Twój ulubiony Biuletyn

Tego nie powie Ci lekarz.
Biuletyn nr 194!

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie
w sto dziwiędziesiątym czwartym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.


Przypominam!
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
automatycznie nalicza rabaty w zależności od dotychczas Zapłaconej kwoty.
Szczegółowy wykaz na samym dole tego maila.

Uwaga!
Nowość!
Darmowa dostawa już za zakup powyżej 220 zł.


W poprzednich Biuletynach przypominałem Ci:
Zmieniaj stare Złe nawyki na Nowe Dobre.

Pamiętaj!
Czystą głupotą jest robić ciągle to samo
i oczekiwać innych rezultatów.

Albert Einstein


Nasza klientka po przeczytaniu artykułu
10 Sprawdzonych Zdrowotnych Właściwości Oleju Kokosowego
zainteresowała się fragmentem - "olej kokosowy pomaga spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej" i zapytała "Czy rzeczywiście Tłuszcz Brzuszny jest niebezpieczny?"

To właśnie ten fragment:
10. Olej kokosowy może pomóc spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej.

Olej kokosowy może zmniejszyć apetyt i zwiększyć spalanie tłuszczu w rezultacie powodując utratę wagi.

Olej kokosowy wydaje się być szczególnie skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej, która odkłada się w jamie brzusznej oraz wokół narządów wewnętrznych.

Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych tłuszczy i jest związany z wieloma chorobami cywilizacyjnymi.
????? (czy rzeczywiście jest niebezpieczny?)

Obwód talii łatwo zmierzyć i jest doskonałym oznaczeniem ilości tłuszczu w jamie brzusznej.

Badanie przeprowadzone u 40 kobiet z otyłością brzuszną, dodanie do diety 30 ml oleju kokosowego co dzień prowadzi do znacznego zmniejszenia zarówno BMI jak i obwodu talii w okresie 12 tygodni.

Kolejne badanie przeprowadzono na 20 otyłych mężczyznach, przy spożywaniu 30 ml oleju kokosowego dziennie można było zauważyć zmniejszenie obwodu w pasie do 2,86 cm po 4 tygodniach.

Liczby te mogą nie wydawać się zbyt imponujące, ale należy pamiętać, że ci ludzie nie ćwiczyli i nie byli na diecie odchudzającej. Oni tracą znaczne ilości tłuszczu w jamie brzusznej dodając olej kokosowy do ich codziennej diety. Olej kokosowy może pomóc spalić tłuszcz, szczególnie ten w jamie brzusznej.

Nierafinowany Olej Kokosowy,
czyli taki który działa najlepiej
Olej kokosowy

Na temat Niebezpieczny Tłuszcz Brzuszny, lub Otyłość brzuszna znajdziesz w internecie dziesiątki opracowań.

Na przykład fragment artykułu
" Wszystko co musisz wiedziec o tluszczu na brzuchu"
ze strony
www.lionfitness.pl

Nadmiar tłuszczu z gromadzony w okolicy brzucha jest o wiele bardziej szkodliwy dla zdrowia niż tłuszcz zakumulowany w jakiejkolwiek innej części ciała. Zwiększa on ryzyko zapadnięcia na choroby serca, udary, cukrzycę typu II, demencję, Alzheimera, raka jelita grubego, syndrom metaboliczny, nadciśnienie. Można mieć genetycznie uwarunkowaną tendencję do gromadzenia się tłuszczu wokół brzucha, ale to w głównej mierze fatalny tryb życia sprzyja zwiększaniu się obwodu talii.

Jednym słowem nie pozostaje Ci nic innego jak powalczyć z "Oponką", a jedną z najprostrzych i skutecznych broni która pomoże Ci w tej walce jest Olej Kokosowy - Nierafinowany! Wystarczy 30 ml dziennie!
Spróbuj!
Walcz i wygrywaj!Słyszałeś o owocu życia?
To owoc granatu, istna bomba witaminowa! Znany był on już w starożytności jako cudowny środek odmładzający i witalizujący. Mało kto wie, że stosowała go nawet Kleopatra, która uważała, że to właśnie jemu zawdzięcza swoją urodę.

Przekonaj jak działa ekstrakt soku z granatów.

Ekstrakt soku z granatu

To ekstrakt soku z granatów pochodzących z plantacji bez sztucznych nawozów i pestycydów.

Jeszcze o granatach, bo o nich nigdy nie za wiele.

GranatOwoc granatu Granatowiec właściwy (Punica granatum L.) – gatunek drzewa lub ciernistego krzewu należący do rodziny krwawnicowatych (Lythraceae). Występuje na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na wybrzeżu Morza Śródziemnego i w krajach Kaukazu. Jedna z najstarszych roślin hodowlanych Bliskiego Wschodu.

Najstarsze wzmianki o uprawie pochodzą z Sumeru sprzed ponad 3000 lat p.n.e.


Owoce granatu pokryte są twardą skórzastą łupiną barwy purpurowej, fioletowej, czasem brązowej albo białoczerwonawej, z kielichem pozostającym na wierzchołku popularnie zwanym koroną.

Owoc granatu zawiera 400–700 nasion. Nasiona otoczone są osnówkami o kolorze najczęściej ciemnoczerwonym, ale również różowym i żółtym. Osnówki mają galaretowatą konsystencję, są niezwykle soczyste i stanowią część jadalną owocu.

Czerwonofioletowy sok z granatu (plamy z soku z granatów są bardzo trudne do usunięcia), słodki i cierpki zarazem, dobrze gasi pragnienie. Dodaje się go do napojów i deserów. Z owoców odmian słodkich produkuje się wina. W kuchni perskiej sok używany jest często do przyrządzania potraw.

Powiedzmy sobie szczerze - jedzenie granatów to nie prosta sprawa.
Można wydłubywać po ziarenku, jak robią mieszkańcy Kaukazu mający bardzo dużo czasu.

Można próbować łyżeczką, ale wtedy trzeba założyć śliniaczek i liczyć się z poplamieniem wszystkiego wokół siebie.

Najprostsza metoda to pokroić granat na nieduże kawałki. Włożyć do naczynia z zimną wodą na 10 minut. Po dziesięciu minutach ziarna można bardzo łatwo wydobyć. Ziarna do wody. Odpady na bok. Odcedzamy i mamy soczyste ziarenka bez zachlapania całego domu.

Sprzedawany w sklepach sok z granatów spotykamy w dwóch wariantach: Klarowany i Naturalny. Naturalny ma dużo osadu i jest mętny, ale zawiera więcej cennych składników, choć w klarowanym jest również cienka warstwa osadu.

Uwaga:
Jeżeli spotkasz "tani, klarowany, naturalny sok z granatów", gdzie po kilku godzinach nie wytrąci się osad to w 100% jest to sok robiony z "naturalnych" proszków.

Ekstrakt soku z granatu

By otrzymać 1 litr prawdziwego ekstraktu z granatu potrzeba wielu kilogramów owoców!

Sposób użycia: 1-2 łyżki stołowe (około 20g), najlepiej na początek dnia. Można rozcieńczyć w wodzie lub w innym soku. Nie zalewać wrzątkiem.

Zawartość polifenoli: od 784mg do 3547mg na 100g produktu.

Skład: Około 4 litry soku z owoców granatu na butelkę ekstraktu.

Owoc miłości.
Wspaniałe działanie owoców granatu dla mężczyzn (przeciwdziałanie zaburzeń erekcji), znane jest od tysięcy lat. Ale nie tylko dla mężczyzn. Granat podnosi doznania erotyczne u obu płci.

Nie mogło go zabraknąć na stołach Greków, ani cesarzy rzymskich.

Oprócz ochrony męskich przypadłości - prostaty, granat przeciwdziała chorobom serca, chroni naczynia krwionośne, redukuje cholesterol, obniża i reguluje ciśnienie krwi, poprawia samopoczucie, a także ogranicza procesy starzenia się.

To wszystko zadecydowało, do podniesienia wysoko rangi królewskiego owocu i nadania mu nazwy "skoncentrowanego życia" lub "królewskiego owocu miłości".

Ten symbol płodności, uwieńczony koroną, od wieków służy jako afrodyzjak wielu kultur.

GranatPodsumujmy właściwości ekstraktu z Granatu:
- silny antyoksydant zwłaszcza dla układu sercowo-naczyniowego
- zapobiega rozwijaniu się choroby prostaty u mężczyzn
- likwiduje zaburzenia erekcji
- obniża cholesterol
- normalizuje ciśnienie tętnicze
- dezynfekuje żołądek i jelita, niszcząc grzyby, bakterie, wirusy
- zapobiega zakażeniom infekcyjnym i grzybiczym
- zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych

Czy wiesz
że co drugi mężczyzna po pięćdziesiątce cierpi z powodu prostaty?

Czy wiesz że sok z owoców granatu to doskonała profilaktyka?

Ekstrakt soku z granatów


Prośba.
Jeżeli masz konto pocztowe na Gmail.com wejdź na kanał
Księżniczka Zdrowia na You Tube i po prawej pod obrazkiem jest Subskrybuj.
Kliknij. Ty dostaniesz powiadomienie o nowych filmach, a Karolina po przekroczeniu 100 subskrybentów, będzie mogła zmienić adres kanału na przyjazny dla normalnych ludzi, a nie taki dziwoląg:
www.youtube.com/channel/UCyOTQ3ibARwuR7OJoBAdhlg

W imieniu Karoliny
Bardzo Dziękuję.Wiesz co to pierzga?
Pierzga to pyłek kwiatowy na sterydach!

Pierzga to pyłek kwiatowy zebrany przez pszczołę miodną, zmieszany z miodem, nektarem i produktami pochodzenia pszczelego, który poddany jest procesowi fermentacji mlekowej w warunkach beztlenowych. Jest ona tworzona przez pszczoły do własnego użytku jako pożywienie i źródło energii w chłodnych porach roku.

Podczas całego okresu letniego pszczoła oblatuje tysiące roślin, dzięki czemu zbiera ponad 250 najbardziej wartościowych biologicznie aktywnych składników, które to gromadzą się w pierzdze. Jak wiadomo, każda roślina ma wartość leczniczą, dlatego pierzga jest odbierana jako Formuła Życia, zawierająca najlepsze składniki jakie może dać natura. To jest naturalna esencja.

Z punktu widzenia wartości profilaktycznych i leczniczych pierzga różni się od pyłku pszczelego nie tylko znacznie bogatszym składem, ale przede wszystkim stopniem przyswajalności. Pyłek kwiatowy zamknięty w swojej skorupce jest przyswajany przez ludzki organizm na poziomie 15-20%. Pod wpływem pszczelich enzymów i miodu pierzga staje się produktem przyswajalnym przez nas w około 80%, co wyraźnie przemawia na jej korzyść w porównaniu ze zwykłym pyłkiem kwiatowym.

Proces produkcji suplementu Bee Pearl jest skomplikowany i żmudny, ponieważ musi być przeprowadzany w dokładnie takich samych warunkach jakie panują w ulu, w stałej temperaturze 35C. Wypracowany przez wiele lat proces ekstrakcji i liofilizacji pierzgi, został przez Kiin Pharma opatentowany jako unikalny i innowacyjny.

Laboratorium zatrudnia zespół fachowców, którzy z najwyższej jakości surowca pochodzącego tylko z ekologicznych pasiek, przez 7 dni przygotowują koncentrat pierzgi w formie wygodnych, łatwych do połykania kapsułek.

Pierzga wykorzystywana do produkcji kapsułek Bee Pearl pochodzi z ekologicznych pasiek własnych producenta i zaufanych pszczelarzy. Pasieki znajdują się na najczystszym, nieuprzemysłowionym terenie Europy północno-wschodniej na Łotwie.

Bee Pearl to produkt w 100% naturalny, więc nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy wypełniaczy, dlatego mamy pewność, że jest mocno skoncentrowanym preparatem, który daje zmaksymalizowany efekt działania i skuteczność stosowania.

O działaniu pierzgi można księgę napisać, więc wymienię tylko najważniejsze:
Pierzga:
Zapobiega infekcjom: przeziębieniu, grypie itp. - zwiększenie odporności
Zawiera komplet witamin – Formuła Życia
Wspomaga leczenie stresu, depresji
Wspomaga koncentrację i pamięć
Działa łagodząco na reakcje alergiczne

Badania laboratoryjne przeprowadzone przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku pod nadzorem profesor Marii Borawskiej – eksperta GIS ds. suplementów potwierdzają przeciwnowotworowe właściwości ekstraktu pierzgi. Szczególne zastosowanie znalazł on w terapii zachorowań na glejaka oraz w ogólnej profilaktyce przeciwnowotworowej.

Profesor Borawska wyodrębniła w trakcie badań składniki pierzgi działające przeciwrakowo. Ogólnie nazywane są polifenolami i pochodzą przede wszystkim z pyłków brzozy oraz topoli. W procesie powstawania koncentratu Bee Pearl szczególna uwaga laborantów jest skupiona na jak największej zawartości polifenoli dla zmaksymalizowania działania ekstraktu.

Praca zrealizowana w ramach przyznanego grantu Ministerstwa Zdrowia nr N N405 625438

Bee Pearl
ekstrakt z pierzgi


Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca.
Znaczy to, że jesteś osobą, która naprawdę chce Zuchwale zawalczyć o swoje Zdrowie. Fajnie!

Holizm
1. teoria zakładająca, że świat stanowi całość, niedającą się sprowadzić do sumy części
2. pogląd głoszący, że zjawiska tworzą układy całościowe.

Holistyczny
medycyna holistyczna - medycyna opierająca się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie i że należy leczyć cały organizm, a nie tylko jego chorą część.
(Słownik Języka Polskiego)

Dam Ci prosty przykład.

Jeżeli masz pasożyty, to co z tego że weźmiesz jakieś witaminki, czy minerały, i nakarmisz nimi robale?
Czyli punkt pierwszy - poskromić nieproszonych gości.
Potem punkt drugi - co i jak jeść, i trzeci itd. itd. itd.
Zajmij się całym Człowiekiem!

Szwedzka firma Holistic ma nie tylko w nazwie, ale to również filozofia misji i całej produkcji.

My, czyli Holistic-Polska jako dystrybutor oczywiście podpisujemy się pod tymi zasadami i będziemy promować najciekawsze produkty.

Produkty Holistic'a
Holositc


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Paweł Lisiecki

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]


Uwaga! Uwaga!
Zmieniliśmy program do naliczania rabatów.
W tej chwili klient któremu przysługuje rabat w naszym sklepie po zalogowaniu, widzi obniżone ceny produktów.
Cena normalna minus przysługująca mu zniżka.

W koszyku też od razu widzisz sumę do zapłacenia.

Mam nadzieję, że ten system uprości Ci kalkulacje w czasie zakupów w naszym sklepie.

Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 220 zł.


Czasmi dostajemy sygnały od naszych klientów, że system nie akceptuje płatności pomimo posiadania środków na koncie.

To nie wina naszego sklepu, czy systemu płatności, tylko wiele banków w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów nie pozwala na transakcje internetowe bez specjalnego zezwolenia właściciela konta.

Aby uzyskać pewność, że Twoja karta jest akceptowana w transakcjach internetowych skontaktuj się ze swoim bankiem, który "zezwoli" Twojej karcie na operacje online.