Witaj!

Czujesz się zmęczony i wyczerpany?
Brakuje Ci sił i energii?
Przytłacza Cię codzienny stres?

Zdradzimy Ci sekret, jak sobie z tym radzić!

Słyszałeś o owocu życia?
To owoc granatu, istna bomba witaminowa! Znany był on już w starożytności jako cudowny środek odmładzający i witalizujący. Mało kto wie, że stosowała go nawet Kleopatra, która uważała, że to właśnie jemu zawdzięcza swoją urodę.

Dziś ten owoc przeżywa swój renesans. Jest jednym z najbardziej przebadanych owoców i okrzyknięty rewolucyjnym środkiem na współczesne dolegliwości. Według naukowców  owoce granatu redukują odkładanie się blaszek miażdżycowych w naczyniach, a także obniżają ciśnienie.

Owoc granatu podnosi libido
Czy wiesz, że owoce granatu świetnie wpływają na potencję? Mężczyźni pijący sok z owoców odczuwają znaczną poprawę swoich możliwości seksualnych. Podniosły się także ich doznania, ponieważ owoc granatu poprawia ukrwienie. Wiedz także, że granat bardzo pozytywnie wpływa na prostatę.

Na zdrowy i młody wygląd
Już wiesz, że granat był magicznym sekretem Kleopatry. Ma on bowiem silne właściwości antyoksydacyjne i dzięki temu niszczy wolne rodniki.

Pamiętaj, że codzienne spożywanie soku z granatów może znacznie spowolnić procesy starzenia, a przecież chcesz zachować zdrowy i młody wygląd jak najdłużej.

Dbaj o przyszłe dziecko
Jeśli jesteś w ciąży lub ją planujesz powinnaś wiedzieć, że picie soku z granatów w czasie ciąży może zmniejszyć ryzyko uszkodzeń mózgu Twojego dziecka. A jak wiadomo uszkodzenia mózgu u ludzkich płodów spowodowane ograniczonym transportem tlenu do tego organu są wciąż znaczącą przyczyną śmiertelności niemowląt.

Ty też się przekonaj jak działa ekstrakt soku z granatów.
Ekstrakt soku z granatów pochodzących z plantacji bez sztucznych nawozów i pestycydów kupisz w naszym sklepie Tutaj >>>W naszym sklepie uruchomiliśmy nową kategorię "Wyprzedaż". Znajdują się tam pełnowartościowe produkty z końcówek serii bądź z krótkim terminem ważności.
Sprawdź Tutaj >>>Jeżeli masz znajomych zainteresowanych Naturalną Medycyną prześlij im adres naszych biuletynów
http://naturalna-medycyna.com.pl/biuletyn/biuletyny.html


Zapisać się na subskrypcję biuletynu można Tutaj >>>Zapraszam na nasze prozdrowotne strony:
www.dieta-dla-zuchwalych.pl
www.zaczekac-na-dusze.pl
www.olej-lniany.net
www.naturalna-medycyna.com.pl
www.sklep-naturalna-medycyna.com.plWypisać się możesz w każdym momencie,
ale wolałabym byś się nie wypisywał.

Pozdrawiam serdecznie
Krysia Dobrzyńska

Redaktor biuletynu