagenu, ograniczamy znacznie w diecie tłuszcze, niezbędne kwasy tłuszczowe i białka.

Niegdyś popularna seta i galareta dzisiaj zupełnie nie w modzie. Zastanawialiście się dlaczego do galarety podaje się bogatą w witaminę C cytrynę? To nie chodzi tylko o smak, ale kiedy zjadamy taką galaretę z cytryną to łatwiej wytwarzamy kolagen w organizmie.

Zemsta sałaty. Każdy może schudnąć
Naprawdę każdy może schudnąć, a uściślając stracić na wadze.
Jeżeli radykalnie ograniczymy tłuszcze, mięso, ryby, masło, jajka to na pewno szybko schudniemy... z mięśni i kości.

Skóra jest mściwa
Wiele osób, które wykluczają z diety mięso, ryby, produkty pochodzenia zwierzęcego, a nie dostarczają odpowiednio składników odżywczych, może czują się lepiej, chudną, ale skóra wygląda zdecydowanie gorzej, poszarzała, sucha, szybciej się starzeje, wiotczeje, jest bardziej wrażliwa, cieńsza, skłonna do otarć, zasinień. Z czasem też skóra traci blask, taka matowa, przestaje być lśniąca.

W szczególności szybkie schudnięcie lub długotrwałe ograniczenie dobrych tłuszczy i kolagenu powoduje, że skóra traci jędrność robi się "workowata", zwiotczała.

U kobiet wyraźnie to widać na twarzy i... dla postronnych mniej wyraźnie na biuście. Po prostu leci w dół.

Bez skalpela też się da
Nie zaglądam w dekolty no.. ale chcąc nie chcąc widać czy kobieta ma "zrobione" piersi, czy nie. Albo nosi tzw. push-up, tylko po co? Pogarszają jeszcze dodatkowo sprawę. Raz kiedyś bo super kreacja tego wymaga, ale na co dzień po prostu szkodzi. Mało która kobieta ma również odpowiednio dobrany stanik.
I tak zduszone piersi i ich okolice trzymamy cały dzień.

Działajmy od wewnątrz
Wyjątkowa kompozycja naturalnych składników zastosowana w Elevation powoduje wzrost ilości komórek w gruczołach sutkowych. Preparat zawiera naturalne substancje czynne, które pobudzają syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Ten mechanizm wzmacnia strukturę skóry i zapobiega jej wiotczeniu. W efekcie piersi stają się bardziej kształtne i jędrne, a delikatna skóra biustu i dekoltu odzyskuje swój naturalny, zdrowy wygląd.

Być jak Cycolina
Gdy się pojawiasz na szklanym ekranie
Wizję zalewa czerwień twych ust
Jesteś najlepsza zdecydowanie
I z wszystkich dziewczyn największy masz biust
Wciąż po kanałach szukam twego ciała
Ty i ja, ty i ja, szabadabada...
/Cycolina, pomachaj do mnie/
Siabadabada, siabadabada,
Ty i ja, uu, mydełko Fa
Mydełko Fa (Cycolina) – album Marka Kondrata i Marleny Drozdowskiej z 1991 roku zawierający piosenki będące pastiszami polskiej muzyki chodnikowej.

Rozmiar nie zawsze ma znaczenie. Obiecanki nie cacanki
Być może po kuracji Elevation Plus nie usłyszymy za plecami piosenki, nie urosną że hoho, ale będą jędrniejsze. Choć producent Elevation Plus jak wielu innych obiecuje, to nie sugeruje się obiecankami i opinie sprawdzić trzeba.

Wiele kobiet potwierdza wzrost jędrności skóry nie tylko piersi. Jedna z dziennikarek popularnego magazynu dla kobiet jakim jest Elle, również po zastosowaniu kuracji postanowiła podzielić się opinią.
Kuracja Elevation stanowiła jeden z elementów. Polecam przeczytać artykuł. Poniżej link
www.ayurveda-line.pl/nagrody
Preparat Elevation Plus zdobył również nagrodę Najlepszego Nutrikosmetyku polskich specjalistów z zakresu farmakologii, kosmetologii oraz medycyny. Wyróżnienie zostało przyznane podczas konkursu Złota Pieczęć Natury organizowanego przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA oraz magazyn GABInet.

Szczęśliwszy dom - życie bez marudy
Elevation Plus wpływa korzystnie na nasze życie prywatne. Objawy napięcia przedmiesiączkowego dają się wielu we znaki a w szczególności najbliższemu otoczeniu i w domu i w pracy. Jedna kobieta z pms to huragan, a jak kilka naraz to dopiero kataklizm.

Składniki preparatu wpływają na złagodzenie zmian trądzikowych, wyprysków oraz zaczerwienienie skóry. Elevation Plus pobudza mikrocyrkulację w komórkach skóry, wspierając proces usuwania toksyn. Dostarcza organizmowi cennych składników odżywczych. Zmniejsza uczucie zmęczenia i wyczerpania. Pomaga utrzymać siły witalne organizmu. Korzystnie wpłynie na poziom Twojej energii i samopoczucie.

Pomoże chronić komórki Twojego organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników – głównego winowajcy przedwczesnego starzenia. Działa na skórę na całej powierzchni ciała, a nie tylko miejscowo. Rozświetla skórę. Intensyfikuje doznania seksualne.

Elevation Plus


UWAGA!


Osoby zainteresowane preparatami dr Podbielskiego
TP-1 i TP-2
prosimy o kontakt telefoniczny

Telefon: +48 68 453 48 88
Komórka: +48 603 137 893


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Karolina Kamińska
www.ksiezniczka-zdrowia.pl

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]