Szanowni Państwo!

Premiera!
Debiut!!
Nr 1!!!

Nowe czasopismo poświęcone
Naturalnej Medycynie

Żyj naturalnie


Nawet nie myśl o Zdrowiu
zanim nie przeczytasz
nowego dwumiesięcznika "Żyj naturalnie"!


Pierwsze egzemplarze schodzą z maszyny drukarskiej
abyś już dzisiaj mógł zamówić całą masę zdrowia.
Żuj naturalnie

Zanim kupisz pierwszy egzemplarz
zabacz co redakcja dla Ciebie przygotowała.

Mały bezpłatny pdf
w prezencie


W pierwszym numerze dwumiesięcznika
"Żyj naturalnie"
są reprezentowane następujace działy
Żyj naturalnie

Każdy artykuł w dwumiesieczniku "Żyj naturalnie" wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania związane z naturalną medycyna, które możesz sobie zadać.

Żyj naturalnie

Ryszard Grzebyk to dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych.

Po latach nauki i praktyki opracował łańcuch przyczynowo-skutkowy powstawania chorób i na jego podstawie sposób leczenia przyczynowego.

Autor artykułów w prasie i seminariów, na których jako pierwszy na świecie uczy praktycznie nieznanej powszechnie logiki leczenia przyczynowego.


Ryszard Grzebyk
i jego kompendium medycyny naturalnej
"Rak to nie wyrok"

Autor serii książek "Rak to nie wyrok", 4-tomowego kompendium medycyny naturalnej, w którym podaje podstawy leczenia przyczynowego, dzieli się odkryciami, w tym dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii.

Śmiało można powiedzieć, że wszyscy autorzy publikujacy w "Żyj naturalnie" mają Obsesję Zdrowia.

Żyj naturalnie

ELŻBIETA LANGE – psychodietetyk, diet coach Autorka książek „Gdybym tylko schudła… Przestań się zadręczać. Zacznij żyć i... chudnąć” i „Nie t(ł)ucz się dietami”.

Częsty gość programów telewizyjnych i radiowych, m.in. Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie. W swojej działalności zajmuje się Psychologią Odchudzania i Jedzenia. Uważa, że większość diet odchudzających nie działa, jeśli nie uporamy się z emocjami i złymi nawykami, które są przyczyną problemów z odżywianiem.

Dorota Ciźla – diet coach, entuzjastka zdrowego stylu życia i ajurwedy. Stale poszerza swoją wiedzę, śledząc najnowsze trendy żywieniowe i wyniki badań nad wpływem żywienia na organizm człowieka. W Koszalinie prowadzi Yoga Life Club, a także na terenie całego kraju warsztaty zdrowego odżywiania. Jest ponadto współorganizatorem weekendów zdrowotnych.

Dorota Ciźla w pierwszym numerze "Żyj naturalnie" opublikowała duży artykuł "Doskonała wiedza o zdrowiu" cz. 1, zapowiadając tym smym kontynuację w następnych numerach nowego czasopisma.

Żyj naturalnie

A to mój artykuł opracowany na podstawie całej masy dokumentacji znalezionej w artykułach rozrzuconych po całym internecie. Jednak najlepszym źródłem wiedzy o Witaminie E jest szwedzki specjalista Leif Östberg, (link do jego Instytutu) który stale współpracuje z firmą Holistic. A jak wiesz Holistic E-witamin jest prawdopodobnie najlepszą witaminą E na świecie.

Kilka słów o mnie.
Paweł Lisiecki – specjalista do spraw jakości produktów w sieci sklepów Naturalna Medycyna. Autor biuletynu „Tego nie powie Ci lekarz” i artykułów o tematyce zdrowotnej między innymi na stronach:
www.medycynanaturalna.com.pl
www.naturalna-medycyna.com.pl

Uspokaja nas artykuł na str. 40-41.
Autor artykułu Ewa Bednarczyk-Witoszek – lekarz medycyny. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Diety w różnych dziedzinach zgłębia od 25 lat. Uzyskała certyfikat uprawniający ją do udzielania porad w zakresie diety optymalnej. Poprzez swoją wieloletnią pracę pomogła wielu ludziom borykającymi się ze schorzeniami. Jest autorką książek "Dieta Optymalna" (za 2 miesiące wyjdzie wydanie drugie poprawione i uzupełnione) i "Dieta Dobrych Produktów", które prezentują nowatorskie podejście do procesu leczenia. Udowadnia, że to co jemy ma istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu i nasze zachowanie.


Doskonały artykuł Prof. Jana Lubińskiego
"Selen oraz metale ciężkie a ryzyko
i leczenie nowotworów"
na stronie 6 dwumiesiecznika "Żyj naturalnie".

Prof. Jan Lubiński – kierownik Katedry Onkologii i Zakładu Genetyki i Patomorfologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, prezes założyciel firmy Read-Gene SA, koordynator Polskiej Platformy Technologicznej Medycyny Innowacyjnej. Jest praktykującym lekarzem, nauczycielem akademickim, specjalistą w dziedzinie genetyki klinicznej nowotworów i patomorfologii.

Prof. Jan Lubiński w obszarze działalności naukowej wraz z zespołem genetyków zajmuje się dziedziczną predyspozycją do nowotworów i patologią molekularną nowotworów oraz chemoprewencją i leczeniem. Zespół obecnie zajmuje się prowadzeniem badań nad zespołami nosicielstwa zmutowanych genów w szczególności: BRCA-1, PALB2, CHEK2, RECQL. Prowadzi od wielu lat badania nad rolą biopierwiastków w profilaktyce i leczeniu nowotworów w szczególności nad rolą selenu pod kątem działania przeciwnowotworowego. Jest autorem i współautorem ponad 600 publikacji w prestiżowych światowych czasopismach naukowych. Od wielu lat zespół pod kierownictwem profesora Lubińskiego współpracuje z wieloma znaczącymi ośrodkami zagranicznymi, prowadząc wspólne projekty. Założyciel i jeden z editors-in-chief czasopisma „Hereditary Cancer in Clinical Practice” – od 2008 r. na liście filadelfijskiej.

Na to pytanie odpowiada

Karolina Kamińska
zaprasza również na swój kanał na You Tube
www.youtube.com/c/KarolinaKaminskaKsiezniczkaZdrowia


Oprócz powyżej wymienionych redakcja zaprosiła do współpracy innych kilkunastu autorów.

Osoby, które podjęły współpracę z pismem w zakresie dostarczania materiałów, posiadają nie tylko wiedzę ale i doświadczenie poparte aktywną działalnością w danym zakresie. Są to zarówno lekarze medycyny jak również specjaliści, którzy stale publikują swoje materiały i biorą czynny udział w świecie mediów. Co istotne współpracujące z nami osoby to autorzy popularnych książek. które posiadają ogromną wiedzę na temat zdrowego żywienia i jego wpływu na nasz organizm.

A gdzie tę skarbnicę Zdrowej Wiedzy można dostać?

Odpowiadam:
W naszym sklepie internetowym Sklep Naturalna Medycyna
We wszystkich naszych Sklepach Franczyzowych.

Żyj naturalnie
Pytaj o dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" w Twoim Urzędzie Pocztowym.

Prenumerata:
Jeżeli chcesz mieć gwarancję otrzymywania wszystkich numerów do domu zamów
prenumeratę roczną - 6 numerów w cenie - 53 PLN. z wysyłką.
lub półroczną - 3 numery za 29 PLN. z wysyłką.
Telefon: +48 603 137 893
Telefon: +48 68 453 48 88
E-mail: sklep@naturalna-medycyna.com.pl


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Paweł Lisiecki

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]