Twój ulubiony Biuletyn

Tego nie powie Ci lekarz.
Biuletyn nr 229!

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie!
To już dwieście dwudziesty dziewiąty numer biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.


Jeszcze w kalendarzu jesień, a redaktor Karolina Kamińska już gorąco zatęskniła za słońcem. Nawet czytając ten tekst Tylko Służbowo - trudno się jej dziwić. Ty przeczytaj zupełnie prywatnie i też się nie rozczarujesz.
Ja przeczytałem trzy razy. Podpisuję się w 100%.

Karolino! Masz rację!
Również tęsknię za pięknym, uśmiechniętym, roztańczonym w tropikalnych rytmach słonecznym szczęśliwym dniem, który kiedyś przyjdzie???
Przed nami sroga, zimna aura, więc Szanowny Czytelniku nie marudź, czytaj i tak jak ja, bierz przykład z Karoliny.
Włączam wyobraźnię. Uruchamiam marzenia. Uśmiecham się do Słoneczka, które mnie nie ogrzeje. Zima...


Egzotycznie, kokosowo i do tego zdrowo
Jest jesień. Jest zimno i szaro i w ogóle do…
Chcę ciepła, lata, tropików.
Jest mi źle.
Chcę karnawału z egzotyką w tle, chcę poczuć lato w środku zimy, bo czas świeżych warzyw i owoców z ogródka przeminął i podniebienie musi trochę poczekać.

Jak to dostać?
Na egzotyczną podróż mnie nie stać. To może jakiś substytut wersja dla bankrutów ekonomicznych, by nie stać się bankrutem zdrowotnym?

Upór hedonisty z korzyścią dla zdrowia

Mam kokosy!
Że co?
Że zbijam na czymś, czy mam kokosy z czegoś?
Nie.
Chcę poczuć ciepło, smak żaru tropików i otulać się cudownymi zapachami.
Idę w tłuszcz kokosowy.
Nie! Palma mi nie odbiła.
Wręcz przeciwnie. Zdrowy rozsądek góruje, a potrzeby mam sprecyzowane. Jestem hedonistą, bo życie mam jedno i chcę je przeżyć szczęśliwie, a przede wszystkim pożytecznie, smacznie i przyjemnie, bo więcej mogę zrobić dobrego będąc zdrową i uśmiechniętą.

Smaczna rekompensata
Na tyle ile mogę szanuje swoje ciało i otaczającą mnie przyrodę. Dlatego stanowczo mówię NIE, dla chemii i przetworzonej żywności. Nie jestem z plastiku, więc nie używam olejów, które są sztucznie zabielane, sztucznie i chemicznie odparowywane, przetwarzane, nawet te niby nierafinowane z informacją na etykiecie - zimne tłoczenie i to pierwsze.

Uważaj!
Takie oleje szkodzą, a nie pomagają. Boję się nawet wykorzystywać je w celach kosmetycznych. Trucizny mają to do siebie, że przez skórę doskonale przenikają w głąb człowieka. Po co mi to?

Znacząca różnica
Wszystko co świeże lepsze jest! Warzywa, zioła, owoce. Wszyscy wiemy, że zdrowsze są świeże niż suszone. Smak jest zupełnie inny. Zapach również. Suszenie, szczególnie w wysokich temperaturach, powoduje utratę ich właściwości zdrowotnych.

Nie inaczej jest z olejem kokosowym.
Istotne znaczenie na jakość i smak oleju ma to czy jest on z miąższu, czy z kopry.
Kopra to wysuszony miąższ.
W internecie trafiłam na informację, że miąższ kokosowy najpierw jest gotowany, a dopiero potem suszony, ale nigdzie w oficjalnych źródłach nie znalazłam potwierdzenia tej informacji. Szef dzownił do naszego kokosowego eksperta - nie odbiera. Gdzieś błąka się po indonezyjskich wysepkach w poszukiwaniu najlepszego oleju kokosowego dla nas. A tam często nie ma "zasięgu".
Jeżeli coś wiesz na ten temat - napisz proszę.

Większość olejów kokosowych dostępnych na rynku
tłoczona jest z kopry.

Dlaczego?
Tłoczenie oleju ze świeżego miąższu musi odbyć się do 72 godzin po zerwaniu kokosa. Dlatego większość producentów dla przedłużenia trwałości suszy miąższ uzyskując w ten sposób tzw. koprę. Kokos jednak traci część swoich właściwości i zdrowotnych i smakowych. Czyli olej kokosowy z miąższu jest dużo lepszy, niż z olej tłoczony z kopry.

Coco - Duch dla zdrowia, czy widmo szczupłej sylwetki?
Skąd ten tytuł? Coco po hiszpańsku znaczy duch, widmo, ale słowo kokos ma też inne znaczenia. Jedziemy po kolei:
Coco - kokos
Coco - palma kokosowa
Coco - głowa
Coco - mózg
Coco - widmo
Coco - straszydło
Comerse el Coco - zachodzić w głowę

Tropikalny talerz.
Na płaski brzuch i szczupłą sylwetkę.
Zima to trudny czas, dla nas i dla naszych kubków smakowych. Na świeże warzywa i owoce to nasze podniebienie musi trochę poczekać.
To jakaś rekompensata może?
No i pozwalamy sobie.
I zazwyczaj po świętach tworzy się koło ratunkowe tzw. oponka. Takie koło to uratuje nas z pewnością przed zdrowiem, bo tłuszczyk brzuszny jest niebezpieczny.

Olej kokosowy jest pogromcą takiego tłuszczu, a z odchudzającym, świeżym nie z puszki, ananasem to już petarda.

Przepis na słodką przyjemność na ciepło.
Ananas w cieście: jajko, kefir lub jogurt naturalny, mąka ryżowa, obtoczyć ananas, olej kokosowy na patelnię i jak się rozgrzeje, Hyc - owocowy krążek podsmażyć. Pyszota.

Na ratunek suchej skórze i opadniętej fryzurze
Niezależnie od pory roku nasza skóra potrzebuje nawilżenia i natłuszczania, zarówno, jak niejednokrotnie podkreślam, od wewnątrz i z zewnątrz.

Olej kokosowy stanowi dla mnie bazę do masek na włosy. Na skórę stosuje samodzielnie, lub z olejkiem eterycznym. Wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy chcę uzyskać. Szczególnie, kiedy mam wysuszone włosy bez połysku, a od czapek, przyklaśniętą fryzurę to olej kokosowy cudownie je nawilża, a skórę... sama przyjemność i w dodatku ten zapach!

Powiedzmy po hiszpańsku :)
Comerse el Coco - Zachodzisz w głowę Co proponuję?
Prawdziwy olej kokosowy, wytłoczony na kokosowej wyspie, ze świeżego bielma, mający 100% zdrowotnych wartości. Ekologiczny extra Virgin Organic.
Gdzie to znajdę?

Zdrowe
Oleje Kokosowe
Oleje kokosowe


Nowość!
Dwumiesięcznik "Żyj naturalnie"
zaprasza na swoją stronę

www.zyj-naturalnie.pl


"Żyj naturalnie" nr 3
możesz już kupić w naszych sklepach.

Zyj naturalnie
Kliknij
Zobacz okładkę
Zamów pojedyńcze egzemplarze,
lub prenumeratę na nowej stronie

www.zyj-naturalnie.pl
Na której znajdziesz również
wiele ciekawych artykułów
aktualności i ciekawostek.

Nawet nie myśl o Zdrowiu
zanim nie przeczytasz
nowego dwumiesięcznika "Żyj naturalnie"!


Zanim kupisz nowy egzemplarz
zabacz co redakcja dla Ciebie przygotowała.

Mały bezpłatny pdf
w prezencie

Każdy artykuł w dwumiesieczniku "Żyj naturalnie" wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania związane z naturalną medycyna, które możesz sobie zadać.

Gdzie tę skarbnicę Zdrowej Wiedzy można dostać?

Odpowiadam:
W naszym sklepie internetowym Sklep Naturalna Medycyna
We wszystkich naszych Sklepach Franczyzowych.
W sklepie na nowej stronie www.zyj-naturalnie.pl

Żyj naturalnie
"Żyj naturalnie" Nr 3

kupisz od 1 listopada w Twoim Urzędzie Pocztowym.
Dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" znajdziesz w Salonach EMPiK.
Pytaj o dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" w Salonach Prasowych Ruch.
Dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" kupisz w salonach Inmedio.

Prenumerata:
Jeżeli chcesz mieć gwarancję otrzymywania wszystkich numerów do domu zamów
prenumeratę roczną - 6 numerów w cenie - 53 PLN. z wysyłką.
lub półroczną - 3 numery za 29 PLN. z wysyłką.
Telefon: +48 603 137 893
Telefon: +48 68 453 48 88
E-mail: sklep@naturalna-medycyna.com.pl


Hemorend

Hemoroidy dopadają wszystkich. Starych, młodych i dzieci.
Oficjalne leczenie to walka ze skutkami.
Wypróbuj Hemorend!

Składnki Hemorendu likwidują hemoroidy aktywizując jednocześnie śledzionę, której osłabiona praca często jest główną przyczyną wystąpienia hemoroidów.

Zwykle nie używam argumentu - Pan A kupił i Zdrowy, ale tym razem pozwolisz, że zacytuję kilka opinii o tym rewelacyjnym preparacie.

Jedziemy?

* Mirosława S.
To znakomity preparat oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, który pomaga i nie powoduje skutków ubocznych. Zdrowie w czystej postaci. Gorąco polecam.

* Kazimierz R.
Pracuję jako operator koparki. Rok temu miałem operację na hemoroidy. W tym roku problem się powtórzył. Lekarz mówił mi, że choroba może wrócić, tyko nie wiedziałem, że tak szybko. Żona znalazła Hemorend. Brałem ten środek przez 5 tygodni i teraz wróciłem zdrowy do pracy. Uniknąłem operacji.

* Jarosław S.
Od wielu lat uprawiam kolarstwo. W ubiegłym roku zacząłem odczuwać uciążliwy ból, a to spowodowało, że przestałem trenować. Było mi wstyd, więc początkowo nie przyznałem się trenerowi. Kiedy już wyjawiłem mu problem, ten wskazał mi Hemorend. Zażywałem 4 tygodnie i pomogło, teraz wracam do formy. SUPER!

* Wiola A.
W szóstym miesiącu ciąży zaczęłam odczuwać pieczenie i ból, okazało się, że mam hemoroidy. Próbowałam różnych domowych sposobów, ale bezskutecznie. Wreszcie znajoma poleciła mi Hemorend. Już po 2 tygodniach przestałam odczuwać dolegliwości. Warto skorzystać z tego preparatu, polecam wszystkim.

* Grzegorz J.
Wykonuję zawód taksówkarza i dziennie pracuję 14 godzin. To moje jedyne źródło dochodu i okazało się, że mam hemoroidy. Ból nie pozwalał mi jeździć. Byłem załamany. Kolega z radia taxi, jak usłyszał, że mam taki problem, polecił mi Hemorend, który sam kiedyś stosował. Ból zaczął ustępować już po paru dniach, a za 3 tygodnie wróciłem za kółko.

* Roman K. Księgowy.
Hemoroidy stały się moją zmorą. Ból, który odczuwałem, nie pozwalał mi pracować, a ciężko stać przy komputerze. Miałem już dość maści, którą stosowałem, zresztą bez większego efektu. Trafiłem na Hemorend, który zażywałem przez trzy tygodnie i problem właściwie zniknął. Nareszcie mogę normalnie pracować, a na dodatek z czystymi rękami.

* Jarek P.
Po zażyciu 4 opakowań czuję jakby ktoś podarował mi nowy organizm. Nie tylko, że zniknął mój problem z hemoroidami, ale czuję taką energię jak 30 lat temu. Naprawdę szczerze polecam!

Mógłbym przytaczać jeszcze dużo więcej opinii, ale myślę, że 7 wystarczy.
To taka ładna cyfra.
Czy mówią prawdę. Sprawdź.


Żeby nie było tylko na różowo
Ostrzeżenie które opublikował
* Krystian M.
Jedno jest pewne, podczas kuracji nie można pić alkoholu. Kiedy już po trzecim opakowaniu hemoroidy rzeczywiście zaczęły znikać, to dwa dni po tym jak zdrowo popiłem pojawiły się na nowo. Ale dobre samopoczucie pozostało. Polecam!

Hemorend to zdrowy trend.
Hemorend
Hemorend


Wszyscy zainteresowani wiedzą że
CBD działa najskuteczniej w przypadku podawania do jamy ustnej, pod język, jednak większość olejów podanych w ten sposób zostaje połknięta, rozłożona w żołądku i nie wykorzystana w 100% przez nasz organizm.

Kapsułki CBD Gel-Tab umieszczane pod językiem dają to, że CBD jest z nich uwalniane powoli, powodując tym samym dużo wyższe wskaźniki wchłaniania CBD niż te, które można uzyskać stosując zwykłe oleje.

Kapsułki żelowe bez otoczek CBD Gel-Tabs firmy Canabidol™ to najbardziej skuteczna metoda dostarczania CBD do organizmu.

Nowe i ulepszone kapsułki żelowe smakują wyśmienicie i pozwalają na powolne uwalnianie się CBD z kapsułki i tym samym bezpośrednie wchłanianie do krwiobiegu dużej ilości tego składnika z pominięciem żołądka.

Olewaj olejek!
Sprawdź
Kapsułki żelowe bez otoczek

CBD Gel-Tabs
CBD Gel-Tabs


Karolina Kamińska

Kilka dni temu pani Danusia, od niedawna emerytka, która między innymi zajmowała się tłoczonymi na zimno olejami - zamawiała, czuwała itd. wpadła na chwilę pogaduchy do nas, zajrzała do olejowego magazynku i powiedziała mi
- Jesień. Za chwilę zacznie się olejowy bum.
Ja na to, że w sklepach pełno trującego przemysłowego oleju rafinowanego, który olejowy przemysł reklamuje wszędzie jak szalony. Ale pomyślę.
Tak więc w myśl starego hasła
Nie odkładaj do jutra - odłóż dzisiaj
odłożyłem temat na później, czyli w natłoku codziennych spraw - zapomniałem i nic nikomu nie mówiłem.

Wczoraj Karolina Kamińska z czarującym jak zwykle uśmiechem poprosiła
- Napisałam nowy artykuł. Sprawdź.
- Temat?
- Czytaj. Zobaczysz.


Olewaj przemysłowy
Olej rzepakowy!

Nie bądź głupi!
Nie daj się zabić!!
Nie kupuj trucizny, tylko dlatego, że tania!!!

Przeczytaj proszę
Zdrowy ☀️ Olej rzepakowy

Nie czekaj na prezent od losu!
Od dzisiaj bądź św. Mikołajem Zdrowia dla siebie i swoich bliskich

Ta to ma niesamowitą zdolność antycypacji - przewidywania - wyprzedzania tego, co może nastąpić. A to było tak.
Dwa, czy trzy tygodnie temu przygotowując artykuł Brud ☀️ jest Zdrowy
Karolina Kamińska natrafiła na nowe rewelacyjne środki czystości, których nie było w naszych propozycjach. Napisała artykuł i poszła do Szefa opowiedzieć o swoim odkryciu. A Szef na to - właśnie zamówiłem. Jutro bedą. Dopisz o nich. Dopisała i dzisiaj ze spokojnym sumieniem poleca trzy specyfiki bioExperta, znawcy biologii, który skomponował unikalną mieszankę biosurfaktantów z dodatkiem kwasku cytyrnowego do dbania o czystość w naszym otoczeniu.

Trudne słowo Biosurfaktanty to związki produkowane w naturze przez mikroorganizmy i rośliny, ułatwiające im pobieranie składników odżywczych z otoczenia. W połączeniu z kwaskiem cytrynowycm tworzą unikalną mieszankę utrzymującą sanitariaty i armaturę łazienkową w czystości.

Biosurfaktanty pochodzenia roślinnego i pozyskiwane biotechnologicznie plus anionowe środki powierzchniowo czynne tworzą doskonały zespół do walki z brudem.

Produkty bioExperta


Przeczytaj proszę artykuł

Tarczyca bajkalska
Bajkalina właściwości Zdrowotne
Legendy i naukowo potwierdzone fakty
.

Od dawna poszukiwaliśmy pewnego jakościowo ekstraktu z korzenia Tarczycy bajkalskiej i dopiero niedawno udało się znaleźć. Nawet lepszy niż się spodziewałem, ponieważ oprócz ekstraktu z korzenia Tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) ma w skladzie ekstrakt Traganka błoniastego (Astragalus membranaceus).

Tarczyca bajkalska zawiera flawonoidy i mnóstwo Zdrowia, a przeczytasz o tym w artykule, który Tobie zaproponowałem. Traganek – saponiny trójterpenowe i flawonoidy.

Traganek jest tradycyjnie znany ze wspomagania krążenia krwi i ciśnienia naczyniowego. Pomaga utrzymać zdrowy system mikronaczyniowy. Wspiera naturalny system obronny organizmu. Utrzymuje fizjologiczną odporność organizmu w przypadku dotkliwych warunków otoczenia. Wykazuje aktywność przeciwoksydacyjną i przeciwstarzeniową. Przyczynia się do zachowania zdolności adaptacyjnych. Tradycyjnie dobrze znany ze swoich właściwości wzmacniających i pobudzających. Przyczynia się do fizycznego i mentalnego dobrego samopoczucia.

Tarczycę bajkalską
Bajkalinę
Bajkalina


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Paweł Lisiecki

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]