Logo Naturalna Medycyna

Biuletyn nr 19
Tego nie powie Ci lekarz.

Zdrowie dla wszystkich.
Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony.

Witam Cię serdecznie w dziewiętnastym numerze biuletynu, którego głównym tematem jest jak najszerzej pojęta Naturalna Medycyna.

Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę:
Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.

Tak naprawdę w biuletynie nie będę zajmować się tematem - Jak leczyć?
Temat nr 1 to - Jak być Zdrowym bez leczenia.

Uwaga!

Promocja!!

Z okazji nawiązania ścisłej współpracy z firmą Nano Koloid, produkujacą na amerykańskiej licencji doskonałe płatkowe Niejonowe Koloidy Srebra, Złota, Platyny i Miedzi, uruchomiliśmy nową stronę poświęconą tylko temu tematowi

www.koloidalne.biz

na którą wszystkich gorąco zapraszamy. Jednocześnie razem ze stroną opisową uruchomiliśmy specjalistyczny sklep internetowy.

Po co to wszystko? Odpowiadamy na podstronie nasza misja.

Do 15 maja w naszym sklepie specjalistycznym sprzedajemy niejonowe preparaty nanokoloidalne po najniższych możliwych cenach.


Tą drogą chcemy rozpropagować Tanią, Ekologiczną i Zdrową alternatywę dla szkodliwej chemii i antybiotyków.

Reasumując:
Jeżeli nie stać Cię na choroby i antybiotyki
kupuj u nas
Srebro, Złoto, Platynę i Miedź!

Zdrowo i Tanio!

www.koloidalne.biz

Technologia produkcji płatkowych niejonowych nanokoloidów to prawdziwa technologia XXI wieku służąca i naturalnej i klasycznej medycynie. Służąca ludziom.

Poczytaj. Pomyśl. Kup.

Niejonowe preparaty nanokoloidalne
po najniższych możliwych cenach


Jeżeli już jesteśmy na atomowym poziomie nano wymiarów to zaproponujemy zagadkę.

Jakie wymiary ma najmniejszy silnik na świecie?
Ale nie taki byle jaki z chińskiej zabawki, tylko uczciwy silnik.

"Oś" o średnicy jednej milionowej części milimetra tkwi w "rurce" średnicy pięciu milionowych części milimetra i kręci się z szybkością około dwudziestu obrotów na sekundę, mając prawie 100% wydajności w stosunku do zużywanego paliwa. Opisane urządzenie nie jest fantazją naukową, ale realną rzeczywistością, którą udokumentował przy pomocy kamery sprzężonej z mikroskopem zespół czterech japońskich uczonych: Noji, Yasuda, Yoskida i Kinsita jr.


Silnik protonowy

Jest to uproszczony schemat silnika bakterii Escherichia coli (pałeczka okrężnicy).

Układ napędowy bakterii składa się z 3 elementów:
-Rotacyjnego silnika protonowego o odwracalnym ciągu osadzonego w ścianie komórkowej.
-Krótkiego haczyka (kątnika), który pełni funkcję elastycznego łącza;
-Długiej spiralnej wici, która pełni funkcję śróby (pędnika)

Trochę więcej faktów:
Ruch bakterii umożliwia skorelowana praca zestawu silników, każdy o średnicy tylko 45 nanometrów (cztery milionowe części milimetra) i wysokości 60 nanometrów (1 nanometr (nm) = 10-9 m). Każdy silnik porusza długą, spiralną wić, kilkakrotnie dłuższą od ciała bakterii. Bakteria posiada zespół czujników biochemicznych (chemoreceptorów), rejestrujących różnice stężenia pokarmu w otoczeniu. Kierując się wskazaniami tych sensorów, bakteria może modulować pracę silników kierując się dzięki temu w obszar bogatszy w odżywcze składniki. Oprócz chemoreceptorów, silników i wici, standardowe wyposażenie E. coli stanowią "prędkościomierz" i "skrzynia biegów", pozwalająca na różne tryby pracy silnika.

Silniki bakterii dają ciąg zarówno do przodu jak i wstecz na kilku trybach pracy z prędkością od 6000 do 17 000 obrotów na minutę, ale u niektórych morskich bakterii szacuje się, że prędkość ta wynosi ponad 100 000 obrotów na minutę. Silnik ten potrafi niezwykle szybko, w czasie ćwiartki swojego obrotu, odwrócić kierunek obrotów.

Więcej na ten temat znajdziesz Tutaj >>>


Co to ma wspólnego z Naturalną Medycyną?

Bardzo dużo.

Po pierwsze dowiadujemy się że nasze organizmy są o wiele, wiele bardziej skomplikowane niż twierdzą "naukowcy" spod znaku "Weź tabletkę".

Że nasza wewnętrzna chemia jest tak złożona, że do dobrego działania potrzebuje kompletu Naturalnych składników, których często brakuje w naszym pożywieniu i jak każda Wielka Chemia potrzebuje katalizatorów.

A te katalizatory to między innymi proponowane przez nas nanokoloidy.

Reasumując:
Nie stać Cię na choroby i antybiotyki?

Srebro, Złoto, Platynę i Miedź!Zdrowo i Tanio!

Więcej informacji o nanokoloidach znajdziesz
na naszej nowej stronie
www.koloidalne.bizJeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>