Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 22
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w dwudziestym drugim numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie będę zajmować się tematem - Jak leczyć?
Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.

W ostatnim czasie temat pszczoły i miód powraca jak bumerang.

Po pierwsze nasz czytelnik zganił nas że zamiast propagować dietę niskowęglowodanową propagujemy drogi miód Manuka, który jak wszystkie miody ma dużą zawartość cukru, a cukier jak wiadomo nie jest najzdrowszy.

Odpowiadam:
Miodu Manuka nie polecamy na śniadanie do chleba w ilości 50 gramów na raz, ani nie propagujemy jego wartości energetyczno odżywczych. Miód Manuka jest jedynym produktem na świecie mającym nigdzie nie spotykane ilości aktywnego składnika jakim jest - methylglyoxal. Methylglyoxal jest we wszystkich miodach, jednak występuje na ogół w ilości 0-10 mg/kg. Methylglyoxal w miodach Manuka osiąga stężenie od 30 do ponad 800 mg/kg! I to właśnie Methylglyoxal spowodował, że miodem Manuka interesuje się i naturalna i klasyczna medycyna, kosmetyka i każdy komu przyda się zdrowe gardło, zdrowy przewód pokarmowy i wzmocniona odporność.

Miód Manuka MGO 400+
Inne Miody Manuka
i produkty z Miodem Manuka

Miody Manuka

Miód Manuka zaleca się spożywać w ilości 5 do 15 gramów dziennie - czyli jedną do trzech łyżeczek od herbaty.
Patrząc na skład widzimy, że w 5 gramach miodu Manuka 400+ mamy 4,2 grama węglowodanów. Nawet jeżeli pomnożymy to przez 3 otrzymamy 12,6 grama węglowodanów. Czyli najzagorzalszy Optymalny może sobie spokojnie pozwolić na taką rozpustę, nawet bez odejmowania tej wartości od dziennej normy węglowodanów, szczególnie jeżeli węglowodany spożywał będzie w postaci warzyw.

By nie wdawać się tutaj w dalszą szczegółową dyskusję zainteresowanym Żywieniem Optymalnym, czyli dietą dr Kwaśniewskiego, proponujemy zapoznanie się z naszą stroną www.dieta-dla-zuchwalych.pl

Wczoraj w aktualnościach na stronie www.naturalna-medycyna.com.pl dodaliśmy skany z Claudia, Gala i Wróżka które piszą o miodach Manuka i ich kosmetycznych zastosowaniach Tutaj >>>

W serwisie www.Hipokratesa.pl dla osób posiadajacych kwalifikacje z zakresu medycyny, farmacji lub żywienia, znajdziesz kilka artykułów o zdrowotnych właściwościach miodów. Warto poczytać Tutaj >>>
Oczywiście te cztery artykuły to nie wszystko o miodach ponieważ chcąc wyczerpać temat Miód i Zdrowie, trzeba by zbudować ogromny miodowy portal.

Aby w pełni wykorzystać właściwości Miodu Manuka przeczytaj koniecznie - Jak Stosować Miód Manuka Tutaj >>>

Tych którzy powiadają "Miód jest do jedzenia, a do leczenia tabletki" zapraszam na stronę SwiatManuka.pl Naprawdę o Miodach Manuka wiedzą wszystko. Po prawej stronie jest niebieskie menu i tam znajdziesz opinie ludzi, którzy zastosowali Miód Manuka w przypadkch wielu dolegliwości. Poczytaj i sprawdź na sobie. Warto!

Nie należy podawać miodu:
Dzieciom przed ukończeniem pierwszego roku życia.
Osobom mającym uczulenie na produkty pszczele.


Miód Manuka MGO 400+
Inne Miody Manuka
i produkty z Miodem Manuka

Miody Manuka


Aby zakończyć temat MIÓD jeszcze dwie informacje.

Miód, propolis i inne pszczele produkty są bogato reprezentowane w doskonałych kosmetykach opartych na starych recepturach syberyjskiej zielarki Babci Agafii.

Kosmetyki te kupisz tutaj


Nawiazaliśmy współpracę z firmą Bartpol.
Na początek oferujemy tylko 3 produkty, ale jak mówią:
Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Pyłki kwiatowe kupisz tutajJeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>