Twój ulubiony Biuletyn

Witaj w 190 Biuletynie
Tego nie powie Ci lekarz.


Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.


Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.


Powoli, powoli Zdrowie idzie do Polski.
Wreszcie najważniejsi uwierzyli w witaminę D3.
Podniesiono normę do skutecznej i każdy kto może, sprzedaje D3 w czym tylko może. I koniecznie wapń. Dużo wapnia. Niby fajnie, ale jest Ale...

Jak to ktoś mądrze powiedział
Wapń, który trafił do organizmu nie ma GPSa głupieje, bo nie wie co ma ze sobą zrobić. Krąży w układzie krwionośnym i... bywa że go zatyka.

Co z tym zrobić?

Teraz będzie o K2.

Co ma wspólnego K2 ze Zdrowiem?
Bardzo dużo, ale po kolei, dobrze?

K2 kojarzy się przede wszystkim z tym pięknym szczytem.

K2 (8611 m n.p.m.) – ośmiotysięcznik, najwyższy szczyt Karakorum, drugi co do wysokości (po Mount Everest) szczyt Ziemi. Jest to ostatni ośmiotysięcznik niezdobyty zimą.

W 1856 Brytyjczyk T. G. Montgomerie z indyjskiego urzędu mierniczego dokonał pomiaru szczytu, nazywając go K2 i oznaczając jako drugi na liście 35 szczytów Karakorum. Zgodnie z polityką Indyjskiego Urzędu Mierniczego starano się nazywać szczyty zgodnie z ich lokalnymi nazwami. Jednakże ze względu na wyjątkowe odosobnienie K2 nie posiadał lokalnej nazwy. Szczyt nie był widoczny ani z najbliższej wioski na północ od niego, ani od najbliższej wioski na południe. Widoczny jest z lodowca Baltoro, tam jednak mieszkańcy pobliskich osad zapuszczali się bardzo rzadko. Ze względu na brak rozpowszechnionej nazwy lokalnej oraz w związku z upowszechnianiem się nazwy K2 przyjęto ją jako oficjalną.
To z Wiki. http://pl.wikipedia.org/wiki/K2

Jest co prawda w Wiki hasło Witamina K i kilka słów o witaminie K2 ale z tego niczego rozsądnego wywnioskować nie uda się. I myślę, że o to chodzi byś się przypadkiem nie dowiedział co to takiego ta witamina K2.
A witamina K2 to jeden ze szczytów Zdrowia wśród witamin.
Czy jesteś kobietą, czy mężczyzną - Poczytaj!

Już dawno zauważono, że niektórych rejonach Japonii ludzie nie chorują, żyją dłużej, a staruszkom nie łamią się kości z byle powodu. Żadnych zawałów, sklerozy, miażdżycy i super nieszczęścia wszystkich kobiet, mężczyzn też, Osteoporozy.

Analizując całą populację kobiet w Japonii, profesor Masao Kaneki, wybitny specjalista zajmujący się badaniem właściwości wapnia, stwierdził, że w miastach Saitama, Shinjuku oraz Adachi, w pobliżu Zatoki Tokijskiej, kobiety wydają się być w cudowny sposób chronione przed osteoporozą.

Włącznie z kobietami po menopauzie, czyli jak wiadomo bardziej narażonymi na utratę masy kostnej w związku z wiekiem.

Aby wyjaśnić te wyjątkowe wyniki, uczeni przyjrzeli się zwyczajom żywieniowym badanych osób.

Okazało się, że wszystkie spożywały NATTO!

W jaki sposób jeden produkt może zapobiegać osteoporozie, której jak dotąd żaden lek nie może wyleczyć?

Co to jest NATTO?
Spożywane od ponad 2000 lat i stosowane w tradycyjnej medycynie japońskiej natto jest naturalnym produktem na bazie ziaren soi sfermentowanych pod wpływem bakterii - Bacillus subtilis natto.

Według prof. Kaneki kluczem całego odkrycia jest jeden składnik występujący w natto w bardzo dużym stężeniu – witamina K2 MK-7.

Aby dostarczyć organizmowi witaminy K2 MK-7, należy więc jeść natto, praktycznie jedyne jej źródło w nowoczesnym pożywieniu.

To bardzo zdrowy produkt, jednak trudno go znaleźć. Kupić go można tylko w sklepach japońskich. Ciągnącą się i kleista substancja o konsystencji gluta i zapachu zbliżonym do starego sera camembert spleśniałego w wywarze ze starych skarpet…

Na szczęście jest kilka nowatorskich laboratoriów, które sprzedają naturalną witaminę K2 w formie suplementu diety – to okazja dla tych, którzy nie mogą dostać, lub nie wytrzymują zapachu natto.

Tajemnica japońskiego zdrowia wyjaśniła się.
Uniemożliwiając odkładanie się wapnia w tętnicach, witamina K2 uniemożliwia ich twardnienie i chroni przed zawałem. To jednak nie wszystko. Badania z ostatnich miesięcy wykazały, że witamina K2 ma silne właściwości przeciwnowotworowe, poprzez wpływ na regulację ekspresji genów.

Potrojenie dziennej dawki witaminy K2 zmniejsza ryzyko wystąpienia każdego rodzaju raka o ponad 35% w ciągu 5 lat.

Witamina K2Witamina K2 to superregulator wapnia. Jedną z niewiarygodnych funkcji tej witaminy jest jej zdolność do oddziaływania na tzw. "paradoks wapnia" występujący często u kobiet po menopauzie.

Tętnice wapnieją, podczas gdy kości tracą wapń. Witamina K2 może samodzielnie zatrzymać wapń we właściwych miejscach, takich jak kości i zęby, oraz jednocześnie usuwać jego nadmiar z tkanek miękkich, z systemu krwionośnego.

Im słabsze kości, tym solidniejsze tętnice. Badacze japońscy twierdzą, że osoby ze zwapnieniami mają bardzo niski poziom białka aktywowanego przez witaminę K2, którego rolą jest właśnie usuwanie nadmiaru wapnia z tętnic. Temat ten jest istotny dla osób leczących się na nadciśnienie, ponieważ leki na tę dolegliwość blokują aktywność witaminy K2 w organizmie.

Reasumując:
Dostarczając odpowiednie ilości Witaminy K2 nie tylko oczyścisz tętnice, ale również wzmocnisz kości, zęby i włosy.

Wystarczająca ilość witaminy K2 to około 100 mikrogramów dziennie.
W przypadku suplementacji witaminą D3 należy zwiększyć dawkę witaminy K2 do 200, lub 300 mikrogramów.
Witaminę K2 należy spożywać z posiłkiem zawierającym tłuszcz.

Witaminę K2
Witamina K2

Witamina K2 nie stanowi żadnego zagrożenia i jak dotąd nie są znane żadne skutki uboczne.

Uwaga:
Nasza witamina K2 nie ma oznaczenia MK-7, tylko - MenaQ-7 (Menachinon 7), ale to praktycznie to samo

Jeżeli chcesz sprawdzić co prawdziwa Nauka mówi o Witaminie K2
Witamina K2, mało znana witamina która może ocalić zdrowie


Z czym kojarzy się nazwisko Nobel?
Oczywiście z nagrodą i z dynamitem.
A co to dynamit?
Nitrogliceryna i Ziemia Okrzemkowa.
Nitrogliceryny nie mamy, ale ziemia okrzemkowa jest stale w naszej ofercie i to nie byle jaka, tylko spożywcza.

Ziemia okrzemkowa

Podobno są tylko cztery miejsca na świecie gdzie wydobywa się idealnie czystą i oficjalnie dopuszczoną do zastosowania wewnętrznego.

Nasza ma wszystkie wymagane badania.

O właściwościach spożywczej Ziemi Okrzemkowej przeczytasz Tutaj >>>

W uproszczeniu.
Ziemia Okrzemkowa to źródło wielu mikroelementów.
Ziemia Okrzemkowa to idealny odkurzacz organizmu.
Wszystko co trafi do tych malutkich otworów widocznych na zdjęciu zostaje tam na zawsze, czyli przechodzi przez cały układ pokarmowy i ląduje w toalecie.

Ziemia Okrzemkowa

Zacznij od przyjmowania 1 małej łyżeczki FSF dziennie. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję FSF do 3 czubatych łyżeczek. Tempo zwiększania dziennej porcji FSF i docelowa dawka zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kliku tygodni.

Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub dawka zbyt duża lub masz grypopodobne objawy, co oznacza, że proces odtruwania zachodzi zbyt szybko, zmniejsz dawkę do ½ łyżeczki od herbaty i zacznij proces zwiększania dawki od początku.

Kurację stosuj przez kilka miesięcy. Pij 2 litry wody dziennie. Pamiętaj, że maksymalna dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza - od ½ do 1 płaskiej łyżeczki od herbaty - tak więc kurację możesz zacząć od ⅓ łyżeczki lub jeszcze mniejszej porcji zależnie od własnego uznania i obserwacji dziecka. Nie podawaj ziemi okrzemkowej noworodkom.

Ziemię Okrzemkową
Ziemia okrzemkowaZima.
Zdarzają się odmrożenia.
Czy wiesz, że żel z aloesu od zawsze był stosowany do leczenia oparzeń i odmrożeń u zwierząt i ludzi?

Ostatnie badania dowiodły, że kremy zawierające żel z aloesu pomagają w przywróceniu krążenia w skórze po odmrożeniach.

Co więcej - stosowanie aloesu przyspiesza proces gojenia się ran u pacjentów, którzy poddali się zabiegowi ścierania naskórka (dermabrazja).

Aloes używany był w medycynie od zawsze, zarówno jako środek przeczyszczający, jak i specyfik odżywczy dla całego organizmu.

Grecy i Rzymianie stosowali aloes na pobudzenie przepływu żółci w celu wyleczenia dolegliwości żołądkowych.

W czasach starożytnych podobno królowa Kleopatra zawdzięczała mu zdrowie i nieskazitelną urodę. Żel z aloesu stosowany był przez nią do kąpieli, a specjalnie przygotowywana mikstura wmasowywana w skórę zapewniała jej gładkość, jędrność i promienny wygląd. Aloes nazywany przez Kleopatrę "królem kosmetyków" zajmował czołowe miejsce w napisanej przez nią książce "Biblia urody".

W początkach 20-tego wieku aloes był często używany jako środek przeczyszczający.

Homeopatyczne lekarstwo pierwszy raz zastosowane przez dr. Constantine Hering'a w 1864 roku. Lekarstwo to jest do dziś używane do leczenia problemów z prostatą, zatwardzeniem i bólem głowy. Jest też pomocne w leczeniu rozwolnienia, któremu towarzyszy bolesne oddawanie moczu spowodowane nietolerancją pokarmu. Aloes jest przydatny dla osób cierpiących na przemęczenia, oraz dla tych, którzy piją zbyt dużo piwa.

Tak naprawdę to o aloesie można opowiadać w nieskończoność.

Nie wierzysz?
Poczytaj
Potwierdzone naukowo właściwości zdrowotne Aloesu
12 interesujących właściwości soku z Aloesu

Od dawna prowadzone badania. Tysiące publikacji. Wydawałoby się że już nic nie może nas zaskoczyć.

A jednak.
A Warren Laboratories Inc. Teksas, USA wyprodukował destylat aloesowy, który nie zawiera wody, konserwantów i innych dodatków. Holistic Aloe vera to 100% aloesu i nic więcej.

Holistic Aloe vera


Wieczny RABAT w naszym sklepie
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Stały rabat na wszystkie następne zakupy otrzymasz
po przekroczeniu ZAPŁACONEJ sumy dotychczasowych zakupów:
Suma zakupów większa od 500 zł - 3% rabatu.
Suma zakupów większa od 1000 zł - 5% rabatu.
Suma zakupów większa od 2000 zł - 7% rabatu.
Suma zakupów większa od 3000 zł - 10% rabatu.
Darmowa dostawa za zakup powyżej 400 zł.


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.


Pozdrawiam serdecznie

Paweł Lisiecki

Wypisać się możesz w każdym momencie klikając link
[[unsubscribe]]