Logo Naturalna Medycyna

Nano Koloidy

MiedźSerum platynySerum Platyny i ZłotaSerum Złota

Witaj!

Czy wiesz jaki wielki wpływ na nasz organizm może mieć złoto, srebro, miedź i platyna? Te szlachetne metale wykorzystywane są nie tylko w jubilerstwie, ale także znajdują szereg zastosowań w medycynie i kosmetologii.

CO WYJĄTKOWEGO JEST W SREBRZE

Od tysięcy lat do 1939 roku srebro było powszechnie stosowane jako antybiotyk. Gdy jego produkcja okazała się mało rentowna, miejsce srebra zajęły znane nam do dziś chemiczne antybiotyki.


Antybiotyczne działanie srebra znane jest na całym świecie. Srebro świetnie radzi sobie z większością bakterii, grzybów i wirusów. Wykazuje swoją aktywność w stosunku do ponad 650 szkodliwych mikroorganizmów.

Srebro wykorzystywane jest we wszelkich problemach skórnych takich jak łojotokowe i atopowe zapalenie skóry, podwyższone sebum czy trądzik, które często są oporne na jakiekolwiek leczenie, a mogą być wywołane infekcjami grzybiczymi czy pasożytniczymi.

JAKIE KORZYŚCI MOŻNA OSIĄGNĄĆ STOSUJĄC SREBRO?
Srebro pozwoli nam:
zyskać piękną zdrową skórę,
zniszczyć szkodliwe patogeny jak bakterie wirusy czy grzyby,
podnieść witalność organizmu
i tym samym polepszyć jakość życia.

Srebro
Nano Koloidy


ZŁOTO. TAJEMNICA MŁODOŚCI
W złocie kryje się tajemnica długiego życia. Zwolennicy tej teorii pili tzw. "złotą wodę" kilka razy w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach ludzie zatracili swój instynkt sięgając po przetworzoną chemicznie żywność, zamiast korzystać z tego co jest dla nas zdrowe i wartościowe.

Arabowie do dziś uważają, że złoto jest cudownym środkiem wzmacniającym serce i poprawiającym nastrój. Współczesna medycyna wykorzystuje złoto w schorzeniach onkologicznych i układu krążenia.

Jak uważa wielu specjalistów, złoto działa odmładzająco na cały nasz organizm. Nie bez powodu sławne stały się ostatnimi czasy złote maski kolagenowe czy złote nici wszywane w skórę twarzy. Lecz po co sprawiać sobie ból, skoro można zaaplikować sobie na skórę dawkę tego cudownego eliksiru, który rewelacyjnie wygładza zmarszczki pobudzając produkcję kolagenu.

Złoto
Nano Koloidy

CO DOBREGO W PLATYNIE?
Nanokoloid Platytny silnie rozjaśnia przebarwienia naskórka. Platyna żelowana w postaci serum działa odmładzająco i przyczynia się do odnowy zdeformowanych komórek skóry.

Jeśli męczą Cię sińce pod oczami czy liczne przebarwienia na skórze, platyna może okazać się dla Ciebie genialnym kosmetykiem, który sprawi, że skóra zyska jednolity koloryt.

Jako ciekawostkę mogę wspomnieć, że platyna znajduje zastosowanie
także w medycynie. W wielu przypadkach jest bowiem wykorzystywana w walce z białaczką.

Platyna
Nano Koloidy

MIEDŹ ZABIJA WIRUSY GRYPY!
Miedź potrzebna jest w naszym organizmie do budowania czerwonych krwinek. Bez niej żelazo nie może wytworzyć hemoglobiny, co może doprowadzić do anemii.

Miedź rewelacyjnie sprawdza się także jako kosmetyk przeciwgrzybiczy. W ciągu kilkunastu minut likwiduje bakterie i grzyby znajdujące się na powierzchni skóry.

Oficjalnie podaje się, że nanokoloid miedzi działa nadzwyczaj skutecznie na wirusy grypy H5N1 i H1N1. Liczne ośrodki naukowe na świecie potwierdziły, że w ciągu kilku godzin nano miedź likwiduje prawie 100% wirusów grypy. Dzięki tej informacji teraz jeszcze lepiej możemy zadbać o swoje zdrowie.

Miedź
Nano Koloidy

DLACZEGO OFEROWANE PRZEZ NAS NANOKOLOIDY SĄ TAK WYJĄTKOWE?
Nanokoloidy miedzi, złota, srebra i platyny są wyjątkowe, ponieważ bez trudu radzą sobie z atakowaniem nawet najmniejszych patogenów. Ponadto zawierają koloidy niejonowe, które nie tworzą szkodliwych związków i są bezpieczne dla naszego organizmu. Nanokoloidy wytwarzane są metodą fizyczną, dzięki czemu nie posiadają w swoim składzie szkodliwych związków.

Koloidy niejonowe poddane promieniom słonecznym nie ulegają utlenianiu i dlatego można je spokojnie przechowywać w przezroczystch butelkach.

Platyna, złoto, srebro i miedź budzą w wielu z nas instynkty hazardowo giełdowe. Oczyma duszy widzimy sztaby złota, worki platynowych pierścionków, czy osiągające na światowych aukcjach astronomiczne ceny, przepiękne srebra Faberge. Miedź w finansowych marzeniach o bogactwie widzimy trochę skromniej - po prostu kilka pociągów. Wszystko to fantastyczne, dalekie i nieosiągalne, tak jak marzenia o wiecznym zdrowiu.

Tymczasem za kilka złotych możesz mieć w domu platynę, złoto, srebro, miedź, zdrowie i urodę, co prawda nie na wieki, ale...

Więcej o Nanokoloidach przeczytasz Tutaj >>>


Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach i w biuletynie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>
Zapraszam na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.plWypisać się możesz w każdym momencie,
ale wolałabym byś się nie wypisywał.

Pozdrawiam serdecznie
Krysia Dobrzyńska

Redaktor biuletynu