Twój ulubiony Biuletyn

Tego nie powie Ci lekarz.
Biuletyn nr 197!

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie
w sto dziwiędziesiątym szóstym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.


Przypominam!
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
automatycznie nalicza rabaty w zależności od dotychczas Zapłaconej kwoty.
Szczegółowy wykaz na samym dole tego maila.

Uwaga!
Nowość!
Darmowa dostawa już za zakup powyżej 220 zł.


W poprzednich Biuletynach przypominałem Ci:
Zmieniaj stare Złe nawyki na Nowe Dobre.

Pamiętaj!
Czystą głupotą jest robić ciągle to samo
i oczekiwać innych rezultatów.

Albert Einstein


No i znów zmieniło się.
Od pewnego czasu w środowisku żużlowym mówiło się o reaktywacji poznańskiej drużyny żużlowej. No i stało się. Od miesiąca Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe wróciło do czynnego bytu w Polskiej lidze żużlowej.

A kto jako sponsor tytularny?
Oczywiście Naturalna Medycyna Sp. z o.o.

Więcej na temat naszej żużlowej tradycji przeczytasz w artykule, na naszej stronie www.milion-team.pl, która już ponad 10 lat temu związana była poznańskim z żużlem. Artykuł znajdziesz klikając tutaj Nowe żużlowe koło historii.

Jeżeli czytałeś tam artykuł Prehistoria Milion Team to wiesz, że ileś tam lat temu, pan Tadeusz Wiencek i jego mała firma była przez kilka sezonów sponsorem tytularnym poznańskiej drużyny żużlowej, która przyjęła nazwę PSŻ Milion Team.

Ale historia lubi się powtarzać, czyli pognało wilka do lasu. Nasz Prezes pan Tadeusz Wiencek wynegocjował doskonałe warunki, korzystne dla wszystkich, i Naturalna Medycyna sp. z o.o. stała się sponsorem tytularnym odnowionej poznańskiej drużyny żużlowej. Teraz żużlowi poznaniacy nazywają się
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań.

Nazwa drużyny to jeszcze nie czynne sportowe życie. Było już kilka ładnie nazywających się drużyn, które nie odjechały żadnego meczu.

By przypadkiem nie zapeszyć - milczałem.
Czekałem do pierwszego meczu.
I stało się.

W niedzielę nasza reaktywowana drużyna Naturalna Medycyna PSŻ Poznań odjechała właśnie pierwszy historyczny mecz wygrywając zdecydowanie z RKS Kolejarz Rawicz - 52-38.

Nie będę Cię męczyć żużlowymi sprawozdaniami, ale o tym fakcie z kronikarskiego obowiązku musiałem Cię powiadomić.
Jeżeli interesujesz się żużlem zawsze znajdziesz aktualne informacje na stronie
PSŻ Poznań
lub na Sportowych Faktach


Nasza drużyna w czasie prezentacji.
Foto Wojciech Klepka
www.wojciechklepka.com


Oczywiście jeżeli wytężysz wzrok to dostrzeżesz między innymi Karolinę Kamińską. Nie startowała:). Co nowego u Księżniczki Zdrowia?

Chcesz być Zdrowy?
Proszę Cię - Przeczytaj!

Jestem młodą struszką, ale za to wege

I nowy bardzo mocny artykuł
Kochasz dziecko? Wywal je z domu.Nowości nowościami, ale czy pamiętasz, że w naszym sklepie ciągle możesz znaleźć pełnowartościowe ciekawe produkty po potężnej przecenie Tutaj >>>

Nie będę tu dawać opisów i linków do wszystkich interesujących pozycji, bo antyspamowe roboty, jak zobaczą dużo linków, wrzucą Biuletyn do spamu, więc chcąc kupić duuuużo taniej - chwile popracuj sam i wybierz coś dla siebie.

Zwracam uwagę na ciekawe
Cytryniec chiński - było 34 jest 13 zł.
Ekstrakt Yerba Mate - 35 na 14 zł.
I wiele innych.
Warto kliknąć Tutaj >>> ???
Sprawdź!


Miód Manuka to niesamowity produkt i nie sposób, tak na krótko, opisać jego cudownych właściwości. Leczy, odkaża, wpływa na produkcję kolagenu, niszczy bakterie, czy grzyby odporne na antybiotyki, oraz wirusy. Stosowany jest do leczenia od 5000 lat.

Ale jest jedno przedziwne - Ale.

Oficjalnie Nowa Zelandja produkuje 1700 ton prawdziwego miodu Manuka rocznie, czyli około 3 mln małych słoików.

Na całym świecie sprzedaje się rocznie 10 000 ton "miodu Manuka".

Wniosek jest prosty - Ponad 80% wszystkich sprzedanych "miodów Manuka" jest fałszywa.

Jeżeli myślisz, że Polski to nie dotyczy to jesteś w słodkim błędzie.

Jest to ogromna ilość kasy pieniędzy, które ludzie wydają na bardzo drogi bezwartosciowy produkt, który nigdy nie widział nawet pyłków z krzewu Manuka.


Ładne kwiatki?

Autoryzowanemu importerowi, u którego zaopatrujemy się w prawdziwe miody Manuka z Nowej Zelandii, prawdopodobnie szczęka opadła, gdy napotkał w internecie na ofertę Australijskiego Miodu Manuka MGO 400 i MGO 900.

Nasz importer to solidna firma więc kupił "rewelacyjne" australijskie miody "manuka" i oddał do analizy.

I co?
Oszustwo!!!

Importer zawiadomił nas o wynikach badań.
Ja przekazuje to wszystkim naszym klientom.

Cytuję:
"Wykonane badania w niezależnej jednostce badawczej Quality Services International GmbH w Niemczech potwierdziły, że: nowozelandzkie Miody Manuka MGO dystrybuowane przez firmę Propharma sp. z o.o. spełniają jakość handlową dotyczącą miodów – w tym współczynnik HMF (norma < 40mg/kg) oraz liczbę diastazową (odpowiedzialne za przegrzanie miodu) i poziom proliny (aminokwas).

Miody o oznaczeniach:

MGO® 550+ posiadają faktycznie 750 mg/kg methylogloxalu, HMF 32,4 mg/kg

MGO® 400+ posiadają faktycznie 620 mg/kg methylogloxalu, HMF 23,0 mg/kg

MGO® 250+ posiadają faktycznie 480 mg/kg methylogloxalu, HMF 16,7 mg/kg

Według norm dotyczących miodów nowozelandzkie miody manuka MGO spełniają warunki jakości handlowej miodów oraz posiadają deklarowaną ilość methylogloxalu a nawet istotnie ją przewyższają.

Jednocześnie dokonaliśmy badań produktu oznaczonego jako australijski miód manuka MGO 400 i 900, które wskazują na to, że jest to miód wielokwiatowy (!) oraz miód istotnie przegrzany (HMF na poziomie 221).

Badania zostały przeprowadzone w Polsce w Instytucie w Puławach oraz potwierdzone w jednostce badawczej Quality Services International GmbH w Niemczech (HMF 300).

Według literatury naukowej istnieje ryzyko, że miody z wysokim wskaźnikiem HMF nie posiadają aktywności biologicznej miodu. Ponadto według J. White jr. (Bee Word 61,1, 1980) miody o wartości HMF większej niż 200 mg/kg mogą być miodami zafałszowanymi z dodatkiem cukru inwertowanego.

Jednocześnie uzyskana analiza systematyki naukowej (Dr hab. Jarosław Proćków, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, 2014) wskazuje, że rośliny o nazwach Leptospermum scoparium i Leptospermum polygalifolium to dwa odrębne gatunki, a nazwa Manuka (z języka maoryskiego) dotyczy tylko rośliny Leptospermum scoparium.

Łączenie nazwy Manuka z nazwą Leptospermum polygalifolium, która występuje na produkcje australijskiego miodu nie ma podstaw naukowych."

Wniosek.
Nie kupuj australijskiego oszukańczego miodu.

Jeżeli nie wierzysz skany analiz w pdf Tutaj >>>

Najchętniej kupowany.
Gwarantowana jakość.
Miód Manuka MGO +400
Produkcja Nowa Zalandia
Manuka

Miód Manuka zaleca się spożywać w ilości 5 do 15 gramów dziennie - czyli jedną do trzech łyżeczek od herbaty.

W serwisie www.Hipokratesa.pl dla osób posiadajacych kwalifikacje z zakresu medycyny, farmacji lub żywienia, znajdziesz kilka artykułów o zdrowotnych właściwościach miodów. Warto poczytać Tutaj >>>
Oczywiście te cztery artykuły to nie wszystko o miodach ponieważ chcąc wyczerpać temat Miód i Zdrowie, trzeba by zbudować ogromny miodowy portal.

Aby w pełni wykorzystać właściwości Miodu Manuka przeczytaj koniecznie -
Jak Stosować Miód Manuka

Tych którzy powiadają "Miód jest do jedzenia, a do leczenia tabletki" zapraszam na stronę SwiatManuka.pl. Naprawdę o Miodach Manuka wiedzą wszystko.

Nie należy podawać miodu:
Dzieciom przed ukończeniem pierwszego roku życia.
Osobom mającym uczulenie na produkty pszczele.


Nasza klientka po przeczytaniu artykułu
10 Sprawdzonych Zdrowotnych Właściwości Oleju Kokosowego
zainteresowała się fragmentem - "olej kokosowy pomaga spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej" i zapytała "Czy rzeczywiście Tłuszcz Brzuszny jest niebezpieczny?"

To właśnie ten fragment:
10. Olej kokosowy może pomóc spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej.

Olej kokosowy może zmniejszyć apetyt i zwiększyć spalanie tłuszczu w rezultacie powodując utratę wagi.

Olej kokosowy wydaje się być szczególnie skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej, która odkłada się w jamie brzusznej oraz wokół narządów wewnętrznych.

Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych tłuszczy i jest związany z wieloma chorobami cywilizacyjnymi.
????? (czy rzeczywiście jest niebezpieczny?)

Obwód talii łatwo zmierzyć i jest doskonałym oznaczeniem ilości tłuszczu w jamie brzusznej.

Badanie przeprowadzone u 40 kobiet z otyłością brzuszną, dodanie do diety 30 ml oleju kokosowego co dzień prowadzi do znacznego zmniejszenia zarówno BMI jak i obwodu talii w okresie 12 tygodni.

Kolejne badanie przeprowadzono na 20 otyłych mężczyznach, przy spożywaniu 30 ml oleju kokosowego dziennie można było zauważyć zmniejszenie obwodu w pasie do 2,86 cm po 4 tygodniach.

Liczby te mogą nie wydawać się zbyt imponujące, ale należy pamiętać, że ci ludzie nie ćwiczyli i nie byli na diecie odchudzającej. Oni tracą znaczne ilości tłuszczu w jamie brzusznej dodając olej kokosowy do ich codziennej diety. Olej kokosowy może pomóc spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej.

Nierafinowany Olej Kokosowy,
czyli taki który działa najlepiej
Olej kokosowy

Na temat Niebezpieczny Tłuszcz Brzuszny, lub Otyłość brzuszna znajdziesz w internecie dziesiątki opracowań.

Na przykład fragment artykułu
" Wszystko co musisz wiedziec o tluszczu na brzuchu"
ze strony
www.lionfitness.pl

Nadmiar tłuszczu z gromadzony w okolicy brzucha jest o wiele bardziej szkodliwy dla zdrowia niż tłuszcz zakumulowany w jakiejkolwiek innej części ciała. Zwiększa on ryzyko zapadnięcia na choroby serca, udary, cukrzycę typu II, demencję, Alzheimera, raka jelita grubego, syndrom metaboliczny, nadciśnienie. Można mieć genetycznie uwarunkowaną tendencję do gromadzenia się tłuszczu wokół brzucha, ale to w głównej mierze fatalny tryb życia sprzyja zwiększaniu się obwodu talii.

Jednym słowem nie pozostaje Ci nic innego jak powalczyć z "Oponką", a jedną z najprostrzych i skutecznych broni która pomoże Ci w tej walce jest Olej Kokosowy - Nierafinowany! Wystarczy 30 ml dziennie!
Spróbuj!
Walcz i wygrywaj!Słyszałeś o owocu życia?
To owoc granatu, istna bomba witaminowa! Znany był on już w starożytności jako cudowny środek odmładzający i witalizujący. Mało kto wie, że stosowała go nawet Kleopatra, która uważała, że to właśnie jemu zawdzięcza swoją urodę.

Przekonaj się jak działa ekstrakt soku z granatów. Nie dość ze Zdrowy, to naprawdę bardzo, ale to bardzo smaczny.

Ekstrakt soku z granatu

To ekstrakt soku z granatów pochodzących z plantacji bez sztucznych nawozów i pestycydów.

Jeszcze o granatach, bo o nich nigdy nie za wiele.

GranatOwoc granatu Granatowiec właściwy (Punica granatum L.) – gatunek drzewa lub ciernistego krzewu należący do rodziny krwawnicowatych (Lythraceae). Występuje na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na wybrzeżu Morza Śródziemnego i w krajach Kaukazu. Jedna z najstarszych roślin hodowlanych Bliskiego Wschodu.

Najstarsze wzmianki o uprawie pochodzą z Sumeru sprzed ponad 3000 lat p.n.e.


By otrzymać 1 litr prawdziwego ekstraktu z granatu potrzeba wielu kilogramów owoców!

Sposób użycia: 1-2 łyżki stołowe (około 20g), najlepiej na początek dnia. Można rozcieńczyć w wodzie lub w innym soku. Nie zalewać wrzątkiem.

Zawartość polifenoli: od 784mg do 3547mg na 100g produktu.

Skład: Około 4 litry soku z owoców granatu na butelkę ekstraktu.

Owoc miłości.
Wspaniałe działanie owoców granatu dla mężczyzn (przeciwdziałanie zaburzeń erekcji), znane jest od tysięcy lat. Ale nie tylko dla mężczyzn. Granat podnosi doznania erotyczne u obu płci.

Oprócz ochrony męskich przypadłości - prostaty, granat przeciwdziała chorobom serca, chroni naczynia krwionośne, redukuje cholesterol, obniża i reguluje ciśnienie krwi, poprawia samopoczucie, a także ogranicza procesy starzenia się.

To wszystko zadecydowało, do podniesienia wysoko rangi królewskiego owocu i nadania mu nazwy "skoncentrowanego życia" lub "królewskiego owocu miłości".

Ten symbol płodności, uwieńczony koroną, od wieków służy jako afrodyzjak wielu kultur.

GranatPodsumujmy właściwości ekstraktu z Granatu:
- silny antyoksydant zwłaszcza dla układu sercowo-naczyniowego
- zapobiega rozwijaniu się choroby prostaty u mężczyzn
- likwiduje zaburzenia erekcji
- obniża cholesterol
- normalizuje ciśnienie tętnicze
- dezynfekuje żołądek i jelita, niszcząc grzyby, bakterie, wirusy
- zapobiega zakażeniom infekcyjnym i grzybiczym
- zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych

Czy wiesz
że co drugi mężczyzna po pięćdziesiątce cierpi z powodu prostaty?

Czy wiesz że sok z owoców granatu to doskonała profilaktyka?

Ekstrakt soku z granatówCieszę się, że dotarłeś do tego miejsca.
Znaczy to, że jesteś osobą, która naprawdę chce Zuchwale zawalczyć o swoje Zdrowie. Fajnie!

Holizm
1. teoria zakładająca, że świat stanowi całość, niedającą się sprowadzić do sumy części
2. pogląd głoszący, że zjawiska tworzą układy całościowe.

Holistyczny
medycyna holistyczna - medycyna opierająca się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie i że należy leczyć cały organizm, a nie tylko jego chorą część.
(Słownik Języka Polskiego)

Dam Ci prosty przykład.

Jeżeli masz pasożyty, to co z tego że weźmiesz jakieś witaminki, czy minerały, i nakarmisz nimi robale?
Czyli punkt pierwszy - poskromić nieproszonych gości.
Potem punkt drugi - co i jak jeść, i trzeci itd. itd. itd.
Zajmij się całym Człowiekiem!

Szwedzka firma Holistic ma nie tylko w nazwie, ale to również filozofia misji i całej produkcji.

My, czyli Holistic-Polska jako dystrybutor oczywiście podpisujemy się pod tymi zasadami i będziemy promować najciekawsze produkty.

Produkty Holistic'a
Holositc


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Paweł Lisiecki

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]


Uwaga! Uwaga!
Zmieniliśmy program do naliczania rabatów.
W tej chwili klient któremu przysługuje rabat w naszym sklepie po zalogowaniu, widzi obniżone ceny produktów.
Cena normalna minus przysługująca mu zniżka.

W koszyku też od razu widzisz sumę do zapłacenia.

Mam nadzieję, że ten system uprości Ci kalkulacje w czasie zakupów w naszym sklepie.

Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 220 zł.


Czasmi dostajemy sygnały od naszych klientów, że system nie akceptuje płatności pomimo posiadania środków na koncie.

To nie wina naszego sklepu, czy systemu płatności, tylko wiele banków w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów nie pozwala na transakcje internetowe bez specjalnego zezwolenia właściciela konta.

Aby uzyskać pewność, że Twoja karta jest akceptowana w transakcjach internetowych skontaktuj się ze swoim bankiem, który "zezwoli" Twojej karcie na operacje online.